Vedat Muriqi Lazio'da - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kıyas ül false... kümede kalmağa çalışan, yeni tv parası ile cebi şişmiş bir pl takımının bir kaç ay evvel 10 m üstüne transfer olan adama para bayması doğal. fakat ztn immobilesi varken buna o kdr para verilmesi ters. bizimde kasımpaşaya habire para yollamamız da ters i think.

Lazio’da fiyasko bir transfer olmasının dışında yazdığım şeyler hakkında pek farklı düşünmüyorum. Lazio’yu takip etmiyorum zaten hiç süre de almıyor. Berbat sonuçlanan bir transfer. Bu net.

Bunu söylemekle beraber, Ç. Rize ve Fener’de oynadığı gibi oynayacaksa bize gelmesini de hala isterim.

Daha önce yazdığım gibi yanlış hatırlamıyorsam milli takım performansı bir dönem çok iyiydi. Ondan dolayı gitmiştir demiştim.

Sonuç olarak ya bizim lig ile o lig arasında sandığımdan da daha büyük bir fark var, yani Vedat o liglerin seviyesinde değil ya da uyum sağlayamadı.

Bu sonuca bakıp, verilen para kesin şikeydi, normal diyenleri gösterelim demek de mantıken yanlış. Transferin fiyasko ile sonuçlanması dışında bir şey kanıtladığını düşünmüyorum. Tarihte böyle sonuçlanan ve Vedat’ta çok daha kaliteli sürüyle oyuncu var. Hepsi mi şikeydi?

Geriye dönüp baktığında Vedat’ın o yaşta o oraya gitmesi bence hala normal bir durum.

Tıpkı Sörloth’un gittiği ve bayağı başarısız olduğu gibi ki Sörloth’un daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Mevzu bizde ne oynayacağı değil ki 2 sene top oynamayan adamın önce kendini bulması lazım.

Mevzu Joaquin'e 10, Immobile'ye 9, SMS'e 18 vern takımın bu herife 20 vermesiydi.

Bunu normal olarak görmenizdi.

Herif 4. santrafor dahi olamadı bugün bu herif yedekken Pedro oynadı tek forvet olarak.

Abi, bu adam icin Lazio kendi kesesinden en fazla 5-6m euro vermistir, gerisi Koc firmasina ait. Zaten sportif direktoru, mafya oldugu icin gazetelere cikmis isim.

Üst Alt