Vagif Cavadov - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vagif Cavadov

Cevap: Vagif Cavadov

aynen katılıyorum. videda bile görülüyor pek bir esprisi yok karambole atılan golleri var tek artısı uzaktan şutları. bunun dışında 5 m deil 500 bin €uro ederdi o da büyük takım olduğumuzdan ucuza satmayacakları için.
Bi kere bence Stancu, Romanya'nın en iyi genç futbolcusu değildi. Ayrıca kim ne derse desin, ben o adam da pek ışık göremedim...

9bb4bVagif Cavadov.png

Yakında Scout analizleri de portalımızda olacak.

Galatasaray icin gonul rahatligi ile onerebilecegim Azerbaycanli oyuncu Rauf Aliyev'dir. Digerlerini de hem Turk statusu, hem de maliyyeti acisindan denemek mumkun. Bir de Everton'da 19 yasinda Araz Abdullayev var. Bakalim onun gelecegi nasil olacak? :D

takımı giovanni dos santoslar carruscalar stancularla dolduracaklarına şöyle geleceğe yatırım anlamında kendimiz keşfedip oyuncu alıp değerlendiremedik. tanınmış gençlerden hayır yok kendin keşfedeceksin zaten bilinen bir adamı keşfetmiş olmuyorsun parasını verip almış oluyorsun ışığı keşfedip göreceksin...

şu başka ülkelerden klüp alma işi umarım askıya alınmaz çok güzel bir gelişme olurdu...

bende bu adami 2-3 mactir izliyorum begendim kumasi iyi yani. hem yerli hem ucuz deneyebiliriz aslinda. Zahmet olmazsa Kamran Agayev'ide takip edebilirmisin renktas.. cok begendigim ve tuttugum bi kalecidir kendisi ayni zamanda.

bende bu adami 2-3 mactir izliyorum begendim kumasi iyi yani. hem yerli hem ucuz deneyebiliriz aslinda. Zahmet olmazsa Kamran Agayev'ide takip edebilirmisin renktas.. cok begendigim ve tuttugum bi kalecidir kendisi ayni zamanda.

Kamran benim de beğendiğim kalecidir. Sık sık takip ediyorum renktaş...

Tebrikler Anar, çok güzel çalışma. :)

İlginç bir adam şutları, çalımları çok iyi. 1-2 yıla kalmaz büyük takımlara gider büyük ihtimal.

Üst Alt