# Valeri Bojinov - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Valeri Bojinov

Cevap: # Valeri Bojinov

İyi olurdu sakatlık ve fizik durumu soru işareti.Çok büyük risk olabilir.Birde kariyeri boyunca attığı gol sayısı az.

Nereden çıktı bu?

Hadi Tsigalko olsa falan neyse diyeceğim.

Zaten onlarca kez milli olmuş, UEFA ve FIFA'nın turnuvalarında yer almış bir futbolcu için ne FM'si Allah aşkına.

M.boro başkanı kendisi açıkladı Tuncayı fmde aldım ve beğendim. Şimdi oyunu gerçeğe çeviriyorum die açıklaması var....

Eminmisin? FM'deki oyunculari "scout" eden tek klüb Everton'dur.

Anlasma yaptilar bile.

Klüp olarak değil arkadaşım... 3 kez soylüyorum bu sefer ayrıntılı anlatayım. M.boro başkanı fm tutkunu bir insan.Bu demek oluyor ki Fm nin başında çok zaman geçiriyor. Ve ne olduysa tuncayı transfer ediyor yönettiği takıma bakıyor ki tuncay çok iyi bir futbolcu takımdaki istatistikleri çok yüksek ve gerçekte araştırıyor bakıyor ki o sezon tuncayın bonservisi elinde ve hemen sözleşme imzalattırıp m.boro ya transfer ediyor... Kısacası bu :D

Klüp olarak değil arkadaşım... 3 kez soylüyorum bu sefer ayrıntılı anlatayım. M.boro başkanı fm tutkunu bir insan.Bu demek oluyor ki Fm nin başında çok zaman geçiriyor. Ve ne olduysa tuncayı transfer ediyor yönettiği takıma bakıyor ki tuncay çok iyi bir futbolcu takımdaki istatistikleri çok yüksek ve gerçekte araştırıyor bakıyor ki o sezon tuncayın bonservisi elinde ve hemen sözleşme imzalattırıp m.boro ya transfer ediyor... Kısacası bu :D

olayların nasıl geliştiğini tam bilmiyorum ama Tuncay'ın FM sayesinde alındığını bende duymuştum.

İngiliz gazeteleri kaynak bir haberdi.

Kaliteli oyuncuydu önceden şu anda son hali hakkında pek bir bilgim yok. Hayırlı olacaksa gelsin.

İyi olurdu sakatlık ve fizik durumu soru işareti.Çok büyük risk olabilir.Birde kariyeri boyunca attığı gol sayısı az.

Baros'un da bize gelmeden önce kariyerinde attığı gol sayısı çok değildi... Ancak dediğin gibi sakatlık ve fizik durumu büyük soru işareti. Eğer sağlam bi şekilde gelirse 3 lü forvetin sağında oynar muhtemelen...

Bojinov-Baros-Kewell

Elimizde Gerets gibi kaliteli bir hoca varken adamın eline düzgün bir kadro veremedik onu suçladık... Sonra adam gibi bir kadro kurduk bu sefer de Skibbe gibi ne idüğü belirsiz bir hocanın elinde heba oldu.. Bu sene tek istediğim şey kaliteli dünyaca tanınan hocamıza düzgün bir kadro teslim edip sabretmek... İnanın renktaşlar kadromuz çoook iyi bir veya iki kaliteli takviyeyle bu kadro rüya takım olmaya aday...

.............................Leo..........................

Uğur............Servet................Emre.......H.Balta

................................M.Topal...................

........................Emana...........................

.......................Arda..............................

Babel................................................Kewel

.........................Baros..............................

Hayalimdeki Kardo bu... Sadece Busene biraz paraya kıyalım yeter...

Bojinov lecce takımında iken geleceğin yıldızlarından biri olarak gösteriliyordu. Hatta bir ara bonservisinin yarısı juventusta idi. Ciddi sakatlıklar geçirdi ve bir anda yıldızı söndü, şimdi tekrar eski formuna dönmesi ve kariyerini ilerletmesi gerek. Galatasaray onun için büyük bir fırsat kendini galatasarayda gösterip kariyerinin doruğuna ulaşabilir. Kısacası başarıya susamış bir futbolcu bojinov. Transferi hem galatasarayımıza hemde kendisine son derece faydalı olacaktır...

gelmiyecek böyle bir adam almıyacak bu koca camia. yeter ya. eskiden şöylemiş 5670 maçta 4320 gol atmış. bize ne ya . istatistik kurumumu burası. yok çıkış yapıcakmış. Bize Leo gibi ( yaş hariç kalecide kabul edilir çünkü ) sıcak oynayan yada son sezonda oynamış ve hep oynamış adam lazım. Yeter müzmin sakatlar. Rosickymiş Bojinovmuş Owen mış. İçi geçmiş adam getirmesinler. gitsinler Hagi gibi mutsuz ama formda adam getirsinler buna sorun yok bir Babel gibi Kewell gibi.

gelmiyecek böyle bir adam almıyacak bu koca camia. yeter ya. eskiden şöylemiş 5670 maçta 4320 gol atmış. bize ne ya . istatistik kurumumu burası. yok çıkış yapıcakmış. Bize Leo gibi ( yaş hariç kalecide kabul edilir çünkü ) sıcak oynayan yada son sezonda oynamış ve hep oynamış adam lazım. Yeter müzmin sakatlar. Rosickymiş Bojinovmuş Owen mış. İçi geçmiş adam getirmesinler. gitsinler Hagi gibi mutsuz ama formda adam getirsinler buna sorun yok bir Babel gibi Kewell gibi.

Micheal Owen bu sene toplam 32 maçta oynadı,içi geçmiş mi oluyor?

.............................Leo.................. ........

Rafinha............Servet................Gökhan.......Hakan

Hleb .......Mehmet.............Arda

Kalou....................Baros..............Kewell

:bid:helal

Üst Alt