Uncharted 4: A Thief's End - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav soygunlar GTA 4'de de vardi diger versiyonlarda da vardi. Daha fazlasini bekliyorum ben artik. Red Dead Redemption örnegi verdim mesela sana. GTA'nin birebir kopyasi sadece eski zamanda geciyor hikayesi. Cok daha iyi ama. Bu oyunu oynadin mi bilmiyorum ama oynamadiysan mutlaka oyna. O zaman anlarsin ne demek istedigimi.

Iyi bir oyun ama daha ötesine gitmiyor bende. Efsane diyemem yani.

oynadım. tema beni çok çekmesede saygı duydum oyuna ama bence 5 farklı bir boyutunda işin

1-2 ay icinde duyurusu yapilir herhalde.

Sorry bro ama öyle malesef. Iyi bir oyun ama daha fazlasi degil benim icin. :p

Tamam oğlum seni cezbetmemiş belli ama şahsen hayran oldum soygunlara da karakter geçişlerine de karakterlerin yapılarına da bayıldım. Benim için en iyi GTA'dır bu son oyun. :) Onun haricinde PS 4 aldıracak oyunlar PC'de oynayamadığım için BF4, Watch Dogs, The Division, Uncharted, MGS, Deep Down yani Yunus Emre ile aşağı yukarı aynı şeyleri bekliyoruz. :D

Tamam oğlum seni cezbetmemiş belli ama şahsen hayran oldum soygunlara da karakter geçişlerine de karakterlerin yapılarına da bayıldım. Benim için en iyi GTA'dır bu son oyun. :) Onun haricinde PS 4 aldıracak oyunlar PC'de oynayamadığım için BF4, Watch Dogs, The Division, Uncharted, MGS, Deep Down yani Yunus Emre ile aşağı yukarı aynı şeyleri bekliyoruz. :D

Sen ps4'u almissindir loo snoopy kol ile ucuza gelir :D

Yav soygunlar GTA 4'de de vardi diger versiyonlarda da vardi. Daha fazlasini bekliyorum ben artik. Red Dead Redemption örnegi verdim mesela sana. GTA'nin birebir kopyasi sadece eski zamanda geciyor hikayesi. Cok daha iyi ama. Bu oyunu oynadin mi bilmiyorum ama oynamadiysan mutlaka oyna. O zaman anlarsin ne demek istedigimi.

Iyi bir oyun ama daha ötesine gitmiyor bende. Efsane diyemem yani.

Red Dead Redemption senaryo olarak muazzam bir oyundu. Rockstar'ın ve tüm oyun dünyasının efsanelerinden biri, Undead Nightmare ek paketi de ana oyun kadar olmasa da iyiydi :)

witcher 3 diyorum baska bir sey demiyorum oyunlari saymisken

[media]https://www.youtube.com/watch?v=I9X2P85yCh4[/media]

Uncharted yapimcisi Naughty dog un kunlanacagi yeni "Naughty Dog Engine 4.1" ile bir kac demo resimlerini yayinladi. arasinda uncharted oyunundan bir resmi de oldugu tahmin ediliyor...

Uncharted (?) >>

4v4sdo.jpg

ve diger resimler...

1las7o.jpg

25gavu.jpg

35bzy9.jpg

Uncharted yapimcisi Naughty dog un kunlanacagi yeni "Naughty Dog Engine 4.1" ile bir kac demo resimlerini yayinladi. arasinda uncharted oyunundan bir resmi de oldugu tahmin ediliyor...

Uncharted (?) >>

4v4sdo.jpg

ve diger resimler...

1las7o.jpg

25gavu.jpg

35bzy9.jpg

Bunca yıldır Uncharted serisi kadar sevdiğim başka bir oyun olmadı.

Vergi cehennemi ülkemizde ps4' ü almam biraz sıkıntılı olucak :redface:

[media]https://www.youtube.com/watch?v=y1Rx-Bbht5E[/media]

naughty dog'la ölüme bile gidilir adamlar yapiyor :016::016::016::016::016::016:

oyuncu olan ayrım yapmaz :d ileride pc mi de yenilerım xbox one ps4 de alırım :D kafam rahat olur panpa unchartedde oynarım gears of warımıda oynarım panpalar :D

[media]https://www.youtube.com/watch?v=dkandE5-7kc[/media]

türkce altyazili

bu bölüm final olacakmis. diger bölümlere göre daha karanlik bir atmosferi var drake de iyice yaslanmis.

Üst Alt