Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler

Düşündüm de vazgeçemem dediğim yiyecek yok. İçecek olarak ise çay ve Türk kahvesi var bunun dışında öyle bağlandığım bir şey yok. Aslında bu ikisine de bağımlılığım yok ama şekerli içecek (gazoz, kola vs) içmediğim için bunlara sarılıyorum. Sabahtan akşama kadar su içilmez çünkü.

Düşündüm de vazgeçemem dediğim yiyecek yok. İçecek olarak ise çay ve Türk kahvesi var bunun dışında öyle bağlandığım bir şey yok. Aslında bu ikisine de bağımlılığım yok ama şekerli içecek (gazoz, kola vs) içmediğim için bunlara sarılıyorum. Sabahtan akşama kadar su içilmez çünkü.
Sabahtan aksama kadar raki icenler var üstad, sen su icmissin cok mu.

klas
544599ecd77a1da5b7b69cf98971d5d3.jpg

biftek ve lahmacundan vazgeçemem içecek olarak da çay ve ayran favorimdir.. Çayı kahvaltıyla içmem ya sade ya da tatlıyla ayranı ise simitten hamburgere pizzadan iskendere herşey le tüketebilirim o derece favorimdir.. Eskiden kola vazgeçilmezimdi artık sadece doritos-pizza veya hamburgerle içerim o da 2 haftada 1 kez..

Bugün kola alan bir tanıdığımın şişesinden fare çıktı. Artık içmek veya içmemek size kalmış. Bir daha mı kola içmek Allah korusun

Üst Alt