Van Gaal'den yeşil ışık! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van Gaal'den yeşil ışık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Van Gaal'den yeşil ışık!

Dünya üzerinde ilk üçe girer her türlü bakımdan bana göre, inşallah gelir. FB - Alkmaar maçları dün gibi aklımda..

Cevap: Adnan Polat, Van Gaal ile buluşacak !

Bu Adnans zihniyeti yönetemeyecekleri hoca getirmezler.

Başarılarda ortada gerinee gerine dolaşırlar başarısızlıklarda suçu TFF ye, sakatlara,TD ye atarlar.

Aklınızı başınıza alın...

VAN GAAL'den övgüler

02 Mayıs 2009 Cumartesi * 14:39

Hollanda'da AZ Alkmaar'ı bu yıl şampiyon yapan ünlü Hollandalı teknik direktör Louis Van Gaal paylaşılamıyor.

Hollanda'da AZ Alkmaar'ı bu yıl şampiyon yapan ünlü Hollandalı teknik direktör Louis Van Gaal paylaşılamıyor. Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'dan transfer teklifleri aldığını doğrulayan Van Gaal, "Türkiye'de teknik direktörlük yapmayı tabii ki isterim" diyerek Türkiye'de çalışabileceğinin sinyallerini verdi.

Trabzonspor hakkında Şota'dan bilgiler aldığını söyleyen Van Gaal, "Uzun zamandır kendisini çok iyi tanıdığım ve şu anda yardımcım olan Şota, kısa süre önce bana Trabzonspor hakkında bilgiler verdi. Bir ara bana o kulüpte çalışıp çalışamayacağımı sordu. Bende kendisine, başarıyı yakalayacağıma inandığım her ekip ve kadro ile çalışabileceğimi söyledim" dedi.

"ZOR OLANI BAŞARMAK"

Teknik direktörlük kariyerinde Türkiye'nin de yer almasını çok istediğini sözlerinde vurgulayan Louis Van Gaal, "Ben zor olan işleri başarmayı severim. Bundan iki yıl önce hiçbir kimse Hollanda'da AZ Alkmaar'ın şampiyon olabileceğine ihtimal vermiyordu. Ama ben buna inanmış ve bunun için AZ Alkmaar'ın teknik direktörlüğünü kabul etmiştim. Sabır ettik, çok çalıştık ve bu yıl bunu başardık. Dünya kulüplerini şampiyon yapmak kolaydır. Ama böyle bir kulübü şampiyon yapmanın heyecanı ve başarısı çok farklı bir duygudur" diye konuştu.

TÜRKİYE KAPISI AÇIK

Türkiye'de çalışmayı çok istediğini sözlerine ekleyen Hollandalı çalıştırıcı, "Türkiye'de futbol heyecanı çok farklı, bunu biliyorum. O ateşli taraftarlar ve o sıcaklık, aslında tam aradığım şeyler. Ama şu anda geleceğim konusunda henüz bir karar vermedim. AZ Alkmaar ile bir yıl daha mukavelem var. Dünyanın önde gelen kulüplerinden transfer teklifleri geliyor. Hatta bazı ülkeler beni milli takımlarının başına getirmek istiyor. Tüm bunları sezon bitiminde masaya yatırıp bir değerlendirme yapacağım" diyerek vereceği kararını sezon sonuna bıraktığını vurguladı.

Öte yandan Louis Van Gaal, bir taraftarın verdiği Galatasaray formasıyla objektiflere poz verdi.

Kaynak: DHA

DHA olmasa inanmazdım habere :) DHA kaynaklı olunca biraz doğruluk payı var haber de.

bizim td yöneticilerin kafasında belli bülentin biraz daha yıpranması bekleniyor

otoriter biraz kariyerli alman falco diyesim geliyor

van gaal bize bol gelir tuzlu gelir

ama ne iyi olur gelse. yhaa bizdeki bu genc oyunculari bi iki seneye kalmaz manuya barcaya satariz. adam genclerden super oyuncular yaratıyo.haksız mıyım?

Gelmesi için olması gerekenleri ben size söyliyim

Floryada ondan daha büyük adam olmaz,olursa gelmez ... ( Adnan Sezgin yolcu )

Kimse işine karışamaz,kimseyi işine karıştıttırmaz,karışan olursa anında çeker gider

Aşırı sistemci bir adamdır,takım oyununu sever,uymayanı adam eder edemezse oyuncu gider ( Lincoln kalacaksa işi zor )

Bir sözü vardır "Lütfen benim işime karışacak kadar saçmalamayın" gibi,eleştirilere bakmaz kendi işine bakar ...

Wolfsburg' Magatz'li bir sistem....

:m26:

Felix Magath dun VFL Wolfsburg-Hoffenheim macin oncesinde, Wolfsburg ile 2010'a kadar devam edecegini acikladi. Schalke 04 haberleri asilsiz oldugunu dile getirdi.

Felix Magath'i da unutun. Bence Galatasaray'a en uygun isim Co Adriaanse. Eger bu adam gelirse, ve bize UEFA Kupasini ve TSL kupasini'da getiremesse, Galatasaray'in antrenoru'unde sorun degil, bizim yoneticilerin bir sorun olmasi lazim.

Van Gaal Bayern'de.

arkasında rezalet bir takım bırakıp gidiyor demek ki. seneye CL'de oynayacağından gözü korkmuş olabilir. 0 çekip geri dönmek, rezil olmak istememiştir.

seneye takımın başında yeni bir teknik direktörle, kötü bir performans gösterince AZ, "Van Gaal gitti, böyle oldu" denecek. yeni teknik direktör, AZ'yi bir şekilde düzeltebilirse, doğru düzgün oynatabilirse de "Van Gaal'ın mirası" olacak.

arkasında rezalet bir takım bırakıp gidiyor demek ki. seneye CL'de oynayacağından gözü korkmuş olabilir. 0 çekip geri dönmek, rezil olmak istememiştir.

seneye takımın başında yeni bir teknik direktörle, kötü bir performans gösterince AZ, "Van Gaal gitti, böyle oldu" denecek. yeni teknik direktör, AZ'yi bir şekilde düzeltebilirse, doğru düzgün oynatabilirse de "Van Gaal'ın mirası" olacak.

Adam Bayerne gitti diyo sen ne diyon... İlla herşeye karşı olacanya nası sallasam diye düşünüyorsun biraz daha mantıklı sallasan keşke...

Öyle yada böyle adam sonuçta AZ'yi şampiyon yaptı,Gelen kişinin oyun üstüne çıkma şansı yok nasıl oynatırsa oynatsın ki sistem degiştiren biri gelirse AZ gine eski yerine döner

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt