Van Gaal'den yeşil ışık! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van Gaal'den yeşil ışık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Polat, Van Gaal ile buluşacak !

Saçmalama lütfen..Tamam defans oynatıyor ama hiç bir zaman 1-0 üstüne yatmıyor..Ayrıca pas yapmaktan aciz demişsin onun için en yakın rakibine puan farkı atarak şampiyonluğu erkenden ilan ettiler değilmi..Merak etme ben Az'yi takip ediyorum hemde imrenerek takip ediyorum..Abarttığın kadar çirkin futbol yok ortada..

al işte izlemeden yorum. 30. hafta NAC Breda - Alkmaar maçı. 0-1 bitti maç. Alkmaar değil 1-0'a, beraberliğe yattı resmen. Breda neler kaçırdı maçta. Alkmaar 2-3 kere geldi. golü attı, yattı.

Buradaki bazi kisiler inanilmaz sacmaliyo ve bilmeden konusuylar. AZ Alkmaar'in hemen hemen her macina giderim, ve cok guzel futbol oynarlar.

Buradaki bazi kisiler inanilmaz sacmaliyo ve bilmeden konusuylar. AZ Alkmaar'in hemen hemen her macina giderim, ve cok guzel futbol oynarlar.

geçen hafta Ajax karşısında maymun oldukları maçı da izlemişsindir umarım. amma velakin maçın 1-1 bitmiş olması da AZ Alkmaar'ın şansı mı demeliyim?

Birakin atismayi da, bu saatten sonra degerinin 2 katini vermedigimiz surece ne van Gaal'ler gelir, ne Didier Deschamps'lar. Yonetimin biraz akli varsa Hagi veya Gerrard Houllier'i getirir, az butceyle basari nasil gelirmis cumle aleme gosterir.

Birakin atismayi da, bu saatten sonra degerinin 2 katini vermedigimiz surece ne van Gaal'ler gelir, ne Didier Deschamps'lar. Yonetimin biraz akli varsa Hagi veya Gerrard Houllier'i getirir, az butceyle basari nasil gelirmis cumle aleme gosterir.

Hagi değilde Gerrard Houllier olsa tam süper olurdu. Gerçekten adam futbol profesörü. Lyon'un temelini yapan adam ayrıca Liverpool un girdiği ekonomik krizde ucuz futbolcu bulmasıyla meşhur olmuştur. Bknz=Song

Aynen öyle Caner,Van Gaal ki teknik taktik bilgisi Türkiye'ye fazla bir adam!

4782_B_vangaal001.jpg

Van Gaal'den yeşil ışık!

Hollanda'da AZ Alkmaar'ı bu yıl şampiyon yapan ünlü Hollandalı teknik direktör Louis Van Gaal paylaşılamıyor. Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'dan transfer teklifleri aldığını doğrulayan Van Gaal, "Türkiye'de teknik direktörlük yapmayı tabii ki isterim" diyerek Türkiye'de çalışabileceğinin sinyallerini verdi.

Trabzonspor hakkında Şota'dan bilgiler aldığını söyleyen Van Gaal, "Uzun zamandır kendisini çok iyi tanıdığım ve şu anda yardımcım olan Şota, kısa süre önce bana Trabzonspor hakkında bilgiler verdi. Bir ara bana o kulüpte çalışıp çalışamayacağımı sordu. Bende kendisine, başarıyı yakalayacağıma inandığım her ekip ve kadro ile çalışabileceğimi söyledim" dedi.

"ZOR OLANI BAŞARMAK"

Teknik direktörlük kariyerinde Türkiye'nin de yer almasını çok istediğini sözlerinde vurgulayan Louis Van Gaal, "Ben zor olan işleri başarmayı severim. Bundan iki yıl önce hiçbir kimse Hollanda'da AZ Alkmaar'ın şampiyon olabileceğine ihtimal vermiyordu. Ama ben buna inanmış ve bunun için AZ Alkmaar'ın teknik direktörlüğünü kabul etmiştim. Sabır ettik, çok çalıştık ve bu yıl bunu başardık. Dünya kulüplerini şampiyon yapmak kolaydır. Ama böyle bir kulübü şampiyon yapmanın heyecanı ve başarısı çok farklı bir duygudur" diye konuştu.

TÜRKİYE KAPISI AÇIK

Türkiye'de çalışmayı çok istediğini sözlerine ekleyen Hollandalı çalıştırıcı, "Türkiye'de futbol heyecanı çok farklı, bunu biliyorum. O ateşli taraftarlar ve o sıcaklık, aslında tam aradığım şeyler. Ama şu anda geleceğim konusunda henüz bir karar vermedim. AZ Alkmaar ile bir yıl daha mukavelem var. Dünyanın önde gelen kulüplerinden transfer teklifleri geliyor. Hatta bazı ülkeler beni milli takımlarının başına getirmek istiyor. Tüm bunları sezon bitiminde masaya yatırıp bir değerlendirme yapacağım" diyerek vereceği kararını sezon sonuna bıraktığını vurguladı.

Öte yandan Louis Van Gaal, bir taraftarın verdiği Galatasaray formasıyla objektiflere poz verdi.

Kaynak : DHA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt