Unutulmayan Mallıklar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutulmayan Mallıklar

Cevap: Unutulmayan Mallıklar

Aziz yıldırım dönemindeki şikebahçe tektir benim için..Yılın sazanı murat özaydınlıyıda unutmamak lazım :D

Ben ufak cocukken , babamlar arabayi parkedip alisveris yapmaya gitmisti ben gezmeyi sevmedigim icin arabada kaldim. Sagi solu kurcalarken birden alarm otmeye basladi , anasini satayim belki 20-25 dakika araliksiz calmistir butun mahalle basima toplanmisti bir pazar gunu.

Ynt: Unutulmayan Mallıklar

Uefa kupasi zamaninda atletico ile oynuyorduk ilk mac 1-1 bitmisti 2. Macta 1-1 devam ediyordu tabi son dakikalar heyecanla maci takip ediyoruz.O zaman da d smart oldugu icin maci izleyemiyoruz tabi sadece 1-2 dk ara ile maci televizyondan takip ediyoruz.Sonra bir an kuzenim.gol diye bagirdi arkadasi mesaj atmis ben de cilgina dondum tabi bagirip cagirmalar disari cikip falan vs delirdm geri donup televizyona baktigimda yasadigim malligami yanayim yoksa uefa dan elenmemize mi, meger mesaj atan arkadasi fenerliymis hala aklima geldiginde soverim :beer:

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bir Alman kiz'lan beraberdim, Netlog'da o kiz'in ablasiyla yazistim, ama onun ablasi oldugunu bilmiyordum.

Konus konus derken aradan bir hafta gecti sevgilimin ablasiyla bulusacaktim, hazirlandim evden ciktim bizim sehir icine gittim kizi bekledim, kiz 5dk sonra geldi.

Aradan bir dakika gecti kiz arkadasimda geldi, 2 dk bagirip cagirdi kiz 2 tokat yedim eve gittim, etrafim Türk doluydu hepsi ( nedense bilmiyorum) alkisladi beni ''Aslanim benim'' felan filan öyle bi mok anlamadim acikcasi :lol::lol:

Peçeteler ve Bardaklar mevzusu vardı aslında nereden başlayacağımı tam olarak bilmiyorum.

Bir de yani bu mallığa gülmekte var ben gülüyorum.

Esasında Forum'daki kemik tayfanın çoğu biliyor mevzuyu :)

bu konunun adi "unutulmaz fenerbahce malliklari" olarak degistirilsin.. zira butun insanlik tarihine yetecek kadar malligi son 5-6 senede yaptilar..

x hatun kişisi kocasından otomobil sürme konusunda ihtisasa hazırlanır,köy yolunda erinden sürücü koltuğunu kapar.

x:napacağım şimdi,ay heyecanlandım biraz

y:şimdi emniyet kemerini tak bende takayım,tamam.(aynaların ayarı koltuk ayarı yapılır araç 7 denemeden sonra harekete geçer)

x: karşıdan traktör geliyo napayımmm?

y:sağa çek sağdan ilerle,tamam ben tutarım direksiyondan.

x:ay ay araba geliyo hızlıdır bu napıyım?

y:sağdan ilerle böyle git sen o geçer.

x: y y y fren hangisi fren hangisi biçerdöver geliyo çok büyük bu ..

(biçerdöver de atlatıldıktan sonra köydeki evin kapısına kadar gelinir ve gürültü kopar)

y: lan niye durmuyon koca kapıyı görmüyon mu yıktınya kapıyı.

x:ne kızıyon beee dur demedinki,sanki dedin de durmadık..

Bir Alman kiz'lan beraberdim, Netlog'da o kiz'in ablasiyla yazistim, ama onun ablasi oldugunu bilmiyordum.

Konus konus derken aradan bir hafta gecti sevgilimin ablasiyla bulusacaktim, hazirlandim evden ciktim bizim sehir icine gittim kizi bekledim, kiz 5dk sonra geldi.

Aradan bir dakika gecti kiz arkadasimda geldi, 2 dk bagirip cagirdi kiz 2 tokat yedim eve gittim, etrafim Türk doluydu hepsi ( nedense bilmiyorum) alkisladi beni ''Aslanim benim'' felan filan öyle bi mok anlamadim acikcasi :lol::lol:

sen su günlük mac yalan arkadas degilmisin :asd:

Bornova'da Ooze Venue'de Ogün Sanlısoy konserinde kafa sallarken arkamda bira içen kızın şişesinin altına kafamla vurdum. Şişe kızın ağzına girdi. Erkek arkadaşı boğazıma yapıştı. Yanımdaki arkadaşlar erkek arkadaşına yapıştı. Olay tatlıya bağlandı :D

Kamil abi bu hareketi senin öküz yapmaz.. :asd:

Mide ağrısı çekiyordum. Doktora muayene olmaya gidecektim. Sonra bir fenerli arkadaş muz açıklaması yaptı. Sindirime iyi geliyormuş diye. Ben de inandım, sadece muz yersem midem iyileşir dedim. 1 hafta altımdan alıdılar. Fena cırcır olmuştum.

Mide ağrısı çekiyordum. Doktora muayene olmaya gidecektim. Sonra bir fenerli arkadaş muz açıklaması yaptı. Sindirime iyi geliyormuş diye. Ben de inandım, sadece muz yersem midem iyileşir dedim. 1 hafta altımdan alıdılar. Fena cırcır olmuştum.

Muz,benim bildiğim kabızlık yapardı ama.

Daha ufaktım, pikniğe gitmiştik ailecek. Arabadan indik,

Ben tabi çok zeki bir çocuk olduğumdan süpersonik müzip şakalar yapabilecek potansiyele sahiptim o yaşlarda.

Peder arabadan inmiş ama daha şoför kapısını kapatmamıştı, ben de içimden dur araya elimi sokayım da, kapıyı kapatamasın da hahakiki güleyim diye geçiriyorum. Kafaya bak.

Adam arkası dönük şekilde sertçe kapıyı kapattı. Kapı kapandı vallahi bildiğin. Kapansın sıkıntı yok da arada elim vardı benim. Über zekamla şaka yapacaktım güya. Kapanırken fikrin mallığını anlamıştım da elimi çekmeye çalışmıştım. Ancak iki parmağımı kurtaramadım. Sonrası feryat figan..

O kadar bağırdığım başka anım olmamıştır.

Babam neye uğradığı şaşırmış, çocuğunun parmaklarının kopmasına sebep olma ihtimali olan, dikkatsiz baba konumuna düşmüş, eli ayağı titreyerek kapıyı açmaya çalışıyordu hatırladığım. O kapının anahtar deliğini bulmaya çalışırken yüzü mosmordu hatırlıyorum.

Hala düşündükçe kötü oluyorum nası yaptım ben onu, o parmaklar nası kopmadı diye. Şükür.

Üst Alt