Usame Bin Ladin Öldü ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Usame Bin Ladin Öldü !

Cevap: Usame Bin Ladin Öldü !

Ve birşey daha söyleyeyim kişisel tahminim bu adam epey yaşlı bir adamdı..

Eceliyle ölmüş veya ölmeye yakındır bunu fırsat bilip böyle birşeyler yapmışlardır..

Her gün kontak içinde olduğu adamı zaten..

Öldürende (ABD) ölende(Ladin)aynı yolun yolcuları,al birini vur ötekine neyin tartışmasıki bu????

:)

Neden mi ajan?

Bu adamlar bunu 2 ayda planlamıyor..

Adamların tek amacı Orta Doğu'yu ele geçirmek..

Oraya kendi eğittikleri adamları sokup kargaşa çıkarmak,peki ajan değilse,ikiz kuleleri tut ki Ladin'in adamları vurdu :D

Sence koskaca Amerika bir adamı bulamayacak kadar aciz mi?

Dünya'yı böyle kandırıyor adamlar..

Tıp kı Saddam'ın 40-50 gün aranması gibi..

Bak hocam bu adamlar ajanlarını böyle karışmaya müsait Ülkelere yıllar önce sokmuşlar,hatta bir kaç isimde söylerdim Türkiye'den ama iş baya siyasete girer bilen bilir zaten kimlerin ajan olduğunu,bu adamları yüksek makamlara çıkarttıklarına bu adamlara Amerika'ya baş kaldırmaları istenir..Ve bir piyon gibi indirilirler..

Mesela ben asılan Saddam'ın gerçekten Saddam olup olmadığından şüpheliyim..

Yani çok aleni bir şekilde belli oluyor,siyonizm denilen düşünce yapısı bu,bunu bir ağaç gibi düşün,her 50 senede ağaca bir dal daha eklenmekte..

Amaçları kutsal toprakları tamamen kontrol altına almak..

Neden Amerikayı bu kadar büyütüyoruz ki gözümüzde ? anlattıkların bir insanı ajanlıkla suçlamanı gerektirecek belge bilgiye dayanmıyor ? amerika hiç adamı bulamazmı diye ajanlık sebebimi olur ? evet bulamıyor çünkü amerika sadece kabil (başkente) hakim..amerika zaten aldığı istihbaaratları değerlendirip operasyon düzenliyordu.. bin ladin rusyaya karşıda savaştı .. ? madem sen amerika bu adamı bulamıyor diye ajan diyorsun hocam ? bende diyim bu kadar zengin bir adamın rahat rahat yaşama imkanı varken kafayımı yedide dağlarda mağaralarda yaşamaya gitti ? işi gücümü yoktu diğer arap şeyhleri gibi karı kız peşinde koşmak yerine amerikayla uğraşıyordu? NEDEN KİMSE İLAHİ BİR NEDENİ OLABİLECEĞİNİ düşünmüyor?

Neden Amerikayı bu kadar büyütüyoruz ki gözümüzde ? anlattıkların bir insanı ajanlıkla suçlamanı gerektirecek belge bilgiye dayanmıyor ? amerika hiç adamı bulamazmı diye ajanlık sebebimi olur ? evet bulamıyor çünkü amerika sadece kabil (başkente) hakim..amerika zaten aldığı istihbaaratları değerlendirip operasyon düzenliyordu.. bin ladin rusyaya karşıda savaştı .. ? madem sen amerika bu adamı bulamıyor diye ajan diyorsun hocam ? bende diyim bu kadar zengin bir adamın rahat rahat yaşama imkanı varken kafayımı yedide dağlarda mağaralarda yaşamaya gitti ? işi gücümü yoktu diğer arap şeyhleri gibi karı kız peşinde koşmak yerine amerikayla uğraşıyordu? NEDEN KİMSE İLAHİ BİR OLABİLECEĞİNİ düşünmüyor?

Elinde Keleşle Mehdi mi olur?

:D

Sen biraz siyonizm hakkında bilgi edin bence..

Amerika'yı büyütmüyorum adamlar bir bir istediklerini yapıyorlar ama bir yerde tıkacaklar elbet..

Sen biraz siyonizm hakkında bilgi edin bence..

Amerika'yı büyütmüyorum adamlar bir bir istediklerini yapıyorlar ama bir yerde tıkacaklar elbet..

dostum ben theodor hertzi de siyon doğınıdaki yeminide rockfelleride bilirim bu konuda bir problem yok.. sorun bizim artık hiç bir şekilde insanların iyi niyetine yada masumane niyetine inanmamamız ... tamamen paranoya komploya batmış durumdayız...Savaşın sıcaklığını buz gibi bir kola kesiyor bizim için oturduğumuz koltukta (senin şahsına değil) ahkam kesmeye milleti karalamaya bayılıyoruz.. kolamızı yudumlayıp şu siyonist uşağı şu abd ajanı demekte üstümüze yok....

Neden Amerikayı bu kadar büyütüyoruz ki gözümüzde ? anlattıkların bir insanı ajanlıkla suçlamanı gerektirecek belge bilgiye dayanmıyor ? amerika hiç adamı bulamazmı diye ajanlık sebebimi olur ? evet bulamıyor çünkü amerika sadece kabil (başkente) hakim..amerika zaten aldığı istihbaaratları değerlendirip operasyon düzenliyordu.. bin ladin rusyaya karşıda savaştı .. ? madem sen amerika bu adamı bulamıyor diye ajan diyorsun hocam ? bende diyim bu kadar zengin bir adamın rahat rahat yaşama imkanı varken kafayımı yedide dağlarda mağaralarda yaşamaya gitti ? işi gücümü yoktu diğer arap şeyhleri gibi karı kız peşinde koşmak yerine amerikayla uğraşıyordu? NEDEN KİMSE İLAHİ BİR NEDENİ OLABİLECEĞİNİ düşünmüyor?

E bu adam Rusya'ya kimin desteğiyle karşı savaştı?Amerika'nın.

Amerika güdümündeki NATO nasıl şimdi Libya'daki milis güçlere destek veriyorsa zamanında Taliban'a da silah ve para yardımı yaptı,böyle büyüttü.Sonra verdikleri destek kontrol edilemez hale geldi,patladı.Amerika sadece Kabil'i kontrol edebilir orada.Ancak normal şartlarda asla sahip olamayacağı bir üs ve imkanlara sahip oldu şu anda Afganistan'da.Kazakistan,Türkmenistan ve Sibirya gibi yeni doğalgaz ve petrol kaynaklarının bulunduğu bir sahaya çok rahat erişim imkanı sağladı bu şekilde.Hangi ilahi güçten bahsediyorsun sen?

E bu adam Rusya'ya kimin desteğiyle karşı savaştı?Amerika'nın.

Amerika güdümündeki NATO nasıl şimdi Libya'daki milis güçlere destek veriyorsa zamanında Taliban'a da silah ve para yardımı yaptı,böyle büyüttü.Sonra verdikleri destek kontrol edilemez hale geldi,patladı.Amerika sadece Kabil'i kontrol edebilir orada.Ancak normal şartlarda asla sahip olamayacağı bir üs ve imkanlara sahip oldu şu anda Afganistan'da.Kazakistan,Türkmenistan ve Sibirya gibi yeni doğalgaz ve petrol kaynaklarının bulunduğu bir sahaya çok rahat erişim imkanı sağladı bu şekilde.Hangi ilahi güçten bahsediyorsun sen?

ilahi güc demedim neden ajanlık olsun ki kendine göre ilahi bir nedeni olamazmı dedim ? ikincisi evet rusyaya karşı abd talibanı destekledi ? bu çok normal değil mi ? rusya çekilince taliban amerikaya uymadı amerikada talibana düşman oldu bu çok doğal kaldıki amerika kominizm ayağına rusyayı yıkmak istiyordu sonuçta çıkarı vardı amerika çıkarı olmadan kimseye yardım etmez.. diğer mesele amerika zaten tüm petrol kaynaklarının dağıtımını elinde tutmuyormu ? exon mobil kimin ? british pterolleum namı diğer bp shell ingiliz şirketleri kimin ortaklığında ? amerika rusyayı kuşatmak için afganistanı işgal etti ama BATAĞA saplandı .. çıkamıyorda bunu ben demiyorum kendi generalleri batağa saplandık savaşı kaybettik diyor.. şuanda kabile sıkışmış durumdalar..benim bu konuda ki söylemek isteidğim insanların paranoyaklığını abarttığı ve bişeyler yapmak (doğru yanlış) isteyen herkesi ya piyonluk yada ajanlıkla suçladığı..

ombamafake.jpg

Hem yurt içinde, hem yurt dışında teyakkuz halinde olmaya devam edeceklerini kaydeden Obama, ABD'nin İslam'a karşı savaş yürütmediğinin tekrar altını çizdi.

İslam ile terör neden bir tutulmaya çalışılıyor anlamıyorum. Usame Bin Ladin müslüman diye mi terörist yani? Bu genelleme yanlış. Ayrıca Bin Ladin peygamber torunu da olsa, sevilebilecek bir adam değil. Adı üstünde terörist. İkiz kulelerde yıkıldığı an, oranın içinde kendinizi veya çok sevdiğiniz birinin olduğunu düşünün ve tekrar yargılayın derim. Öldüyse öldü, yalansa yalan. Bizi hiç bağlayan bir olay değil. Boş yere hararetli tartışmalara gerek yok.

'Öcü alınacak'

El Kaide örgütünün üst düzey ideologlarından birinin, Usame bin Ladin'in öldürülmesi üzerine öcünün alınacağı açıklamasında bulundu.

Aşırı dincilere ait internet sitelerinde "Esad El Cihad2" adıyla Bin Ladin için uzun bir methiyeyle birlikte açıklamalar yapan şahıs, "İslam'ın Şeyhinin öldürülmesinin öcünün alınacağı" sözünü vererek cihadın sona erdiğini düşünen herkesin biraz beklemesi gerektiğini söyledi.

Bu açıklamayla birlikte, Bin Ladin'in ölümünün cihatçılar tarafından ilk kez kabul edilmiş oldu.

Militanlara ait internet sitelerinin düzenli olarak "Esad El Cihad2" ile, "kutsal savaşı sürdürmenin protokolleri" üzerine yapılan uzun söyleşiler yayımladığı kaydedildi.

ilahi güc demedim neden ajanlık olsun ki kendine göre ilahi bir nedeni olamazmı dedim ? ikincisi evet rusyaya karşı abd talibanı destekledi ? bu çok normal değil mi ? rusya çekilince taliban amerikaya uymadı amerikada talibana düşman oldu bu çok doğal kaldıki amerika kominizm ayağına rusyayı yıkmak istiyordu sonuçta çıkarı vardı amerika çıkarı olmadan kimseye yardım etmez.. diğer mesele amerika zaten tüm petrol kaynaklarının dağıtımını elinde tutmuyormu ? exon mobil kimin ? british pterolleum namı diğer bp shell ingiliz şirketleri kimin ortaklığında ? amerika rusyayı kuşatmak için afganistanı işgal etti ama BATAĞA saplandı .. çıkamıyorda bunu ben demiyorum kendi generalleri batağa saplandık savaşı kaybettik diyor.. şuanda kabile sıkışmış durumdalar..benim bu konuda ki söylemek isteidğim insanların paranoyaklığını abarttığı ve bişeyler yapmak (doğru yanlış) isteyen herkesi ya piyonluk yada ajanlıkla suçladığı..

Adamlar işte senin gibi düşünmesini sağlıyor herkesin,biz bu adamları yetiştirelim sokalım belli yerlere..

Ve onlara öyle kimlikler verelim ki,kimse ayırd edemesin bize düşman olarak dursunlar fakat hep irtibat halinde olalım..

Ve o kesimi ele geçirelim..

Yani sen diyorsun ki inançlı bir adam İslam karşıtı yahudilerle belki ilahi bir savaş düşüncesindeydi..

Yalan..

Gerçekten İslamiyeti bilen biri masumların canına kıymaz..

Üst Alt