Ve Onur sezonu kapatti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Onur sezonu kapatti!

Cevap: Ve Onur sezonu kapatti!

Olm adam sakatlandı diye niye Trabzon yönetimine salak muamelesi yapıyorsunuz onu anlamıyorum. :D Hemen alalım falan. :D Aynı şeyi Ersan Adem'e de yaptıydınız. :D

Her şeyde bir hayır vardır. İnşallah Trabzonspor için hayırlı olur. Allah şifa versin. Üzücü bir durum.

Bu yüzden oturup ligi izleriz arkadan iste :D firsat bu firsatmi... abi neden hep ucuza kacmaya calisiyoruzki ? :(

gerekiyorsa bas 15 milyon € trabzona getir Onurla Selcugu.. (en az 10 sene kaleci derdine sonr + TÜRK)

Bizimkiler kaleye para falan harcamaz. Yillardir hep ya belese yada cok ucuza kaleciler aldik.

Bizle oynayacakları maç dışında kaleciye iş düşecek pek maçlarıda yok , gerçi bizimde ne kadar hücum edip ne kadar kaleye gittiğimiz muamma.

Fenerin dışında bir takımın şampiyon olması artık mucize bizde cenk sakatlandıgında lig ve uefa gitti demiştim

Maç sonu sakatlığının ciddi olduğuna inanmamıştım çok yazık oldu gerçekten çok üzüldüm çok büyük geçmiş olsun.

Üst Alt