ve Tabata Beşiktaş'ta ! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ve Tabata Beşiktaş'ta !

Cevap: Ve Tabata Beşiktaş'ta !

Bu şu demektir; beşiktaş transfer aylarında avrupada oyuncu beğenmiş fakat alamamıştır.Yönetimsel bir sorundur,vizyon eksikliğidir.Mustafa Denizli TSL antrenörü olabilir ama CI deyildir.BJK yönetiminin içinde biryerlere laf yetiştiren yönetici deyil,iş bitirici yönetici sıfatına uygun profesyönel insanlar olmalıdır.Bu sorun Türk sporunun da sorunudur.Gerekirse okullarda yöneticilik dersi verilmelidir.

Biz bu sene transferde ses getirdik.Evet ortalık ayağa kalktı.Yalnız bizim bu transfer sezonu boyunca harcadığımız para BJk ve FB nin çok gerisinde.Buda şu anlama gelir,biz ucuza ve bonservisi elinde oyuncu alırken.Beşiktaşla fener gövde gösterisi yapmak için transfer yaptılar.Mehmet Topuz vakası bunlara bir örnek.

Ben daha fala bulurum.. :D

Couceiro: 88 Tabata bulurum

13 Temmuz 2009 09:33

SERDAR SARIDAĞ'ın haberi

Gaziantepspor’un hocası Couceiro’nun, Beşiktaş’ın Brezilyalı için 8 milyon euroya yakın bir bedel ödeyeceğini duyunca, “Eğer bu parayı vereceklerse hemen satın. Ben o paraya size 88 tane Tabata getiririm” dediği öğrenildi

Kırmızı-siyahlı yönetimle bir görüşme yapan Portekizli hocanın, Rodrigo Tabata için Beşiktaş’ın önerdiği astronomik rakamın çok büyük bir para olduğunu belirttiği, bu nedenle kesinlikle satılması yönünde görüş bildirdiği vurgulandı. Couceiro’nun yöneticilerine, “Eğer Beşiktaş gerçekten 8 milyon euroya yakın bir bonservis bedeli verecekse hemen satın. Ben o paraya size 88 tane Tabata getiririm” diye konuştuğu öğrenildi.

Delgado’nun ameliyat kararının öncesinden de Beşiktaş’ın gündeminde olan Rodrigo Tabata’yı, Teknik Direktör Mustafa Denizli’den çok, Başkan Yıldırım Demirören’in istediği vurgulandı. Forvet arkasında görev alan Brezilyalı oyuncu için önümüzdeki günlerde her iki kulübün yönetiminin yeniden bir araya geleceği vurgulandı.

Öte yandan Beşiktaş Yönetimi’nin, uzun süredir teklif getiremeyen Bobo’nun daha yüksek bir öneri gelmemesi durumunda kadroda tutmayı planladıkları bildirildi.

Etiketler: bobo para tabata denizli delgado beşiktaş ameliyat bonservis jose couceiro gaziantepspor mustafa denizli

Milliyet

İnşallah fenerde parasını harman savurur gibi harcarda,daha önce fakir fukara edebiyatı lafını,güzelce bir yutkunurlar.

İyi adam ama o para etmez. Maelsef boyle seyleri bizim kulüp de yapıyor. Bıraz mecburıyetten olan seyler.

Hayırlı olsun demek düşer.

Sampiyonlar liginden gelen butun para Gaziantepe gitti.Bir baskan takimin icine bu kadarmi eder sampiyon olamiyorlardi para harciyorlardi sacma sapan yerlere sampiyon oldular duzelir diye dusundum takimi daha beter yapti.Birkac seneye haciz gelir bu takima Allah seni eksik etmesin demiroren iyiki varsin.

Tabata'ya pahalı diyoruz da, Andre Santos'tan iyi futbolcudur Tabata. Fiyat/Kalite oranı yaparsak Andre Santos da en az Tabata kadar kazıktır.

bu tüpçü kafayı yemiş bir tane karga var mıdır acaba bu fiyata bu transfere ... zannetmiyorum...

tiner çekmemiş olanlardan en azından :D:D

Cevap: ve Tabata Beşiktaş'ta !

çakar pis dalga geçti bugün :D

diğerleri beşiktaşın geleceği için transfer edildi deyince bence beşiktaşın geleceğinin içine edildi dedi koptum :D

Üst Alt