Usame Bin Ladin Öldü ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Usame Bin Ladin Öldü !

Cevap: Usame Bin Ladin Öldü !

denize atılmış cesedi,,,

bu amerikalılar kendileri dışında herkesi salak zannediyor herhalde :)

NEden denize atılmış ki :) Ulan dünyanın en çok aranan adamının cesedi 2 foto çekip denize atılır mı...Ama doğru USA halkı yer bu işleri onlar için de önemli olan bu..

dead2.jpg

:asd:

denize atıldığının kaynağı ne üsse götürüldü diyorlar ?

EDİT: mynet.

Beyaz Saray önünde kutlamalar başlamış bile ama akşama doğru bir kaset yayınlarsa geçen seneki yanlış anonsu bile gölgeler bu olay :p

Beyaz Saray önünde kutlamalar başlamış bile ama akşama doğru bir kaset yayınlarsa geçen seneki yanlış anonsu bile gölgeler bu olay :p

obama açıklama yapmış bir hata olduğuna ihtimal vermiyorum.. sonuçta başkana açıklama yaptırdılarsa bu iş tamam gibi görünüyor çünkğü olası bir hatada obama yok olup gider.. bunu göze alabilirmi obama ? onuda sizin takdirinize bırakıyorum

Dünya'yı salak sanıyorlar ya bu Amerikalılar :)

Kendilerini komik duruma düşürüyorlar..

Bir adamı senelerde arıyorlar sözde :D

Sonunda öldürdük süper güç biziz ayağı çekiyorlar..

:D

Sanki ajan olduğunu Saddam'ın Ladin'in Kaddafi'nin kimse bilmiyor bütün herkes salak!

Gözünü kırpmadan ülkeleri, ulusları yok eden bir zihniyet nasıl olur da bir kişiyi öldürdüğüne bu kadar sevinebilir ?

Dünya'yı salak sanıyorlar ya bu Amerikalılar :)

Kendilerini komik duruma düşürüyorlar..

Bir adamı senelerde arıyorlar sözde :D

Sonunda öldürdük süper güç biziz ayağı çekiyorlar..

:D

Sanki ajan olduğunu Saddam'ın Ladin'in Kaddafi'nin kimse bilmiyor bütün herkes salak!

Sinan Amacım muhalefet değil ama bin ladin sana göre neden ajan ? neye dayanarak söz konusu ölmüş bir insanı ajanlıkla suçluyorsun.. aydınlatırsan beni sevinirim .. bu soru sorma sebebimse şu.. bin ladinin ajanlığa ihtiyacı varmı ? zaten ailesi arabistanın en zengin ailesi ? bu işi ne için yapmıştır mesela ? para için değilse ?

usama bin ladin i terörist diyorlar ama en büyük teröristler amerikalilar bu dünyada savas oluyorsa her yerden amerika cikiyor bu adamlara dur demeyen zihniyeti anlamiyorum birde gövde gösterisi yapiyorlar öldürdükleri terörisleri cesetlerini kamera alip dünyaya gösteriyorlar adiii bunlar

Sinan Amacım muhalefet değil ama bin ladin sana göre neden ajan ? neye dayanarak söz konusu ölmüş bir insanı ajanlıkla suçluyorsun.. aydınlatırsan beni sevinirim .. bu soru sorma sebebimse şu.. bin ladinin ajanlığa ihtiyacı varmı ? zaten ailesi arabistanın en zengin ailesi ? bu işi ne için yapmıştır mesela ? para için değilse ?

:)

Neden mi ajan?

Bu adamlar bunu 2 ayda planlamıyor..

Adamların tek amacı Orta Doğu'yu ele geçirmek..

Oraya kendi eğittikleri adamları sokup kargaşa çıkarmak,peki ajan değilse,ikiz kuleleri tut ki Ladin'in adamları vurdu :D

Sence koskaca Amerika bir adamı bulamayacak kadar aciz mi?

Dünya'yı böyle kandırıyor adamlar..

Tıp kı Saddam'ın 40-50 gün aranması gibi..

Bak hocam bu adamlar ajanlarını böyle karışmaya müsait Ülkelere yıllar önce sokmuşlar,hatta bir kaç isimde söylerdim Türkiye'den ama iş baya siyasete girer bilen bilir zaten kimlerin ajan olduğunu,bu adamları yüksek makamlara çıkarttıklarına bu adamlara Amerika'ya baş kaldırmaları istenir..Ve bir piyon gibi indirilirler..

Mesela ben asılan Saddam'ın gerçekten Saddam olup olmadığından şüpheliyim..

Yani çok aleni bir şekilde belli oluyor,siyonizm denilen düşünce yapısı bu,bunu bir ağaç gibi düşün,her 50 senede ağaca bir dal daha eklenmekte..

Amaçları kutsal toprakları tamamen kontrol altına almak..

usama bin ladin i terörist diyorlar ama en büyük teröristler amerikalilar bu dünyada savas oluyorsa her yerden amerika cikiyor bu adamlara dur demeyen zihniyeti anlamiyorum birde gövde gösterisi yapiyorlar öldürdükleri terörisleri cesetlerini kamera alip dünyaya gösteriyorlar adiii bunlar

Amerika'nın kendi terörist tanımı : "Amerikan çıkarları ile ters düşen , Amerikan'ın zararına olan her türlü eylem terörizmdir."

Başka söze gerek var mı ?

Üst Alt