GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sırf bok atılacak ya iyi olan meziyetlerine bile laf ediliyor

Tamam belki yine tutmaz.Orası ayrı konu,yabancı ligden topçu alınca da tutacak diye bir kaide yok.Transfer biraz şans işidir

Gelelim asıl meseleye ayağında top tutamaz,kapalı savunmalara karşı bir şey yapamaz denilen adam çok değil bir kaç ay önce skoru yakaladığımız geriye yaslandığımız bir maçta bütün savunmamızın içinden geçti

Herhalde o maçı kaçırdınız çünkü yakinen tanıklık etmiştik

Aynı maçta Vedat kadar en az Umarda iyi oynadı. Kanatada onu mu alalım ? Galatasarayın kriteri bu mu oldu yani bize karşı iyi oynadığında veya 1 yıl iyi performans gösterdiğinde göm parayı.

Münih gibi zengin olsak derim ki ya ne olacak yaşıda genç dursun belki gelişir olmazsada gider. Ama hayal görmeyin 4 milyon verilecek bir ortam yok. 4 milyon vereceğin oyuncu kusura bakmada öle veya böyle tutacak. Kumarı oynayacaksan Marcao gibi oyna,Luyindama gibi oyna. Tutmayacağı belli olan adama yapma bunu.

Ben çok izledim Muriqiyi Gençlerdeki leş performansınıda biliyorum ayakta duramaz burda tutturamazlar. Zaten suyun ya karşı tarafına gidecek ya başka tarafına görücez,ama umarım bu transfer karşı tarafa olur

Diagne gibi eli belinde dolaşmaz pres yapar alan açar çapraz koşular yapar baskı yapar. Fatih Terim çok sever bu tarz forvetleri büyük hakan çok mu adam geçip top sürüp gol atıyordu? Murigi 4 milyon euro civarına alınacak hissine sahibim maaşı da 1.5 ile 2 arası olacak zarar etme şansımız çok çok az

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diagne ile kıyaslamak yanlış. Tarzı bambaşka bir kere. Hoca her daim önde basan forvetleri tutmuştur. Ligi süpürdüğü dönemlerde de hep böyle isimler sivrilmiştir. Hakan Şükür ve Elmander ilk aklıma gelenler. Vedat ne Hakan kadar golcü ne de Elmander kadar orta saha özellikli. Ancak hocanın sisteminde iyi işler yapacak kapasitede. Konuşulan paralara bu özelliklerde veya daha iyisini bulabiliriz derseniz katılırım. Ama sırf Anadolu takımından gelecek diye gömmeye gerek yok.

Aynı maçta Vedat kadar en az Umarda iyi oynadı. Kanatada onu mu alalım ? Galatasarayın kriteri bu mu oldu yani bize karşı iyi oynadığında veya 1 yıl iyi performans gösterdiğinde göm parayı.

Münih gibi zengin olsak derim ki ya ne olacak yaşıda genç dursun belki gelişir olmazsada gider. Ama hayal görmeyin 4 milyon verilecek bir ortam yok. 4 milyon vereceğin oyuncu kusura bakmada öle veya böyle tutacak. Kumarı oynayacaksan Marcao gibi oyna,Luyindama gibi oyna. Tutmayacağı belli olan adama yapma bunu.

Ben çok izledim Muriqiyi Gençlerdeki leş performansınıda biliyorum ayakta duramaz burda tutturamazlar. Zaten suyun ya karşı tarafına gidecek ya başka tarafına görücez,ama umarım bu transfer karşı tarafa olur

Kusura bakmada Diagne ile Muriqiyi bir tutan adamın futbol bilgisine güvenmiyorum

diagnenin 40 fırın ekmek yemesi lazım vedatın düzeye gelmek için

ama bizim takım için yetersiz görüyorum vedatı 3-4ten fazla çıkarsa sevinmem

Diagneye diyoruz ya hani penaltı golcüsü diye penaltıdan attığı golleri çıktıktan sonra sırf bu sene attığı gol sayısı Vedatın bu sene penaltı dahil attığından çok fazla.

Aralarında o kadarda fark yok. Gerçek olan şu ikiside bizim futbolcumuz olamaz kapasite yok

Kusura bakmada Diagne ile Muriqiyi bir tutan adamın futbol bilgisine güvenmiyorum

Bir tuttuğumu kim söledi ? İkisinin kapasiteside bize yetmez. Tekrar bi yanlışa girmeyelim diyorum. Diagne içinde hepinizin ağzının suyu akıyordu bazılarını biliyorum burda isimlerini nöbette yalvarıyordu şimdi ilk onlar gitsin diyor.

Dediğim gibi ben burdayım hangi takıma giderse gitsin görücez futbol bilgisini rahat ol..

Diagneye diyoruz ya hani penaltı golcüsü diye penaltıdan attığı golleri çıktıktan sonra sırf bu sene attığı gol sayısı Vedatın bu sene penaltı dahil attığından çok fazla.

Aralarında o kadarda fark yok. Gerçek olan şu ikiside bizim futbolcumuz olamaz kapasite yok
yok hacım o kadar da değil.
seviyemizde aradığımız star değil okey de diagne ile kıyaslamam.
193 boyla top indirmekten aciz, geldi geleli 1 tane kafa golü var onda da feguli kafasına çarptırdı gol oldu
top sürmeyi bilmez, dokunsan yıkılır, pres yapmaz angut gibi ilerde dikilir, duvar olamaz, bi penaltı atıyodu onu da atamadı , saha içinde topçuların moralini de bozuyor, çat pat oynanan pas oyunun içine ediyor

vedatla az buçuğu düzelir yukardaki diagnenin defolarının ama kalan olur yine

Ben kötü futbolcu oldugunu düsünmüyorum ama konusulan maliyetlere kesinlikle degmez yedek forvet olarak.

Seneye bedava geliyorsa gelsin, o serefsiz Rize baskanina para yedirecek kadar genis mideli degildir bizimkiler insallah.

Bende başarılı olacağını düşünmüyordum ama başlığı görünce gol rekorunu bile kırabilir seneye.

yok hacım o kadar da değil.
seviyemizde aradığımız star değil okey de diagne ile kıyaslamam.
193 boyla top indirmekten aciz, geldi geleli 1 tane kafa golü var onda da feguli kafasına çarptırdı gol oldu
top sürmeyi bilmez, dokunsan yıkılır, pres yapmaz angut gibi ilerde dikilir, bi penaltı atıyodu onu da atamadı , saha içinde topçuların moralini de bozuyor, çat pat oynanan oyunun içine ediyor

vedatla az buçuğu düzelir yukardaki diagnenin defolarının ama kalan olur yine

Hah işte bak çok güzel noktalara değindin. Diagne ben gelmesin derken bile bu saydıklarını Kasımpaşada yapmıyordu. Bu kadar antipatik değildi.

Burda oldu bunlar seviye farkından kaynaklanan bir durum. Aynısı Muriqi içinde geçerli olucak. Birazcık hafızayı tazeleyelim Okan Rizenin başına geçmeden önce ilk devre herkes Rize kesin düşer diyordu berbat takımdı Muriqidede baskı yoktu rahattı bir sezon. Yine gelirse Diagne gibi sudan çıkmış balığa döner,hedef 23'ler Şampiyonlar ligleri falan kaldıramaz

Bir tuttuğumu kim söledi ? İkisinin kapasiteside bize yetmez. Tekrar bi yanlışa girmeyelim diyorum. Diagne içinde hepinizin ağzının suyu akıyordu bazılarını biliyorum burda isimlerini nöbette yalvarıyordu şimdi ilk onlar gitsin diyor.

Dediğim gibi ben burdayım hangi takıma giderse gitsin görücez futbol bilgisini rahat ol..

Şöyle bir mesajımı bul bakayım ?

Ben Vedat'a da tutar,tutmaz mantığıyla bakmıyorum.Bok attığınız kadar kötü oyuncu olmadığından bahsediyorum.Adamın iyi yaptığı şeylerden biri top tutmasına bile laf demişsin

Vedat bir kere top kontrolü zayıf olan,pas opsiyonu çokda iyi olmayan,top süremeyen tarz bir forvet

Valla şu 10 gol üstü performansı Süper Lig'de 2 sene gösterse olumlu bakabilirdim ama 5 senedir Türkiye'de ama ilk defa 1. lig seviyesinde 10 gol barajını geçti.Ya Cagne gibi tek sezonluk topçuysa diye düşünmeden edemiyorum.

Gelecek sezon kesin olarak yabancı sayılıyor.Sınır gelirse de Türk sayılacağı kesin değil.E bir sürü yabancı var niye bunda takılı kaldık.Senin scoutun devre arasında Marcao Luyindama buldu.1 tane forvet bulamayacağına inanmıyorum.

Süper Lig'den aldığımız tüm adamlar özellikle yerli olanlar götümüzde patlıyor.Son tutan adam Yasin.

Rize'nin fenerli haydut başkanı vereceğimiz bonservisle takım kuracak.

Hal böyleyken niye isteyelim ki?

Ha bu sezon Başak maçında çok beğenmiştim.Bunu da söyleyeyim ama istemiyorum.Cagne ve Akbaba'nın gelmesini istemiştim.Daha da ligden kimseyi bonservisle istemiyorum.Alacaksak bedava topçuları alalım

Şöyle bir mesajımı bul bakayım ?

Ben Vedat'a da tutar,tutmaz mantığıyla bakmıyorum.Bok attığınız kadar kötü oyuncu olmadığından bahsediyorum.Adamın iyi yaptığı şeylerden biri top tutmasına bile laf demişsin

Bazılarını biliyorum demişim bak,seni ima etmiş olsam senle tartışırken açık açık o bazılardan biride sensin derdim dimi ?

Evet arkadaşım dedim,Vedatın top kontrolü iyi değil bu tezim hakkında günlerce tartışırım hiç problem değil

Tutar tutmaz bilemem. Ama ben istemiyorum. Daha iyisi alınabilir. Rotasyona aliniyorsa miroglu var. 1 kamp yesin bakalım nolcak.

cagne gelirse rizesporu tutarım demiştim devre arasında

rizeyi tutarım dememin sebebi ise rizeli olmam değil orada vedat gibi bir santraforun oynuyor olmasıydı

vedat muriqiye top kontrolü yok demek de olmamış sanki , tamam bir lewandowski değil ama göz var izan var

Ben amatörde oynamışımdır mesela top kontrolüm daha iyidir. Bu kişiye göre bişey. Arasından cımbızla alıpta yok top kontrolü,top kontrolü diye tutturmanız sebebi ne ? Top kontrolü iyi olsada başarılı olamayacak belkide.

Ben amatörde oynamışımdır mesela top kontrolüm daha iyidir. Bu kişiye göre bişey. Arasından cımbızla alıpta yok top kontrolü,top kontrolü diye tutturmanız sebebi ne ? Top kontrolü iyi olsada başarılı olamayacak belkide.

ya başarısız olabilir tabi ligden gelecek oyuncuların genelinde olduğu gibi ama böyle bir konu açmaya gerek yok kanımca

yurtdışından gelenlerin de başarılı olacağı %100 değil bnkz mitroglou

ayrıca benim de top kontrolüm belki vedattan daha iyidir ama ben 193 değilim 2 kişi sırtımdayken istediğim kadar kontrolüm iyi olsun fiziksel teması kurup savumacıdan öncelik alarak o topu alamam bu tarz oyunculardan götü yere yakın adamlar gibi topa hakim olmalarını bekleyemezsin öyle olsa real madridde oynar zaten

ya başarısız olabilir tabi ligden gelecek oyuncuların genelinde olduğu gibi ama böyle bir konu açmaya gerek yok kanımca

yurtdışından gelenlerin de başarılı olacağı %100 değil bnkz mitroglou

ayrıca benim de top kontrolüm belki vedattan daha iyidir ama ben 193 değilim 2 kişi sırtımdayken istediğim kadar kontrolüm iyi olsun doğru pozisyonu alıp o topu kontrol edemem bu tarz oyunculardan götü yere yakın adamlar gibi topa hakim olmalarını bekleyemezsin öyle olsa real madridde oynar zaten

Konu açmanın ne sakıncası var sonuç olarak hepimiz görüşümüzü belirtiyoruz. Futbolcu hakkında fikrimi ve sabit görüşümü belirtiyorum,aksine başarılı olursada yine burdayım ve en azından ben zamanında aslında beğenirdim gibisinden bi laf edicek durumum olmaz.

Mitroglou konusundada başarılı olmadı demek talihsiz bir açıklama olur çünkü yeteri süreyi alamadı. 30 km ilerden gelen Diagne için bile uyum sorunu şu bu dediler Mitro arka arkaya bile olmayan en fazla 2-3 maçta 11 başladı sadece. Aynı uyum sorunu onada vardı. İyi bir kampla ligdeki çok forvetten daha iyi konuma gelir bir geçmişi var en azından referans alacağımız.

Üst Alt