US Tour | Barcelona 1-2 M.United | 31 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

US Tour | Barcelona 1-2 M.United | 31 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: US Tour | Barcelona 1-1 M.United | İkinci Yarı | 31 Temmuz

fabregasa falan gerek yok valla bu thiago acayip bi adam.

Cevap: US Tour | Barcelona 1-2 M.United | İkinci Yarı | 31 Temmuz

Bunu taa nezamandan beri vurguluyorum. Thiagoda cok büyük futbolcu olacak yetenek var. Iniesta veya Xavinin yerinde bile siritmadan cok rahat oynar, hatta son zamanlarda biraz bocalayan, formsuz Iniestanin yerini kapabilir. Demedi demeyin.

Bunu taa nezamandan beri vurguluyorum. Thiagoda cok büyük futbolcu olacak yetenek var. Iniesta veya Xavinin yerinde bile siritmadan cok rahat oynar, hatta son zamanlarda biraz bocalayan, formsuz Iniestanin yerini kapabilir. Demedi demeyin.
Bu gidişle Messi'yle kıyaslanacak :D her maç gol atıyor goller da müthiş üstelik rakipler de bayern manu falan

brezilya ve ispanyol karısımı acaip bisey bu cocuk. iniesta degilde xavi nin yerini alması lazım yaslanıyo.

Busquest öyle bir yerde pas hatası yaptı ki. Sanki golü gelin atın dedi. M.Owen da karşı karşıya kaldı ve çok güzel sağ ayak dışıyla kalecinin üstünden hafif bir şekilde aşırttı.

Yahu bu Thiago müthiş.Ben de isterim Cesc'i Barça'da görmek ama,bu adamı da izleyince gerek yok kasmaya diyorum Cesc konusunda.

Thiagoda hepsinden iyi olacak kadar potansiyel var. Eger istikrari yakalarsa, Cesci kimse konusmaz artik.

Bileklerine Messi kadar hakim. Pas yüzdesi müthis. Zekasi üst düzey, araya cok iyi kaciriyor, vuruslari süper. Kisacasi bu adamda hersey var.

Sirf hazirlik maclarindan dolayi demiyorum.

Ispanyanin U21in cogu macinda ön plana cikiyordu, Barcada oynadigi zamanlardada genc yasina ragmen sahanin en iyilerindendi hep.

FMde o kadar iyi değil o yüzden birçok kişi beğenmez onu şimdi :D :D

Üst Alt