GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Giresun dan beri az çok takip ederim. Beğendiğim bir futbolcu. Tarz olarak hırslı bir oyuncu. O sevinme hareketleri tarzıyla alakalı. Diğer takımlara da yapabiliyor.

7 milyon euro fazla bir rakam. 2-3 milyon euro diyecemde vermezler o rakamlara.

Vedat transferi olursa bence başarılı transfer olur tabi söylenen rakamları fazla aşmamak lazım eğer ki aşılmazsa faydalı olur bana tarz olarak Elmander'i hatırlatıyor topun arkasına geçip sürekli pres yapabiliyor ayrıca golden öte arkadaşlarına gol attırmaya çalışıyor sürekli hareket halinde aslında Fatih hocamızın isteyeceği özelliklerin büyük bölümüne sahip iyi iş yapabilir

Ayrıca Giresun'da oynadığı dönemde yerli statüsünde sayıldığı için bir açık yakaladığımızı da düşünüyorum sonuçta bu lig de yerli olarak oynadıktan sonra milli takım tercihi sonrası yabancı sayılması büyük saçmalık bir noktadan yakalayıp yerli sayılabileceğini düşünüyorum

açıkçası gömüldüğü kadar kötü olduğunu asla düşünmüyorum. Uzun boyu ve güçlü fiziğiyle inanılmaz yıpratıcı bir pivot forvet. Sadece gol atmıyor, aynı zamanda çok iyi de besliyor. Diagne'den kötü değil kesinlikle.

Ancak ben bahsedilen rakamları ettiğini düşünmüyorum.

Ya böyle topçular bizde iş yapmıyor neden anlamıyosunuz Anadolu takımlarıyla bizim oynadığımız oyun arasında tarz olarak dağlar kadar fark var. O yüzden Anadolu takımlarında parlayan oyuncuları almamak lazım özellikle forvet ve stoper oyuncularını kesinlikle almamak lazım. Bunun onlarca örneği var Diagne, Amrabat vs uzar gider liste

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt