Ve Demirören Adaylığını Açıkladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

Cevap: Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

sen siyasetin karismadigina inaniyormusun,basbakanin suan ülkede kontrolü saglamadigi nokta yokken inandiricimi karismadigi,bu duruma gelmesinin en bas aktörü siayet ve dogal olarak iktidar,futbola malesef siyaset girismistir su yasanan sürecte yaziklar olsun,mafettiler futbolu izlenmez hale getirdiler,ama söylüyorum ulusal takim bu isten ceza yesin sorumlusu kimse dava acacagim,bir türk vatandasi olarak pesini birakmayacagim.Öyle kolay degil ben ettim türkiye ceza aldi demek hadi bakalim verdirtsinler fifadan men cezasini hodri meydan!milyon kisi dava acmazsa ne olayim...pusululari sasicak o zaman görecegim o karari alanlari.

yalnış anladın...daha önce yazdım ulusoy döneminden sonra iktidar=tff oldu yazdım...onlar kimi isterse o başkan oluyor...ben sadece ülke olarak ceza alacağımıza msd etmeyeceklerine inanıyorum

Galatasaray külüp olarak gidemezse zaten külüp dava acacak sorumlularina ama milli takim ceza yerse tüm türk halkinin dava acma hakki sakli demektir,bende burdan beyan ediyorum olursa ay yildizima dokunsunlar her platformda fitil fitil dava acmazsam nagmerdim,benim gibi yürekli tonla adam cikacaktir hadi bir taraflari sikiyorsa fener icin yaksinlar ulusal takimi,Fifa milli takima ceza versin ertesi gün avukatimi ariyacagim!

Avrupada neresiyse her platformda hakkim olan her mecraya sikayeti yapacagim 1 milyon kisi acsin o karari verenler kacicak delik arar delik....

Bu olası senaryolar gerçekleşirse ligtv alıp bu şerefsizlere dolaylı yoldan para kazandıran adam değildir.

Ben Galatasaraylı olarak takımımın maçlarını izlemek isterim. İstanbul' da da değilim, maça gitme imkanım da yok. Hangi kanalda yayınlanıyorsa mecbur o kanala para vereceğim.

Lig TV konusunda tepki göstermesi gerekenler taraftarlar değil, Galatasaray yönetimidir. Lig TV Galatasaray' a zarar veriyorsa, gereğini yönetim kurulu yapmalıdır. Her ne pahasına olursa olsun yapmalıdır.

Demirören seçilirse en büyük zararı kesin olarak biz göreceğiz. Demiröreni desteklemediğini resmen açıklayan tek kulüp biziz. Bundan sonra bu herif bize ligdede çelme takmak için çalışacaktır. hakemleri etkilemeler, seyircisiz oynama cezalarına falan hazırlıklı olalım. Allah yardımıcımız olsun işimiz çok zor.

bizim hala elimiz güçlü

türkiyenin en güçlü 2 takımından biriyiz

takımı ligden çekmesek de sadece ligtvden ayrılsak bile

bu paragöz heriflerin tavrı değişir

bir sürü takım para kaybetmemek için takıldı peşlerine

Galatasaray külüp olarak gidemezse zaten külüp dava acacak sorumlularina ama milli takim ceza yerse tüm türk halkinin dava acma hakki sakli demektir,bende burdan beyan ediyorum olursa ay yildizima dokunsunlar her platformda fitil fitil dava acmazsam nagmerdim,benim gibi yürekli tonla adam cikacaktir hadi bir taraflari sikiyorsa fener icin yaksinlar ulusal takimi,Fifa milli takima ceza versin ertesi gün avukatimi ariyacagim!

Avrupada neresiyse her platformda hakkim olan her mecraya sikayeti yapacagim 1 milyon kisi acsin o karari verenler kacicak delik arar delik....

Direkt milli takıma odaklanma bence , ya yarın çıkıp da ; "milli takıma men yok , uefa ve fifayla anlaşma yapıldı" deseler ne olacak ?

Ben Galatasaraylı olarak takımımın maçlarını izlemek isterim. İstanbul' da da değilim, maça gitme imkanım da yok. Hangi kanalda yayınlanıyorsa mecbur o kanala para vereceğim.

Lig TV konusunda tepki göstermesi gerekenler taraftarlar değil, Galatasaray yönetimidir. Lig TV Galatasaray' a zarar veriyorsa, gereğini yönetim kurulu yapmalıdır. Her ne pahasına olursa olsun yapmalıdır.

sadece iptal edin desinler yeter...yüzde 90 nımız iptal ederiz

bizim hala elimiz güçlü

türkiyenin en güçlü 2 takımından biriyiz

takımı ligden çekmesek de sadece ligtvden ayrılsak bile

bu paragöz heriflerin tavrı değişir

bir sürü takım para kaybetmemek için takıldı peşlerine

Lig TV' den ayrılmanın tek yolu takımı ligden çekmek.

Normal sezonu oynayıp lider bitirip, şampiyonmuş gibi kutlayıp, play-off maçlarına çıkmayacaksın.

Bunun dopal sonucu olarak seneye şikecilerin yerine Bank Asya' da Galatasaray olarak sen oynayacaksın.

Bu onurlu davranışa taraftar olarak ben asla hayır demem. Aksine gözümde büyür Galatasaray yönetimi.

Bunun dış basında nasıl yankı bulacağını da siz hayal edin.

Adam kendisi sorusturmanin icinde ama gel gör ki elini kolunu salliya salliya TFF baskan adayi olabiliyor. Enteresan ve bir okadar da aci bir durum.

arkadaşlar sözün bittiği yerdeyiz bu kadar da olmaz ama oluyor işte şikeciler biraraya gelmiş ve federasyon başkanı seçiyorlar eğer bu adam başkan olacaksa o genel kurulu toplatmamalıyız acilen harekete geçmemiz lazım bunların tek derdi avrupadan men cezası yemek bunun için uğraşıyorlar eğer kulüp ve taraftar olarak harekete geçmezsek çok zarar görürüz

Yalnız artık şunu da idrak etmek gerekiyor : Demirören başkan oldu,varsayalım ceza vermedi(ki varsaymaktan öte böyle olacağını söyledi), Galatasaray da dahil tüm takımlar Avrupa'dan men yedi. Yani Türk futbolunda devrim gerçekleşmedi tam tersi devrimin nedeni olan Fenerbahçe odaklı düzen,Beşiktaş'ı da tam olarak arkasına alarak iyice güçlendi.

Bu durumda Galatasaray'ın geleceği ve ligde başarılı olması; 1996-2000 arası sahip olduğu takım gibi çok güçlü olmasına bağlı. Kısa dönemde bunu başarabilmek bayağı zor gibi. Artık imkan da vermemek için her türlü şey yapılıyor zaten. "Şike yapanlar Avrupa'ya gitmeyecek, Galatasaray kasasını dolduracak" durumu olunca, bu defa "Avrupa'ya gitmeyelim,temizlenelim" politikası uygulanmaya koyulma aşamasında. Hayal değil bu artık, Demirören ile gerçekleşme durumu kuvvetli.

Yani Demirören'in başkan olması demek Galatasaray'ın fena halde yalnızlaşması ve kenara itilmesi anlamına gelir.Lig Tv de onların yayın organı gibi birşey olduğundan ve bizim için şampiyonluk dışında her sonuç başarısızlık olduğundan durum oldukça vahim olabilir bizim için.

MAA'yı tercih ederim bu adamı tercih etmem. Bu adamda para hırsı çok,vizyon hiç yok.

Son dakika!! Demirören:TFF kurullarını değiştirmeyeceğim,UEFA ile tekrar masaya oturacağım. Ulusoy'un aday olacağını sanmıyorum (TRTSPOR)

Lig TV' den ayrılmanın tek yolu takımı ligden çekmek.

Normal sezonu oynayıp lider bitirip, şampiyonmuş gibi kutlayıp, play-off maçlarına çıkmayacaksın.

Bunun dopal sonucu olarak seneye şikecilerin yerine Bank Asya' da Galatasaray olarak sen oynayacaksın.

Bu onurlu davranışa taraftar olarak ben asla hayır demem. Aksine gözümde büyür Galatasaray yönetimi.

Bunun dış basında nasıl yankı bulacağını da siz hayal edin.

Lig tvden ayrılmak çözüm değil.

GALATASARAY yönetimi Lig tvye baskı yaparak sezon sonunda transfer edilecek 2-3 futbolcunun sponsorluğunu yaptırtmalı. Şu an elimizde çok koz var.

Yönetim Lig tvye "Sen şike yapan takımları düşürtmedin şimdi pamuk ellerini cebine atacaksın aksi taktirde resmi site aracılığıyla taraftarlarımı aboneliklerini iptal etmeye çağırırım" diyecek. Lig tv bu tür teklifleri kabul etmek zorundadır.

Üst Alt