Vedat Muriqi’den Açıklama! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Muriqi’den Açıklama!

buradada tutturmuşlar Şampiyonlar Ligine bu adamla nasıl maçlara çıkacaz diye...sanki her takım dünyaca ünlü yıldızlarla maçlara çıkıyor...Brügge Wesley diye adamı doğru dürüst kimse tanımazken iyi bir Şampiyonlar Ligi sezonundan sonra 22 Milyona sattı...gelsin oynasın sonra çöp dersiniz olmazsa eğerkide olursa iyi bir paraya satarız 10a 15e

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Vay arkadaş adamın seneye sözleşmesi bitiyor. Ocak transfer döneminde imzayı attırıp seneye kadrona katabileceğin futbolcuya 3-4 milyon deniyor. ₺'dir umarım, € falansa...

Tamam Galatasaray olarak defileye cikacak bir 11 aramiyoruz. Ok. Ama bu Muriqi bana cok itici geliyor ekran basinda ya. Hele ki o ön dişleri yokmu. Allahin yarattığı kul diyip geciyorum, ama ne bileyim..

Tamam Galatasaray olarak defileye cikacak bir 11 aramiyoruz. Ok. Ama bu Muriqi bana cok itici geliyor ekran basinda ya. Hele ki o ön dişleri yokmu. Allahin yarattığı kul diyip geciyorum, ama ne bileyim..

Vedat Muriqi

Üst Alt