GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sezonun takımımız adına kırılma maçı olan Rize deplasmanını izlerken Diagne'den utandığımi, Vedat'a imrendigimi çok net hatırlıyorum.

Haa macin sonlarinda Diagne biri penaltıdan olmak üzere 2 gol atarak maçın adamı oldu ama kendisinin saha içi/saha dışı nasıl bir topçu olduğunu biliyoruz.

Vedat bence kesinlikle Diagne'den kat kat daha iyi topçu. Katkı almama ihtimalimiz yok. Instagramda kekoluk yapan apaciden, pres yapan, kıymet bilen mis gibi Balkan topcuya.

Bir de ciddi şekilde türk statüsünde oynaması durumu var ki o da olursa mükemmel olur.

Hoca yine turnayı gözünden vuruyor. 2. Elmander olma ihtimali var çok net.

Tek bir soru işareti, maliyet konusu. Bu transfer ile ilgili son yorumu rakamlar netleşince yazmak lazım.

Bundan yaklaşık 1 ay kadar önce adı FB ile anildiginda da onlar için de gayet iyi bir transfer yazmıştım. Şey olmasın yani.

Yerli ise gercekten ki o konu hala net degil, 2.6 milyon alan mitroglu gereksizi gidecekse eger ve bu da onun yerine gelecekse ok. Ama maasi 1.5-2 arasi olmasi lazim.

Hee umarim donk gibi 2 alan gereksizler de takimdan gider. Cunku donk 2 aliyorken vedatin 2.2 almasina bisey diyemezsin.

Oyuncu bize gelmek için can atıyor. Yaşı oldukça müsait, 25. En olgun çağında. Çok iyi bir sezon geçirdi. Boyuna rağmen ayaklarına hakim bir futbolcu. Oldukça klas son vuruşları var. Üstelik yerli statüsünde. 25 kişilik kadronun hepsini yabancı futbolculardan oluşturamayız. Umarım bu transfer gerçekleşir.

Netleştirelim o zaman.. Neredeyse oğlum yaşında biri bana hıyar denmesini uygun görürse, benim de ona hıyaroğluhıyar demem son derece uygundur..

arkadaşlar berke arkadaşımız benimle uğraşmak istediği için mizahi bir şekilde cevaplaşıyoruz da anlamadınız sanırım.

birbirinize hıyar demekte hıyaroğlu hıyar demekte argodur.

Üst Alt