Üyeler En Son Ne Yedi? - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İstavriti bu akşam turşu eşliğinde tüketmeyi düşünüyorum.

s-ed6603c011286404458cd31b2752a279ae2b0591.webp

Hem doğal beslen deyip hem el değmesin diyorsun, abuk subuk paket ürünleri sırf damak tadın için tercih ediyorsun emmoğlu doğal ürünler dururken
Kavram karmaşası ile meseleyi sıyırmaya çalışma emmoğlusu...
Makinalara atılan tek katkı, sadece vakum altında 1-2 hafta bozulmadan kalması için hijyen bozulma engelleyici katkı maddesi. Onu da odun ekmeği dışında zaten HERŞEYDEN alıyosun ister istemez.
Malzemeler makineye girdikten sonra paket halinde sevkiyata hazır olarak çıkana kadar çoğu üründe ürünün kendisini bile görmüyosun artık.

Ben bunu alırkan bütün bunların hesabını yapmadım mı sanıyosun..:geek:
Ama seninkiler bütün malzemeler elde ahçı ayarı ile sunî talandırıcılarla hazırlanıyor.o_O
Bana öğretme bu işleri...;D:cigara:

Kavram karmaşası ile meseleyi sıyırmaya çalışma emmoğlusu...
Makinalara atılan tek katkı, sadece vakum altında 1-2 hafta bozulmadan kalması için hijyen bozulma engelleyici katkı maddesi. Onu da odun ekmeği dışında zaten HERŞEYDEN alıyosun ister istemez.
Malzemeler makineye girdikten sonra paket halinde sevkiyata hazır olarak çıkana kadar çoğu üründe ürünün kendisini bile görmüyosun artık.

Ben bunu alırkan bütün bunların hesabını yapmadım mı sanıyosun..:geek:
Ama seninkiler bütün malzemeler elde ahçı ayarı ile sunî talandırıcılarla hazırlanıyor.o_O
Bana öğretme bu işleri...;D:cigara:
Tamam tamam fabrikasyon ürünler çok doğal hadi eyw

Üst Alt