Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı!

Cevap: Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı!

beyler trt3'te öyle bir söz duydum ki şuan oturma organımla gülüyorum :D platini kapı kapı dolanıp fener dava açmasın diye yalvarıyomuş :D bide cornu uefa'yı kurtarmak için böle beyan vermiş :D la oğlum tff etik kurulunda şikeye dair kesin bilgilere rastladık demedi mi bu nasıl bir kafa yahu.

yalnız beyler bu federasyonun yamuk tutumu yüzünden ben çok pis bir ceza bekliyorum iddaname sonunda bana öyle geliyor ki federasyonu taca çıkarıp uefa eline sazı alacak

vay serefsizler, hani dilil yok diyordu bu herif tv karsisinda, cornu'ya da fb 100% sike yapmis demisler, bu adam derhal istifa etmeli, tff'nin basinda boyle yalanci beceriksiz birisi olmamali

Futboldan uzaklastirdilar beni.. Helal olsun.. Tursusunu Kurun. Sikenizi rahat rahat yapin..

Ya bu nedir Allah aşkına? Adamlar kendileri "şike yapmadık" demiyorlar ama TFF "fb şike yaptı" dedi diye suçluyorlar. Hadi artık şu iddianame açıklansın da sussunlar!

Üst Alt