Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

Cevap: Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

2009 - 2010 yılı kombinelerinin satışa çıktığı şu günlerde ultrAslan önemli bir karar almıştır.

Gelecek sezon tüm alt gruplarımız ile birlikte Eski Açık (Alpaslan Dikmen) tribününe geçme kararı alınmıştır. Ayrıca eski açık tribünün üstünün kapanmasını istemekteyiz.

Bu konuyla ilgili tüm duyarlı üyelerimizi göreve davet ediyoruz.

Sebahattin Şirin - Yılmaz Tutuş

Aslantepe yetişmez önümüzdeki sezona... önümüzdeki sezonun ortasında geçeriz anca...

Neyse yönetim olarak 1 tane daha aldık bugün, Medya Kurulunun belirlediği kriterler dahilinde her maç birini göndereceğiz. :)

Veda sezonu filan diye reklam etmişler de ben hiç biteceğini zannetmiyorum. Bizim torunlarımız belki görür bu stadı... Her dönem yeni erteleme...

Sami Yen’in yüzü suyu hürmetine!

Futbol takımı hayal kırıklığı yaratmaya devam ederken, taraftarlar yaşanan zaferlerin hatırına kombinelerin yüzde 60´ını tüketti.

Sarı-Kırmızılı taraftarlar, ligde alınan kötü sonuçlara karşın gelecek sezonun kombinelerine büyük ilgi gösteriyor. Son sezonunu geçirerek tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almaya hazırlanan, rakipler için adeta bir ‘cehennem’ olan Ali Sami Yen Stadı’nda yaşanan nice zaferlerin yüzü suyu hürmetine, satışa çıkartılan kombinelerin yüzde 60’lık bölümünün şimdiden tükendiği belirtildi. Galatasaray Kulübü’nün kasasına, 15 Nisan’da ‘Ali Sami Yen’e Veda Sezonu’ sloganıyla satışa sunulan kombinelerden şu ana kadar 7,5 milyon TL girdiği ifade edildi.

Futbol mabedi’ne saygıYönetim, başarısız bir sezon yaşanmasına karşın taraftarların gösterdiği bu ilgiden çok memnun. Ve buna bir teşekkür olarak, gelecek sezon başarılı olmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmayacağının mesajını veriyor.

Kaynak: Fanatik,Raşit ALTUN

Ben de büyük ihtimalle 1 eski açık kombine alacağım.

Bilgili olan arkadaşlar en son ne zaman gitsem bulabileceğimi söyleyebilirlermi?

Misafir takım tribünün "Yeni açığa alınması" ile ilgili bir talebi vardı ultrAslan 'ın ona ne diyorsunuz?

Misafir takım tribünün "Yeni açığa alınması" ile ilgili bir talebi vardı ultrAslan 'ın ona ne diyorsunuz?

Geçen maçlardan birinde bu uygulama denenmişti.Ancak hiç iyi olmamıştı.Numaralı-Yeni Açık-Kapalı üçlüsünün bütünlüğü bozulmuştu ve rakip taraftarın etkisi artmıştı.

Ayrıca hem Yeni Açık hemde Kapalı tarafında güvenlik kordonu oluşturulmak zorunda kalınacağından taraftar baskısını azaltacak bir durum olur özellikle önemli maçlarda.En iyi yer Eski Açık rakip için.Çünkü tribünün her iki tarafında boşluk var.

Ultraslan tamamıyle Eski Açık'a geçeceği için böyle birşey istiyor ama bence yapılmamalı...

Veda Sezonu?

Aslantepe'ye 3 aydır çivi bile çakılmadı,yapılan aksamalarla beraber o stadın ince işleriyle beraber 1-1,5 yıllık bir süreci var.

2010-2011 sezonunda yarım sezonluk olsa da,olimpiyat yollarına düşersek şaşırmayın.

Aldık kombineyi inşallah seneye böyle bir sezon olmaz. :)

Yazın çalışacağım belki kalırsa alabilirim eski açıktan. Kareografi yapsınlar gelecek sezon her maça.

Şu an Eski Açık ne durumda?

Ona göre uygun bir zamanda gidip kombineyi alacağım.

Üst Alt