Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Cevap: Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Babam kadar çok seviyorum Hagi'yi ama Galatasaray teknik direktörü olacak ne kapasitede ne kariyerde. Böyle aciz bir yönetimden günü kurtarmak için başka bir hamle beklenemezdi zaten, üzülerek söylüyorum ki sene sonu gider.

Hosgeldin HAGI... Dusunuyorum da Hagi galiba Hakan Sukur'den de ,Fatih Terim'den de iyi GALATASARAY'li cikti....Ne zaman ihtiyacimiz olsa kosarak geldi..ya digerleri su gunde yardim etmeleri lazim ama hepsi kacti.....bir de bu yonden dusunmek lazim...

Hagi'ye Aziz Yıldırım gel hocamız ol dese onada koşa koşa gitmeyecekmi ?

Sonuçda kendisini kanıtlamak istiyor kaybedecek hiçbir şeyi yok.

Terim ile Hakan'ın reddetmelerinin altında bir sürü neden olabilir ve çoğundada haklılar.

Her ne olursa olsun Hagi bizim için bir efsane ve ben Hagi'nin burada başarılı olup kariyer yapmasını Rijkaard'ın başarılı olmasından bin kat daha çok isterim.

Aklıma birden 5-1 lik Kupa finali geldi :D herkez kupayı fb kazanır diyodu maçtan önce fb favoriydi 5 tane salladık td hagi idi istermisiniz kadıköye gömelim sunları hagi ile :D

Hpşgeldin Hagi. İnanıyorumki yeteneğini inatçılığını ve hırsını bu sefer iyi aşılayarak elinden gelen hizmeti vereceksin. Yanlız bu kadronında acilen kendine gelmesi lazım. Gelmeyeceklerse gitme sırası Futbolcularda

hoşgeldin hagi umarım çok başarılı olursun ve sana bir türlü güvenemeyenleri utandırırsın.....

Ama asıl sorun gerçekten Rijkaard damıydı şimdi Rijkaard kötüydü gitti Hiddink te kötü eleştirilmeye başladı bile yarın öbür gün schuster de kötü teknik direktör olacak bundan eminim şimdi bu adamların geçmişlerine bakalım başarılarla dolu dünya futbol istatistikleri kurumu açıklama yapıyo ve bu sayılan teknik adamların dünyanın ilk 20 antrenörü içinde olduğunu söylüyo ya biz bu işi bilmiyoruz yada bu istatistiği açıklayanlar.....

yoksa 2 metre ötesinde duran oyuncuya ayak içiyle pas atamayan yozlaşmış futbol kültürümüzmü.....

bakın bir arda yoktu milli takım yerle bir oldu Galatasarayımızın hali de ortada yani bu kadarmı kötü bi futbol kültürümüz var....

işte az önce beşiktaş hemde kendi evinde 10 kişilik portoya yenildi şimdi schusterde kötü hoca olacak....

bu kafa ile gidersek daha çok antrenör harcarız sonra içimizde birbirimizi yener avunur dururuz....

yazıklar olsun eğitime önem vermeyip dışardan fason adamlara milyonlarca dolar verip getirenlere...

yazıklar olsun 2 metre öteye pas vermekten aciz olup 1 gr ileri gitmek yerine kolay yol olup hocasını eleştiren "yıldız" futbolculara......

yazıklar olsun taraftarı hiçe sayıp resmen dalga geçip senelerce renk aşkımız sömürüp futbolumuza hiç birşey vermeyen yöneticilere.....

saygılar forumdaşlar futbolla kalın....

bence futbola da direk yansicak bu.Zamanla hagi mustafa,hakan gibi adamların ne kadar işeyaramaz olduğunu anlıyacak ve galatasarayımıza nefes aldırcak

Babam kadar çok seviyorum Hagi'yi ama Galatasaray teknik direktörü olacak ne kapasitede ne kariyerde. Böyle aciz bir yönetimden günü kurtarmak için başka bir hamle beklenemezdi zaten, üzülerek söylüyorum ki sene sonu gider.

+1905

düşüncelerimi birebir nakletmişsin hocam sanki! maalesef katılıyorum..

Yönetim akıl hastanesinde kendini doktor sanan bir deliden farksız. Beyin problemi olan hastamıza kalp ameliyatı yaptık.

Bol şans Hagi, ne yapsan makbulumdur.

Ayhan,Servet,Balta,Gökhan,Serdar gibi oyuncuları yollayabilirse başarı kendiliğinden gelir

Haginin gonderildigine cok uzulmustum hep geri gelsin diye dua ettik,diledik.Karpatiye elendigimiz gunden beride burda az yirtinmadim, rijkaardi gonderin hagiyi geri getirin diye.Gonderilmesi buyuk hataydi,baskan adaylarindan Adnan Ozturk'de demisti ben gelirsem tekrar hagiyle calisirim diye ,artik dualarimiz kabulmu oldu diyelim yoksa aklin yolu birmi diyelim nihayet kavustuk.Az bir sabirla haginin de dedigi gibi bu takim ucar.Ben kisa zamanda ,kolay kolay yenilmeyen ,sahada takim gibi duran,tas gibi bir ekip gorecegimize inaniyorum.

Ollleeeeeeeeeeeeey!!! Ne kadar sevindiyimi bir ben bilirim bir Allah bilir. Ne mutlu benim gibi milyonlarla Galatasary hayranina.

Üst Alt