Ve Onur sezonu kapatti! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Onur sezonu kapatti!

Cevap: Ve Onur sezonu kapatti!

Galatasaray büyük kulüptür haklısınız.Ama rakibi küçümsemek onlar kim oluyor demek büyüklük değildir.Bu sizleri küçültür.

Büyük kulüplerin küçük kulüpleri hor görmesidir küçüklük,onları ezmesidir,onlara istediği herşeyi yaptırmaya çalışmasıdır.Bunu ben inanıyorum ki Galatasaray kulübü yapmayacak.

Trabzonspor çok büyüktür..Herkesin kulübü kendine en büyüktür.Burda sidik yarıştırma mevzusu değildir olay.Rekabet saygı ve sevgi çerçevesinde olmalı.

Sen kimsin haddini bil sus eeee seni haa diyerek kendi büyüklüğünüzü kanıtlayamazsınız.Kanıtlamanıza da gerek yok zaten.Ama hiç değilse yanlış gözükmeyin etrafınıza.

Bunlar tabiki sosyal deformasyonlar..

Gelelim Trabzonspor'dan futbolcu alma mevzusuna.Hiç kimse Trabzonspor'dan sözleşmeli futbolcusunu alamaz.Yani bırakın Trabzonspor'u arkadaşın örneklediği gibi artık diğer anadolu kulüplerinden de futbolcu almak zor.Bırakmıyorlar.

Sözleşmesi sona eren futbolcuların durumu ise tamamen karakter meselesidir.Yani futbolcu tabiikide tuttuğu takımda futbol oynamak ister.Ama birde ekmek yediği kabı pislemeyenler var..

Ogün ve Abdullah pisleyenlerdi.Sonra gördükleri tepki de ortadadır.

Şuan Onur bana göre Türkiye'nin en iyi kalecisidir.Ve hala sözleşmesi devam ediyor.O yüzden herhangi bir istanbul kulübü bu futbolcuyu alamaz.

Selçuk İnan'ın durumu ise,Fenerbahcelimi Galatasaraylımı bilmiyorum bende tam olarak..Zaten çokta önemli değil.Dedim ya karakter meselesi.Puan kaybından sonra soyunma odasında ağlayacak kadar kendini verdi bu camiaaya.

Yurtdışından iyi bi yerden teklif gelirse gidecek gelmez ise Trabzonspor'da kalacak.

Olay bunlardan ibaret arkadaşlar.

Cevap: Ve Onur sezonu kapatti!

Onur Recep Kıvrak için herkez 2013 diyor uzttı diyor sözleşmeyi :)

Hatta bi arkadaş TFF sitesinden link vermiş bende vereyim

ONUR RECEP KIVRAK - Futbolcu Bilgileri TFF

31/05/2011 Tarihinde Sözleşme BİTİYOR.

2013 Kim nerden çıkarttıysa iyi sallamış.

Ekran Görüntüsü de bu

onuril.jpg

buda linki

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Üst Alt