# Valeri Bojinov - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Valeri Bojinov

Cevap: # Valeri Bojinov

Elimizde Gerets gibi kaliteli bir hoca varken adamın eline düzgün bir kadro veremedik onu suçladık... Sonra adam gibi bir kadro kurduk bu sefer de Skibbe gibi ne idüğü belirsiz bir hocanın elinde heba oldu.. Bu sene tek istediğim şey kaliteli dünyaca tanınan hocamıza düzgün bir kadro teslim edip sabretmek... İnanın renktaşlar kadromuz çoook iyi bir veya iki kaliteli takviyeyle bu kadro rüya takım olmaya aday...

.............................Leo..........................

Uğur............Servet................Emre.......H.Balta

................................M.Topal...................

........................Emana...........................

.......................Arda..............................

Babel................................................Kewel

.........................Baros..............................

Hayalimdeki Kardo bu... Sadece Busene biraz paraya kıyalım yeter...

Çok güzel bir kadro bence.

gelmiyecek böyle bir adam almıyacak bu koca camia. yeter ya. eskiden şöylemiş 5670 maçta 4320 gol atmış. bize ne ya . istatistik kurumumu burası. yok çıkış yapıcakmış. Bize Leo gibi ( yaş hariç kalecide kabul edilir çünkü ) sıcak oynayan yada son sezonda oynamış ve hep oynamış adam lazım. Yeter müzmin sakatlar. Rosickymiş Bojinovmuş Owen mış. İçi geçmiş adam getirmesinler. gitsinler Hagi gibi mutsuz ama formda adam getirsinler buna sorun yok bir Babel gibi Kewell gibi.

İlginç vallaha.

Son yıl 32 maç oynamış bir adama içi geçmiş sıcak adam değil diyorsun.

Bize gelmeden önce kaç yıl adam gibi oynayaman adam gibi transfer isterim diyorsun.

Madem sıcak istiyorsun hep yedek oynayan bir adamı neden yazıyorsun onu da anlmış değilim.

gelmiyecek böyle bir adam almıyacak bu koca camia. yeter ya. eskiden şöylemiş 5670 maçta 4320 gol atmış. bize ne ya . istatistik kurumumu burası. yok çıkış yapıcakmış. Bize Leo gibi ( yaş hariç kalecide kabul edilir çünkü ) sıcak oynayan yada son sezonda oynamış ve hep oynamış adam lazım. Yeter müzmin sakatlar. Rosickymiş Bojinovmuş Owen mış. İçi geçmiş adam getirmesinler. gitsinler Hagi gibi mutsuz ama formda adam getirsinler buna sorun yok bir Babel gibi Kewell gibi.
kardeşim leo franco yedekti bu sene. adamlar coupet'i aldı. destan yazar gibi yazacağına bil öyle yaz. önce araştır

İlginç vallaha.

Son yıl 32 maç oynamış bir adama içi geçmiş sıcak adam değil diyorsun.

Bize gelmeden önce kaç yıl adam gibi oynayaman adam gibi transfer isterim diyorsun.

Madem sıcak istiyorsun hep yedek oynayan bir adamı neden yazıyorsun onu da anlmış değilim.

Babel gençtir neden yedek olduğu ortadadır. Oynadığı takımda Liverpool dur. Oynamama sebebi açıktır sistem sıkıntısı ve takımdaki adamlar. İngilterede 32 maçın tamamında 90dk Owen oynadığını ispat et bana ayrıca öyle olsa 32 maçta yıldız ya hani kurtarsaydı takımını ? Ayrıca bu adam paracıdır bunu bütün İngilizler bilir. Biz daha bilemedik. Sanıyormusun sen bir Kewell ruhu olacağını bu adamda ? İnşallah gelir inşallah da senin 3-5 ay sonra sövmelerini görüp bu yazıyı tekrar okumanı istiyeceğim. Owen mış.

Babel gençtir neden yedek olduğu ortadadır. Oynadığı takımda Liverpool dur. Oynamama sebebi açıktır sistem sıkıntısı ve takımdaki adamlar. İngilterede 32 maçın tamamında 90dk Owen oynadığını ispat et bana ayrıca öyle olsa 32 maçta yıldız ya hani kurtarsaydı takımını ? Ayrıca bu adam paracıdır bunu bütün İngilizler bilir. Biz daha bilemedik. Sanıyormusun sen bir Kewell ruhu olacağını bu adamda ? İnşallah gelir inşallah da senin 3-5 ay sonra sövmelerini görüp bu yazıyı tekrar okumanı istiyeceğim. Owen mış.

Ben istiyorum kardeşim kimsenin dediği umrumda değil.

Babel'inde gelemsini isterim ama imkansız olduğunu da bilirim.

Gelsin 4-5 ay sonra o yazıları dediğimi de okurum merak etme unutmam yadıklarımı.

Franco yedek değildi Coupet yedekti

değil mi renkdaş :D birde arkadaş diyor ki destan yazacağına önce öğren.

bende diyorum ki bu arkadaşı : kafanı kaldır FM den tv ye bak izle bence :D Coupet miş :D adamlar Leo ya sözleşme uzatmış bundan daha açık ne olabilir 4 yıl oynamış orda. Adam bıkmış ne dedi son yorumunda Leo :

"bana Galatasaray için Şampiyonlar Ligi hedefi olan bir takım gibi geldi. Lakin görüşmelerimde bana : "hayır amacımız tüm kupaları almak şampiyonluklar yaşamak" denilince bende düşünmeden görüştüm" diyor. Adam bıkmış A.Madirdi gibi R.Madrid ve Barça arasında ezilmekten kurtulamamış bir nevi Trabzonspor-Kayseri-Sivas gibi takımda oynamaktan. Şampiyonluk istiyor kupa istiyor adam. Bu adam paracı olsa orda zaten kalırdı. Bu adam işte Kewell gibi Hagi gibi profesyonel ve hırslı yani sanatçı herşeyden önce. Futbol aşkı olan adam. Quaresma, OWen yıllarcva yedek bekler ama gıkınını çıkarmaz bakınız: Lincoln ! Para geliyor mu ? geliyor tamam onlar için. Babel ne diyor isyan ediyor "yedek kalmak istemiyorum ilk 11 oyuncusu olmak istiyorum diyor" !

Ben istiyorum kardeşim kimsenin dediği umrumda değil.

Babel'inde gelemsini isterim ama imkansız olduğunu da bilirim.

Gelsin 4-5 ay sonra o yazıları dediğimi de okurum merak etme unutmam yadıklarımı.

Cüney kardeşim inan bana Babel'in gelmesi imkansız değildir. Çok çok süper bir yıldız değil çünkü Babel sadece yıldız ve genç dinamik bir adamdır. Bak kötülemiyorum sadece "işte o patlama" dediğimi şeyi yapamamış adam. Yani evet Premier Ligten bu yaşta gelmesi zordur ama imkansız değildir. Mesele ikna etmekte.

Cüney kardeşim inan bana Babel'in gelmesi imkansız değildir. Çok çok süper bir yıldız değil çünkü Babel sadece yıldız ve genç dinamik bir adamdır. Bak kötülemiyorum sadece "işte o patlama" dediğimi şeyi yapamamış adam. Yani evet Premier Ligten bu yaşta gelmesi zordur ama imkansız değildir. Mesele ikna etmekte.

Bende diyorum ki Kewell'ı getirdin Baroş'u getirdin 1-2 tane daha böyle adam getirdin mi zaten o adamlar gelmek için kendileri çalışacak.

Böyle adamlar gelerek Türkiyenin reklamını yapacaklar Dünya'da.

Owen'ın tutma ihtimali az olsa bile tutarsa nasıl bir reklam olacağını hiçbirimiz düşünmüyoruz. Böyle reklamlarla o genç yıldızları daha çabuk getiririz. Bunu demek istiyorum.

Bende diyorum ki Kewell'ı getirdin Baroş'u getirdin 1-2 tane daha böyle adam getirdin mi zaten o adamlar gelmek için kendileri çalışacak.

Owen'ın tutma ihtimali az olsa bile tutarsa nasıl bir reklam olacağını hiçbirimiz düşünmüyoruz. Böyle reklamlarla o genç yıldızları daha çabuk getiririz. Bunu demek istiyorum.

Anladım demek istediğini dostum. Yalnız birşeyi atlıyorsun. Rijkaard Hocamız bir plan oturttu buda yeni Barça modeli gibi bize uyarlamaya çalıştığı sistem yada her ne b.k ise. Sen şimdi Owen ile bunun olacağına inanıyormusun ? Ben inanmıyorum. O para ile 3 tane adam al genç hatta daha fazla gerekirse yarı- yıldız yada hiç adı duyulmamış ama kumaşı iyi olan. Ajax nasıl bulup pazarlıyor. Yada Porto ? . Benfica alıyorda ne oluyor ? Ne zaman yarı finalde gördün adamları. Ellerin Reyes var o var bu var yani OWen gibi zamanın yıldızları müzmin sakat paracı adamlar. Bize rezil olmadılarmı ezmedik mi ? kimle ezdik ? Barış la Baroş ile. Baroş ta aynı Babel gibi mutsuzdu yedek kalmaktan sistemden. Ama müzmin sakat yada paracı adam değildi öyle olsa gelmezdi inan bana.

owenın son dört sezonda 16 sakatlık geçirdiği doğrumu acaba doğruysa çok rizikolu bir transfer demektir.

Anladım demek istediğini dostum. Yalnız birşeyi atlıyorsun. Rijkaard Hocamız bir plan oturttu buda yeni Barça modeli gibi bize uyarlamaya çalıştığı sistem yada her ne b.k ise. Sen şimdi Owen ile bunun olacağına inanıyormusun ? Ben inanmıyorum. O para ile 3 tane adam al genç hatta daha fazla gerekirse yarı- yıldız yada hiç adı duyulmamış ama kumaşı iyi olan. Ajax nasıl bulup pazarlıyor. Yada Porto ? . Benfica alıyorda ne oluyor ? Ne zaman yarı finalde gördün adamları. Ellerin Reyes var o var bu var yani OWen gibi zamanın yıldızları müzmin sakat paracı adamlar. Bize rezil olmadılarmı ezmedik mi ? kimle ezdik ? Barış la Baroş ile. Baroş ta aynı Babel gibi mutsuzdu yedek kalmaktan sistemden. Ama müzmin sakat yada paracı adam değildi öyle olsa gelmezdi inan bana.

Eğer alınırsa inanırım. Sonuçta onayı verecek adam Rijkaard'tır.

Yok sisteme uymaz diye alınmazsada daha fazla sevinirim çünkü doğru yolda ilerlediğimizin kanıtır.

renktaş o zaman katar takımına dünya yıldızı yağardı (Bkz.Juninho'dan dolayı)

Bİr sürü adam budyonnkora giderdi(scolari,zico dan dolayı)

Zenith Uefa yı aldı ama guiza gitmek istemiyor.Adamların bir bomba transferini göremedim.Yani biz cl yi alsak yinede bir yıldızın gitmek istediği kulüp olmayacağız.Önemli olan lig ve vitrin.Sence bir bilbao,hull,aston villa mı avantajlı bu durumda yoksa biz mi?Peki bu kulüpler bizden başarılı mı?Ligin çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz

renktaş o zaman katar takımına dünya yıldızı yağardı (Bkz.Juninho'dan dolayı)

Bİr sürü adam budyonnkora giderdi(scolari,zico dan dolayı)

Zenith Uefa yı aldı ama guiza gitmek istemiyor.Adamların bir bomba transferini göremedim.Yani biz cl yi alsak yinede bir yıldızın gitmek istediği kulüp olmayacağız.Önemli olan lig ve vitrin.Sence bir bilbao,hull,aston villa mı avantajlı bu durumda yoksa biz mi?Peki bu kulüpler bizden başarılı mı?Ligin çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz

Oranın Katar olduğu ve nasıl olduğ belli.

Önemli olan o genç oyuncualra buranın katar olmadığını göstermek. Bir Keweell'ın Cami sesi bana huzur veriyor demesi. Carlos'un İstanul beni büyüledi demesi.

Böyle oyuncular Ülkeyi reklam yaparak geliştirirler. Yoksa istersek 20 tane kupa alalım Türkiye eğer Katar gibi gözüküyorsa yabancı ülkeler gene gelmez hiçbiri. Bizim bu imajı silmemiz lazım.

Oranın Katar olduğu ve nasıl olduğ belli.

Önemli olan o genç oyuncualra buranın katar olmadığını göstermek. Bir Keweell'ın Cami sesi bana huzur veriyor demesi. Carlos'un İstanul beni büyüledi demesi.

Böyle oyuncular Ülkeyi reklam yaparak geliştirirler. Yoksa istersek 20 tane kupa alalım Türkiye eğer Katar gibi gözüküyorsa yabancı ülkeler gene gelmez hiçbiri. Bizim bu imajı silmemiz lazım.

Bu imajı silmek için önce ülkenin sosyo-ekonomik durumunu düzeltmesi gibi avrupa birliğine katılması gibi olayların olması lazım. yani futbol ile en fazla geçici çözümler bulursun.

Üst Alt