GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yerli statüsünde dendi olmadığı ortaya çıkınca seneye yerli olacak dendi. seneye yerli olacak mevzusu zaten sacmalık gib geliyor bana.
su olay netliğe kavussa bi artık keşke

Aldığın Türk oyuncuların çoğunu nereden alıyorsun kardeşim? Anadolu takımlarından.

Hakan Ünsal, Hakan Şükür, Ergün Penbe, Hasan Şaş, Ümit Karan, Necati Ateş, Hasan Kabze, Fatih Akyel (?), vs vs. Ne kadar saçma...

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
o saydin oyuncular özel oyunculardi kalitesi farkliydi, bu listeye tam tersi oyuncularda yazilir, yillarca önce bize gelip hic bir varlik gösteremeyen ve kaybolan oyuncular.

Linc edilecegimi bilsemde yazayim..
Vedat hem Kostas hem Diagneden fazla is yapabilir bizim takimda. Yabanci kurali gelince eger yerli statusune gecerse ozaman tadindan yenmez. Ha takim olarak daha iyisine mi muhtaciz? Kesinlikle. Ulke futbolunun önder takımının forvet hatti Diagne ve Kostastan olusmasi basli basina utanc konusudur.

Lütfen Kostasida ovmeyi birakalim. Yabanci hayranligina gecer bu ve temelsiz olur. Kostas bitiktir ve bizde olmamali. Gecen sene tek pozitif hareketi Akhisara atti sans goluydu ki, oda kalecinin hatasından kaynaklandi. Kendi becerisiyle birsey yaptığını hatırlamıyorum

Yine 2015te yazmisim begenmemistim, acayip geliştirdi kendini özellikle geçen sene yine de bizim seviyemizde değil diye düşünüyorum bakalım fenerde ne yapacak

Çok iyi oynuyor valla iyi oynamasından ziyade birde üstüne fener bunu kitler en az 15 e avrupa ya aşırı mantikli transfer rize başkanı olmasa bizdeydi bu arada fatih hoca nin neden çok ısrar ettiğini de anladık hoca gerçekten bu işin uzmanı..

Sene sonu burda ol

Eren bile 2 maçta 2 golle başlamıştı bizde

Hala daha neyin itirazı bu ? :D

Ayağında top tutamıyor dediğin adam bugün ileride top tutup maç kazandırdı

Gol atmasın...Oyun içerisinde yararını görmemek için kör olmak lazım.Defansta baskı yaptığını bile gördüm bu maç,orta sahaya gelip baskı kurmaya yardımcı oldu,kafa topu indirdi kaç tane şu işleri yapacak bir forvetimiz olsa Denizli maçını kazanırdık mesela..

Hala daha neyin itirazı bu ? :D

Ayağında top tutamıyor dediğin adam bugün ileride top tutup maç kazandırdı

Gol atmasın...Oyun içerisinde yararını görmemek için kör olmak lazım.Defansta baskı yaptığını bile gördüm bu maç,orta sahaya gelip baskı kurmaya yardımcı oldu,kafa topu indirdi kaç tane şu işleri yapacak bir forvetimiz olsa Denizli maçını kazanırdık mesela..

Güzel kardeşim bunları Chedjouya karşı yaptı allah aşkına ya bizde izledik maçı. Beklentimin üstünde başladı kabul ediyorum bak ama 2 maçla gelip burda bana haklı çıkmış davası yapma yani :D Emin ol 3 maç kötü oynasın gelip sana burda "ehuehueheu nasıl bildim ama" demem yani.

Bekle sen sezonu..

Fizigi ile iş yapıyor başka numarası da yok.
Dikkat ederseniz sürekli rakiplerinin formalarını çekip dirsegi ile uzakta tutuyor.

Şikecilerde oynadığı içinde hakemler buna göz yumuyor.
Bizim oyuncular rakibe dokunduğu gibi faul çalınıyor.

adam gol attığı için iyi değil bro gol dışında da herşeyi yaptığı için iyi.kendimizi kandırmayalım.

Yaptığı stoper Chedjou. Diagneden nefret ederim ama mesela içierdeki Beşiktaş maçını çözen adamdı. Bi futbolcu gününde olup 2-3 maç kazandırdı diye hemen girmemek gerek havalara. Bugün sen forvete Falcao konuşuyorsan 4 milyona geçmiş kariyeri parlak olmayan Muriqiye güvenmemen gerekirdi.

İçimde hala ah keşke demiyorum bu adam için aynı maçları bende izliyorum

Üst Alt