Vedat Muriqi Lazio'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav adam pek farkı yok demiş kısmen de haklı zira Fenere gittikten sonra oynadığı tek lig Süper lig.

Derbilerde iyi oynadı desek o da yok.

Marcao iyi kötü 14 tane Avrupa maçına çıktı bizde.
İlk yarı performansı iyiydi hatta bizim taraftarlarin bir kısmı niye falcaoyu aldık vedati alsaydık diyordu.Hem fenerin kadrosu vasat iken tek sivrilen oyuncuydu belki bir de gustavo.

Bu argumana karşıt bir sürü şey söylenir mesela ndiaye Osmanlı'dan bize geldi 5 ay sonra 2 katı fiyata epl yaptı bizde 2 katı futbol da oynamadi.

Vedat bu paraları etmez de kendisi iyi bir insan.Gireshnda oynarken yatılı öğrenciydim her hafta yemek ve abur cubur gönderirdi veya gonderirlerdi.Tesislerden eski forma ve top vermisligi de vardir.Zaten bize gelmek istiyordu gondertmediler hakkında hayırlısı olsun

Koçun bir sürü bağlantısı var Agnelliyle falan..bi de yönetimde sheffield Utdde iş yapmış bir türk de vardı yanılmıyorsam

Transfer şikesi demek kolaya kaçar

İlk yarı performansı iyiydi hatta bizim taraftarlarin bir kısmı niye falcaoyu aldık vedati alsaydık diyordu.Hem fenerin kadrosu vasat iken tek sivrilen oyuncuydu belki bir de gustavo.

Bu argumana karşıt bir sürü şey söylenir mesela ndiaye Osmanlı'dan bize geldi 5 ay sonra 2 katı fiyata epl yaptı bizde 2 katı futbol da oynamadi.
Reis o EPL zaten Badou bile Uefa'da bayağı şov yapmıştı kaç maç, biz alırken EPL'den talibi vardı.

Yine de farklı argümanlar olabilir haklısın ama benim lafım Marcao örneğine idi orada.

Bizimkiler mecbur kaldi tek santraforumuz yoktu, gomis satilmisti 6 ya Alan olmayinca aldilar.

Lazio 3.santrafora pandemi doneminde gelirleri iyice dusecekken verir mi yoksa ali koctan dolayli yoldan 25 alirsa mi alir ?
Dünya ellerinin altında, neden Diagne’ye mecburduk diyorsun? Çok iyi Scout ekibimiz yok mu? yönetim ve Fatih Hoca öyle diyor. Yüzlerce forvetten başka birini alsaydık. Mecburduk lafına katılmıyorum. Genç, süratli ve güçlü ama çok iyi bitiriciliği olmayan bir forveti işin scout’luk yapmaksa ucuza bulmak zor olmamalı. Öyle bir oyuncuya daha çok ihtiyacımız vardı.

Ayrıca bence Vedat immobile ile yan yana oynar. Üçüncü forvet olarak düşündüklerini sanmıyorum. Vedat gayet iyi futbolcu. Geçen yıl Fener’de bir çok macını izledim. Leş Fener takımı adamı besleyemedi. Bizim oynadığı süreçte Falcao’yu iyi şekilde besleyemememiz gibi. O takımda bence iyi de gol atttı. Milli takımdaki maçlarını izlemedim. Aslında Lazio Vedat’a oradaki gollerinden ötürü bu parayı vermiştir. Türkiye Ligi için değil. Orada 6 maçta 4 gol atmış görünüyor.

İngiltere’ye gitse başarısız olur derdim ama İtalya’da Vedat bence başarılı olur. Sezon yakında başlayacak izleyip görelim diyorum. Ben düşüncemin doğruluğuna eminim, Sen de öyle görünüyorsun. Bekleyip görelim.

Dünya ellerinin altında, neden Diagne’ye mecburduk diyorsun? Çok iyi Scout ekibimiz yok mu? yönetim ve Fatih Hoca öyle diyor. Yüzlerce forvetten başka birini alsaydık. Mecburduk lafına katılmıyorum. Genç, süratli ve güçlü ama çok iyi bitiriciliği olmayan bir forveti işin scout’luk yapmaksa ucuza bulmak zor olmamalı. Öyle bir oyuncuya daha çok ihtiyacımız vardı.

Ayrıca bence Vedat immobile ile yan yana oynar. Üçüncü forvet olarak düşündüklerini sanmıyorum. Vedat gayet iyi futbolcu. Geçen yıl Fener’de bir çok macını izledim. Leş Fener takımı adamı besleyemedi. Bizim oynadığı süreçte Falcao’yu iyi şekilde besleyemememiz gibi. O takımda bence iyi de gol atttı. Milli takımdaki maçlarını izlemedim. Aslında Lazio Vedat’a oradaki gollerinden ötürü bu parayı vermiştir. Türkiye Ligi için değil. Orada 6 maçta 4 gol atmış görünüyor.

İngiltere’ye gitse başarısız olur derdim ama İtalya’da Vedat bence başarılı olur. Sezon yakında başlayacak izleyip görelim diyorum. Ben düşüncemin doğruluğuna eminim, Sen de öyle görünüyorsun. Bekleyip görelim.

Bekleyelim tabi.

Elifi hala bekliyorum mesela!

Vedati da bekleriz italyan stoperlerin arasinda!

Valla bence de o paralari hak etmiyor ama sonucta ndiaye, cenk tosun vs satildi bu ligden benzer fiyatlara. Vedat forvet sonucta bi tik daha degerli oluyor. Milli takimda da fena degil performansi. Fenerde onu besleyecek adam yoktu sonucta adamlar bu detaylari dusunuyorlardir. Piyasa ucmus durumda. Ben o yuzden Marcao 20 ustu eder diyorum. Hele ki epl takimlarina satilacaksa.

Bu Fenerbahçe kadar ahlaksız bir camia dünyada varmıdır acaba. Bu kadar hileye hurdaya rağmen 7 senedir kupa alamayıp 13 senedir CL'YE katılamayacak kadar aciz beş para etmez bir camia.

Bonuslarla 20 milyon bence normal rakam. Çok abartılacak durum yok.
Biz Diagne’ye 15 verdik. Vedat yeni 26 yaşına girdi. Kaliteli bir oyuncu. Orada iyi işler yapmasını bekliyorum. Fiyasko transfer olmaz.
Galatasaray için de iyi oldu. Adamlar kaliteli bir forvetten oldular. Leş transferler yapıyorlar.

Sorun ne?

Sorun şurada, sen kaliteden anlamıyorsun.
Vedat 20 ediyorsa iki ayağı olan herkes 20 eder.
O 20 milyonda fbnin eksi 3 puan almasını önlüyor.
15 gol koca sezonda, hiç bir derbide adı yok.
Bu 20 ediyorsa Sorloth 40 etmeli net.

Gscimbom mobil

Üst Alt