Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Cevap: Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Genclerimiz cok calismali. Baslarina devlet kusu kondu. Umarim farkindadirlar. Ugur Ucar ve Arda Hagi döneminde A takima alinmisti ve hazirlik maclarinda oynatilmaya baslamisti. Hatta ilk maclari bana denk gelmisti Almanya´da :) Mülheim Galatasaray - Galatasaray macinda :) Kim lan bunlar diyordum :D

Futbol profu geldi,şimdi tek dileğim bütün taraftarın Hagi'nin arkasında durması.Paralı dümbeleklere yem edilmemesi.

I love you HAGI!

Başka hiç bir kelime söylemeye gerek yok. Seni çok seviyoruz.

Hagi'ye saygım sonuzda , bu imza töreni nedir arkadaş ya ? Şaka mı ?

Hı birde Alisamiyen'de yapsaydınız töreni !

1287665466141364.jpg

Ufuk'un yerine Aykut ile Kadıköyden başarılı bir sonuçla çıkabilriz..

balta ayhan ve servetmi:)

siz hagiyide yollarsiniz bu gidisle

Hagi'nin futbolculuğu söz konusu olduğunda kimseyi konuşturmam ama antrenörlüğü için aynı şeyleri söyleyemem.O yüzden ben açıkçası hiç sevinemedim geldiğine.

Hayırlı olsun. Artık günü kurtarma değilde geleceğe yönelik adımlar ve istikrar gelse ne güzel olur. Tabi bu Sn Polat ile olacak iş değil ama. O günleri görebilmek umuduyla hoşgeldin Hagi seni seviyoruz.

Hayırlı olsun.

Hagi reis 2004-2005'te o kadro ile iyi işler yapmıştı. İnşallah iyi yerlere geleceğiz, tabii yönetim çomak sokmazsa.

Acaba fukbolcular gaza gelirmi diyeceğim ama neeeyseeee...

İddaa:

Fenerbahçe: 1.50

Beraberlik: 3.40

Galatasaray: 4.20

Hiç kimse boşuna umutlanmasın,bu yönetim bundan önceki teknik direktörlere ne yaptıysa buna da aynısını yaparlar.

Futbolun F sinden anlamayan adamlar,hocaların işlerine karıştığı sürece daha çok çile çekeriz

Futboldan anlamayan adamlar,transferleri yaparsa daha çok hoca göndeririz.

Galatasaray Futbol takımının düzlüğe çıkması için Futbol'un başına Futboldan anlayan adam getirmek lazım.

Üst Alt