ve Tabata Beşiktaş'ta ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ve Tabata Beşiktaş'ta !

Cevap: Ve Tabata Beşiktaş'ta!

Yahu akıl var fikir var hiç 8mio € verilir mi bu adama ya.

Yazıktır günahtır, paraları bol herhalde ortalığa saçıyorlar.

Bizim halduna verselerdi o parayı avrupadan yıldız getirirdi :D

Tabata (29 Yasinda) = 8 Milyon + 4.2 Milyon (3 yillik senesi 1.4) = 12.2 Milyon Euro

Ismail (19 Yasinda) = 6.5 Milyon + 4.5 (3 yillik senesi 1.5) = 11 Milyon Euro

Ferrari (30 Yasinda) = 5 Milyon + 8.4 (3 yillik senesi 2.8) = 13.4 Milyon Euro

Nihat (30 Yasinda) = 4.5 Milyon + 10.5 (3 yillik senesi 3.5) = 15 Milyon Euro

Erhan (27 Yasinda) = 1.5 + 3 (3 yillik senesi 1) = 4.5 Milyon Euro

Fink (28 Yasinda) = Bonservisi elinde + 5.4 (3 yillik senesi 1.8) = 5.4 Milyon Euro

TOPLAM: 61.5 MILYON EURO

Yorumsuz...

Alttakı resım nedır arkadasım cozmedım ?

Şu an nutkum tutuldu ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Şaka gibi. Anlarım vizyonun yoktur, zeka ve yetenek olarak da eksik olabilirsin amenna hatta kişilikten de yoksun olabilirsin ama art niyetliysen ve aynı hataları tekrarlıyorsan usanmadan orda dur derim.

:D Mükemmel bir yorum :D

Bence verilir tabata için değer hatta ucuza gitmiş ronaldoyu kıskandıran bu transferi bjk yönetimi 8 e kapatırken real 95 vermiştir.Ronaldo gibi vasat bir adama 95 verirken bjk 8 vermiştir bu yıldıza ki forma satışlarından en az 250 milyon dolar gelir tek başına yapar tabata.

Büyük başkan Yıldırım Demirören Galatasaraydan'da futbolcu transfer et.

Lincoln olur, Sabri olur, Yaser olur, Mehmet Güven olur...

yahu beyler yeter yaaa demirören vazgeçecek şimdi transferden yoldaki uçağı geri gönderrcek :D susun bitsin bu transfer

Ronaldo'yu gölgede bırakacak dediklerinde herhalde en azından Dos Santos veya Quresmadan falan bahsediyolar sandım gele gele Tabata geldi hem de 8M E.....

içimden asrın kazığı demek geliyor ama bunlar başta oldukça çok asrın kazığı yerler !!! ama bir bakıma dediklerinde doğruluk payı da var Tabata Ronaldo'yu yalnızca gölgede bırakır :)

Üst Alt