Ve Demirören Adaylığını Açıkladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

Cevap: Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

Fenerliler büyük sevinç içerisinde.ŞİKE KARDEŞLİĞİ böyle oluyormuş demekki.

yönetimden tek açıklama bekliyorum bu ligi izlemeyin lig tv leri iptal edin....demselerde ben zaten iptal edicem

Fenerlikral - 19.02.2012 23:58

yıldırım başkan :

puan silem yok / küme düşme yok

arkadaşlar bizim için en iyi aday odur!

gs-ankara-ts-bursa desteklemiyor

onun dışında herkes destekliyor

oyuna gelmeyelim

çözerse bu olayı yıldırım başkan çözecektir

Allah büyük

Allahım bize yardım et

angutun bakış açısı

yıldırım başkan :

oyuna gelmeyelim

Allah büyük

Allahım bize yardım et

angutun bakış açısı

yıldırım başkan diyor birde . yüzsüzler

LigTv'yi iptal ettirmek için o kadar çok neden varki..

bu zamana kadar sırf takımı izlemekten mahrum kalmayayım diye iptal ettirmedim...lig tv ye vereceğim parayı giderim her ay klübün banka hesabına yatırırım...benim gibi 50.000 kişi olsa

50.000*50=2.500.000 tl yapar

angut.com dan alinti:

BJK´a önümüzdeki sene borçlarından dolayı Avrupa´dan men gelecek.Demirören´in Avrupa´ya gitmeyelim demesindeki‚ başkanlığa aday olmasındaki sebep bu.Seneye BJK Avrupa´dan men gelirse konuyu böyle örtecek.

Medyada daha çıkmadı ama BJK sportif aş 10.02.2012 tarihli 2012/1117 dosya numarasıyla iflasını açıklamış.Bizim arkamızda durmasının tek nedeni de naklen yayın gelirleri.Yoksa bu adam Fenerbahçe´den ve Aziz Yıldırım´dan pek hoşlanmazdı ne oldu da birden değişti.

Olayını tersine çevirsek Allah korusun bizim böyle bir soruşturmada adımız geçse ve futbol federasyonu için bizim başkanımız aday olsa şu an neler konuşuluyordu. Medyanın satılmış kalemleri ülke futbolu elden gidiyor diyerek ağızlarından salyalar akarak o program bu program geziyorlardı. Ya şimdi neler oluyor... Her şey doğruymuş gibi olaylar izleniyor. :(

Hiç olmadığım kadar Galatasarayla gurur duyuyorum.Uefa'yı aldığımızda böyle gurur duymamıştım.

ben avrupada ki lobimize güveniyorum...br şekilde biz avrupa dan men almayacağız...ondan sonra süreci yargı sonuna bırakanlar düşünsün..1 sene kurtulacakken hepden bkun içine girerler inşallah

Adam şaka maka geliyor lan çıkıp ''hacı kafan mı iyi'' diyende yok.

yıldırım başkan :

oyuna gelmeyelim

Allah büyük

Allahım bize yardım et

angutun bakış açısı

Şike yaptıklarını nasıl da biliyor haysiyetsiz.

yine pasif kaldik, adam gibi bir aday belirleyemedik. Bizde de suc var. Birilerinin cikip aday olmasini bekledik.

Absürt komedi gibi bir memlekette yasiyoruz valla. Şikeyle şaibeyle adı gecen bir takimin baskani gidip aday olabiliyor ama buna 2-3 kulüp disinda kimse ses cikarmiyor.

Ulan bu olacagina Aziz Yildirim olsun, belki sike ile Avrupa Sampionu veya Dünya Kupasini aliriz.

Not*: Bjkliler fazla sevinmesin, Demirörenin BJK'Ye bir faydasi olmaycak, adamin derdi Fenerbahcesi,Ali Koc ve Nihat Özdemirin kuklasi.

Kusura bakmayin, saka gibi gelisen bu olaylardan sonra artik ciddi düsünecek bir halim kalmadi

Demirören seçilirse en büyük zararı kesin olarak biz göreceğiz. Demiröreni desteklemediğini resmen açıklayan tek kulüp biziz. Bundan sonra bu herif bize ligdede çelme takmak için çalışacaktır. hakemleri etkilemeler, seyircisiz oynama cezalarına falan hazırlıklı olalım. Allah yardımıcımız olsun işimiz çok zor.

avrupadan toplu men alacağımıza ben akp nin müsade edeceğine inanmıyorum..eğer karışmazlarsa demekki destek veriyorlardır.

avrupadan toplu men alacağımıza ben akp nin müsade edeceğine inanmıyorum..eğer karışmazlarsa demekki destek veriyorlardır.

sen siyasetin karismadigina inaniyormusun,basbakanin suan ülkede kontrolü saglamadigi nokta yokken inandiricimi karismadigi,bu duruma gelmesinin en bas aktörü siayet ve dogal olarak iktidar,futbola malesef siyaset girismistir su yasanan sürecte yaziklar olsun,mafettiler futbolu izlenmez hale getirdiler,ama söylüyorum ulusal takim bu isten ceza yesin sorumlusu kimse dava acacagim,bir türk vatandasi olarak pesini birakmayacagim.Öyle kolay degil ben ettim türkiye ceza aldi demek hadi bakalim verdirtsinler fifadan men cezasini hodri meydan!milyon kisi dava acmazsa ne olayim...pusululari sasicak o zaman görecegim o karari alanlari.

Üst Alt