Velev ki kaldı diyelim Polat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Velev ki kaldı diyelim Polat

Cevap: Velevki kaldı diyelim Polat

İŞTE AVUKAT METİN ÜNLÜ'nün çektiği HUKUKİ MR..

Uzunca süredir kamuoyunda, "seçimler iptal edilecek, mahkeme tedbir kararı verdi, bu nedenle seçim yapılması mümkün değil" gibi bir takım söylentiler dolaşmakta ve kamu oyu yanlış yönlendirilmeye çalışılmaktadır.

Hukukçu olarak bu yazıyı yazarak siz değerleri üyelerimizi aydınlatma ihtiyacı duydum. Yazacaklarım, benim hukuki yorumumun dışında, somut ve incelenmiş belge ve mahkeme dosyalarından alınmış bilgileri de içermektedir.

1-Bildiğiniz gibi 27.03.2011 tarihinde yapılan olağan genel kurulda yönetim

kurulu mali olarak ibra edilmiş, idari olarak ibra edilmemiştir. Bunun üzerine üç üye arkadaşımız ayrı ayrı yetkili Beyoğlu Asliye Hukuk

Mahkemesinde dava açmış, davalar

1. Asliye Hukuk, 2. Asliye Hukuk ve 3.

Asliye Hukuk Mahkemelerinde esas dosya numarası alarak işlem görmüştür. 1.

ve 3. Asliye Hukuk Mahkemeleri davacıların "ihtiyati tedbir" taleplerini

yerinde görmeyerek reddetmiştir.

3. Asliye Hukuk Mahkemesinin Ret gerekçesi

de şöyledir: "olağanüstü seçime gidilememesi yönünde verilecek ihtiyati tedbir kararı kulübün yasal faaliyetlerini bir anlamda önleme niteliğindedir. Ayrıca esas hükümle elde edilecek sonucu da sağlayacağından

bu aşamada ihtiyati tedbir isteminin reddine..." .

1. Asliye Hukuk

Mahkemesinin kararı da aynı doğrultuda olup tedbir istemi ret olunmuştur.

Ancak, aynı neden ve gerekçelerle Beyoğlu Asliye 2. Hukuk Mahkemesinde açılan davada mahkeme ihtiyati tedbir kararı vererek, "yönetim kurulu idari

olarak ibra edilmemiştir" yönündeki genel kurul kararının "tedbiren" hüküm

ifade etmesini engellemiş ve bu ibrasızlığın sonucu olan seçime gidilmesini

de yine 06.04.2011 tarihinde verdiği ihtiyati tedbir kararı ile önlemiştir.

06.04.2011 tarihli bu tedbir kararından başka mahkemece verilmiş bir karar

yoktur

(En son 22.04.2011 saat 11.30'da dosyayı incelediğimde bu sonucu elde

ettim).

Dikkat edilirse burada seçim yapılmaması yönündeki ihtiyati tedbirin konusu, ibrasızlığın sonucu olarak tüzüğümüzün 87.22 maddesinde öngörülen olağanüstü seçimdir.

Bu arada dosyayı incelerken bir husus gözümden kaçmadı. >Kulübümüzün avukatı

meslektaşım "davanın ret edilmesi ve ihtiyati tedbir kararının iptalini" içeren cevap dilekçesini mahkeme dosyasından geri almak istemiş, fakat mahkemece bu talebi yerinde görülmemiş ve ret edilmiştir.

Cevap dilekçesi

yasal olarak dosyanın içerisinde ve geçerlidir. Artık bundan geri dönüş yoktur. Kısa bir bilgi olarak bunu da aktarmak istedim.

Oysa ki, ilki 07.05.2011, 2.si de 14.05.2011 tarihinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul ise yukarıdaki 87.22 madde de öngörülen olağanüstü seçimden farklı olarak yine tüzüğümüzün 28.1 maddesinde düzenlenen

"olağanüstü toplantının yönetim kurulu kararı ile.." yapılacağını emreden hükümden kaynaklanmaktadır. 05.04.2011 tarihinde yönetim kurulunun almış bulunduğu olağanüstü seçim genel kurul kararı, tüzüğümüzün 28.1 maddesinde belirtilen seçim kararı olup, asla, tüzüğün 59. maddesindeki ibrasızlığın

sonucu olan 87.22 maddesinde düzenlenen seçim kararı ile uzaktan yakında ilgisi yoktur. Dolayısı ile mahkemece verilmiş bulunan "seçim yapılmamasına" ilişkin ihtiyati tedbir kararı tüzüğümüzün 87.22 maddesinde düzenlenen

olağanüstü seçim kararına yönelik olup, mahkemenin tedbir kararı 28.1 maddeye uygun olarak 05.04.2011 tarihinde alınan kararı kapsamaz, bağlamaz.

YANİ ELMALARLA , ARMUTLARI BİRBİRİNE LÜTFEN KARIŞTIRMAYALIM..

Sonuç olarak 07.05.2011 veya 14.05.2011 tarihinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulun önünde herhangi bir yasal engel ve mahkeme kararı yoktur.

TEDBİREN SEÇİM İPTAL OLDU TÜRÜ HABER VE AÇIKLAMALAR KOCA BİR BALON VE SAFSATADAN İBARETTİR..

21.04.2011 Perşembe günü saat 17.00 sularında kamuoyuna kimin sızdırdığı belli olmayan "tedbiren seçim iptal oldu" türündeki haberler koca bir balon ve safsatadan ibarettir.

YÖNETİM KURULUNUN ALMIŞ BULUNDUĞU GENEL KURUL KARARI ARTIK GERİ ALINAMAZ, DEĞİŞTİRİLEMEZ

Keza, yönetim kurulunun almış bulunduğu 05.04.2011 günlü (Tüzük 28.1'e göre)

olağanüstü seçim genel kurul kararı da artık geri alınamaz ve değiştirilemez, bu karar mahkemece de durdurulamaz.(Tüzük madde 27/Son fıkra)

Zira, gerek Medeni Kanun ve gerekse Dernekler Kanunu, iç denetim tüketilmeden mahkemelerce bu tür olaylara müdahale edilemeyeceği hükmünü çok açık bir şekilde belirtmektedir.

Yönetim kurulu kararına karşı gidilecek tek denetleme kurumu da Genel Kuruldur.

YÖNETİMİN KARAR ALDIĞI SEÇİM KARARINI YİNE ANCAK GENEL KURUL İPTAL EDEBİLİR

Yönetimin almış bulunduğu seçimli

olağanüstü genel kurul kararını ortadan kaldıracak tek mercii de Galatasaray

Spor Kulübü Derneği Genel Kuruludur..

Bunu da bir bilgi olarak vermek istedim..

2-Gelelim bir başka konuya; aidatların yatırılması meselesine...

Yine tüzüğümüzün G1 maddesi:"Bu tüzük Genel Kurul tarafından kabulüyle yürürlüğe girer" hükmünü, G3. maddesi de "seçime ilişkin hükümler olağan ya da olağanüstü olarak yapılacak ilk seçim Genel Kurulundan itibaren yürürlüğe konulur" hükmünü içermekte olup, tüzüğümüz yürürlüğe girmiştir.

Bu durumda 14.05.2011 de 2. si yapılacak olağanüstü seçim ve bu seçime ilişkin seçim

prosedürü mevcut en son tüzük hükümlerine göre yapılacaktır.

Tüzüğümüzün 23. maddesine göre "Genel Kurul ....kaydı açık ve içinde bulunulan

yılın Şubat ayının son iş günü çalışma saati sonuna kadar o yıla ve varsa geçmiş yıllara ilişkin ödentilerini ödemiş üyelerden oluşur" demektedir.

Bu hükme göre Şubat ayının son iş gününe kadar aidatlarını yatıran üyeler

olağanüstü seçimlerde oy kullanır. Eski tüzüğe göre 30 günlük süre burada nazara alınamaz. Zira, seçim takvimi ve seçim prosedürü yeni tüzüğe göre yapıldığı için(Örneğin 100 imzalı başkanlık başvurusu veya listelerin en geç

ilk seçim gününden 15. gün önce Divan kuruluna teslim edilmesi v.s. gibi

uygulanmış hükümler) artık eski tüzük hükümlerini hukuken uygulamak mümkün

değildir. Asıl olan yeni tüzük hükümleridir; eski tüzük hükümleri istisnaidir. Dolayısı ile asılın olduğu yerde istisna olmaz. Şimdi bir

itiraz gelecektir: G.3. madde... "Bu tüzükle sınırlandırılan veya ortadan kaldırılan haklar..."

Görüldüğü gibi burada bir "hak" mefhumundan

bahsediyoruz. Oysa yıllık aidat yatırma bir hak değil "borçtur". Üyelerimiz borç yükümlülüğünü yerine getirmeyerek bir hak elde edemezler. Bu durumda borç olan bir görevi hak olarak tanımlayamayacağımızdan, bu konudaki

itirazların da hiçbir maddi ve hukuki dayanağı yoktur.

Velev ki, eski tüzük hükümlerini uygulasak dahi 05.04.2011 tarihinde alınmış bulunan karar 06.04.2011 tarihinde başkanımız tarafından da sözlü olarak kamu oyuna açıklanmış olmakla 30 günlük süre konusundaki itirazların da

hiçbir hukuki ve maddi dayanağı yoktur.

Sonuç : Yönetim kurulumuzun 05.04.2011 tarihinde tüzüğümüzün 28.1 maddesine göre almış bulunduğu "olağanüstü seçimli genel

kurulun 07.05.2011/14.05.2011 tarihinde yapılmasına ilişkin kararı geçerli olup, bu kararı ortadan kaldıracak tek mercii Genel Kuruldur. Bu seçime ilişkin tüm düzenlemeler mevcut yeni tüzük hükümlerine göre yapılacaktır.

Değerli arkadaşlar; yazdıklarım belki uzun oldu ama, mevcut durumu başka

türlü izah edemezdim. Bunun için sizden özür dilerim.

Amacım saygıdeğer üyelerimizi bir nebze olsun aydınlatmaktı...

14.05.2011 tarihinde yapılacak "olağanüstü seçim genel kurulunun" tüm camiamıza huzur, barış, sevgi ve başarılar getirmesini dilerim.

Sağlıcakla kalın...

Av. Metin Ünlü-14691

Paylaş

Adnan Polat öyle bir duruma sokacak ki daha bu takımı gider ayak, 2020'lere kadar belki zor doğrulacağız. Bu adam gerçek bir Galatasaray düşmanı. Şu an Galatasaray'ın 4 yıldızı takması gerekirken, 3 yıldızın birini kaybedecek duruma gelmesini ancak bir düşman başarır.

images

news_manset_resim_21928_Taraftar_Olay003.jpg

Ne demek istedigimi anladiniz herhalde.. :sopa:

İŞTE AVUKAT METİN ÜNLÜ'nün çektiği HUKUKİ MR..

Uzunca süredir kamuoyunda, "seçimler iptal edilecek, mahkeme tedbir kararı verdi, bu nedenle seçim yapılması mümkün değil" gibi bir takım söylentiler dolaşmakta ve kamu oyu yanlış yönlendirilmeye çalışılmaktadır.

Hukukçu olarak bu yazıyı yazarak siz değerleri üyelerimizi aydınlatma ihtiyacı duydum. Yazacaklarım, benim hukuki yorumumun dışında, somut ve incelenmiş belge ve mahkeme dosyalarından alınmış bilgileri de içermektedir.

1-Bildiğiniz gibi 27.03.2011 tarihinde yapılan olağan genel kurulda yönetim

kurulu mali olarak ibra edilmiş, idari olarak ibra edilmemiştir. Bunun üzerine üç üye arkadaşımız ayrı ayrı yetkili Beyoğlu Asliye Hukuk

Mahkemesinde dava açmış, davalar

1. Asliye Hukuk, 2. Asliye Hukuk ve 3.

Asliye Hukuk Mahkemelerinde esas dosya numarası alarak işlem görmüştür. 1.

ve 3. Asliye Hukuk Mahkemeleri davacıların "ihtiyati tedbir" taleplerini

yerinde görmeyerek reddetmiştir.

3. Asliye Hukuk Mahkemesinin Ret gerekçesi

de şöyledir: "olağanüstü seçime gidilememesi yönünde verilecek ihtiyati tedbir kararı kulübün yasal faaliyetlerini bir anlamda önleme niteliğindedir. Ayrıca esas hükümle elde edilecek sonucu da sağlayacağından

bu aşamada ihtiyati tedbir isteminin reddine..." .

1. Asliye Hukuk

Mahkemesinin kararı da aynı doğrultuda olup tedbir istemi ret olunmuştur.

Ancak, aynı neden ve gerekçelerle Beyoğlu Asliye 2. Hukuk Mahkemesinde açılan davada mahkeme ihtiyati tedbir kararı vererek, "yönetim kurulu idari

olarak ibra edilmemiştir" yönündeki genel kurul kararının "tedbiren" hüküm

ifade etmesini engellemiş ve bu ibrasızlığın sonucu olan seçime gidilmesini

de yine 06.04.2011 tarihinde verdiği ihtiyati tedbir kararı ile önlemiştir.

06.04.2011 tarihli bu tedbir kararından başka mahkemece verilmiş bir karar

yoktur

(En son 22.04.2011 saat 11.30'da dosyayı incelediğimde bu sonucu elde

ettim).

Dikkat edilirse burada seçim yapılmaması yönündeki ihtiyati tedbirin konusu, ibrasızlığın sonucu olarak tüzüğümüzün 87.22 maddesinde öngörülen olağanüstü seçimdir.

Bu arada dosyayı incelerken bir husus gözümden kaçmadı. >Kulübümüzün avukatı

meslektaşım "davanın ret edilmesi ve ihtiyati tedbir kararının iptalini" içeren cevap dilekçesini mahkeme dosyasından geri almak istemiş, fakat mahkemece bu talebi yerinde görülmemiş ve ret edilmiştir.

Cevap dilekçesi

yasal olarak dosyanın içerisinde ve geçerlidir. Artık bundan geri dönüş yoktur. Kısa bir bilgi olarak bunu da aktarmak istedim.

Oysa ki, ilki 07.05.2011, 2.si de 14.05.2011 tarihinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul ise yukarıdaki 87.22 madde de öngörülen olağanüstü seçimden farklı olarak yine tüzüğümüzün 28.1 maddesinde düzenlenen

"olağanüstü toplantının yönetim kurulu kararı ile.." yapılacağını emreden hükümden kaynaklanmaktadır. 05.04.2011 tarihinde yönetim kurulunun almış bulunduğu olağanüstü seçim genel kurul kararı, tüzüğümüzün 28.1 maddesinde belirtilen seçim kararı olup, asla, tüzüğün 59. maddesindeki ibrasızlığın

sonucu olan 87.22 maddesinde düzenlenen seçim kararı ile uzaktan yakında ilgisi yoktur. Dolayısı ile mahkemece verilmiş bulunan "seçim yapılmamasına" ilişkin ihtiyati tedbir kararı tüzüğümüzün 87.22 maddesinde düzenlenen

olağanüstü seçim kararına yönelik olup, mahkemenin tedbir kararı 28.1 maddeye uygun olarak 05.04.2011 tarihinde alınan kararı kapsamaz, bağlamaz.

YANİ ELMALARLA , ARMUTLARI BİRBİRİNE LÜTFEN KARIŞTIRMAYALIM..

Sonuç olarak 07.05.2011 veya 14.05.2011 tarihinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulun önünde herhangi bir yasal engel ve mahkeme kararı yoktur.

TEDBİREN SEÇİM İPTAL OLDU TÜRÜ HABER VE AÇIKLAMALAR KOCA BİR BALON VE SAFSATADAN İBARETTİR..

21.04.2011 Perşembe günü saat 17.00 sularında kamuoyuna kimin sızdırdığı belli olmayan "tedbiren seçim iptal oldu" türündeki haberler koca bir balon ve safsatadan ibarettir.

YÖNETİM KURULUNUN ALMIŞ BULUNDUĞU GENEL KURUL KARARI ARTIK GERİ ALINAMAZ, DEĞİŞTİRİLEMEZ

Keza, yönetim kurulunun almış bulunduğu 05.04.2011 günlü (Tüzük 28.1'e göre)

olağanüstü seçim genel kurul kararı da artık geri alınamaz ve değiştirilemez, bu karar mahkemece de durdurulamaz.(Tüzük madde 27/Son fıkra)

Zira, gerek Medeni Kanun ve gerekse Dernekler Kanunu, iç denetim tüketilmeden mahkemelerce bu tür olaylara müdahale edilemeyeceği hükmünü çok açık bir şekilde belirtmektedir.

Yönetim kurulu kararına karşı gidilecek tek denetleme kurumu da Genel Kuruldur.

YÖNETİMİN KARAR ALDIĞI SEÇİM KARARINI YİNE ANCAK GENEL KURUL İPTAL EDEBİLİR

Yönetimin almış bulunduğu seçimli

olağanüstü genel kurul kararını ortadan kaldıracak tek mercii de Galatasaray

Spor Kulübü Derneği Genel Kuruludur..

Bunu da bir bilgi olarak vermek istedim..

2-Gelelim bir başka konuya; aidatların yatırılması meselesine...

Yine tüzüğümüzün G1 maddesi:"Bu tüzük Genel Kurul tarafından kabulüyle yürürlüğe girer" hükmünü, G3. maddesi de "seçime ilişkin hükümler olağan ya da olağanüstü olarak yapılacak ilk seçim Genel Kurulundan itibaren yürürlüğe konulur" hükmünü içermekte olup, tüzüğümüz yürürlüğe girmiştir.

Bu durumda 14.05.2011 de 2. si yapılacak olağanüstü seçim ve bu seçime ilişkin seçim

prosedürü mevcut en son tüzük hükümlerine göre yapılacaktır.

Tüzüğümüzün 23. maddesine göre "Genel Kurul ....kaydı açık ve içinde bulunulan

yılın Şubat ayının son iş günü çalışma saati sonuna kadar o yıla ve varsa geçmiş yıllara ilişkin ödentilerini ödemiş üyelerden oluşur" demektedir.

Bu hükme göre Şubat ayının son iş gününe kadar aidatlarını yatıran üyeler

olağanüstü seçimlerde oy kullanır. Eski tüzüğe göre 30 günlük süre burada nazara alınamaz. Zira, seçim takvimi ve seçim prosedürü yeni tüzüğe göre yapıldığı için(Örneğin 100 imzalı başkanlık başvurusu veya listelerin en geç

ilk seçim gününden 15. gün önce Divan kuruluna teslim edilmesi v.s. gibi

uygulanmış hükümler) artık eski tüzük hükümlerini hukuken uygulamak mümkün

değildir. Asıl olan yeni tüzük hükümleridir; eski tüzük hükümleri istisnaidir. Dolayısı ile asılın olduğu yerde istisna olmaz. Şimdi bir

itiraz gelecektir: G.3. madde... "Bu tüzükle sınırlandırılan veya ortadan kaldırılan haklar..."

Görüldüğü gibi burada bir "hak" mefhumundan

bahsediyoruz. Oysa yıllık aidat yatırma bir hak değil "borçtur". Üyelerimiz borç yükümlülüğünü yerine getirmeyerek bir hak elde edemezler. Bu durumda borç olan bir görevi hak olarak tanımlayamayacağımızdan, bu konudaki

itirazların da hiçbir maddi ve hukuki dayanağı yoktur.

Velev ki, eski tüzük hükümlerini uygulasak dahi 05.04.2011 tarihinde alınmış bulunan karar 06.04.2011 tarihinde başkanımız tarafından da sözlü olarak kamu oyuna açıklanmış olmakla 30 günlük süre konusundaki itirazların da

hiçbir hukuki ve maddi dayanağı yoktur.

Sonuç : Yönetim kurulumuzun 05.04.2011 tarihinde tüzüğümüzün 28.1 maddesine göre almış bulunduğu "olağanüstü seçimli genel

kurulun 07.05.2011/14.05.2011 tarihinde yapılmasına ilişkin kararı geçerli olup, bu kararı ortadan kaldıracak tek mercii Genel Kuruldur. Bu seçime ilişkin tüm düzenlemeler mevcut yeni tüzük hükümlerine göre yapılacaktır.

Değerli arkadaşlar; yazdıklarım belki uzun oldu ama, mevcut durumu başka

türlü izah edemezdim. Bunun için sizden özür dilerim.

Amacım saygıdeğer üyelerimizi bir nebze olsun aydınlatmaktı...

14.05.2011 tarihinde yapılacak "olağanüstü seçim genel kurulunun" tüm camiamıza huzur, barış, sevgi ve başarılar getirmesini dilerim.

Sağlıcakla kalın...

Av. Metin Ünlü-14691

Paylaş

Dikkat edin; seçimim iptal edilebileceği söylentileri ta ki Işın Çelebi Telegol' e çıkana kadar söz konusu değildi. Ne zaman ki Işın Çelebi Telegol' de bunu destekleyen şeyler söyledi bu tartışmada ondan sonra alevlendi. Kısacası Adnan Polat ve yönetimi bilinçli bir politika izlemektedir. Amaç milyonlarca taraftarın zihnini bulandırmak ve kendi lehlerine bir kamuoyu oluşturmaktır. Hepsi bu; ve bu kaostan beslenen medyanın bir bölümüde konuyu sürekli dahada derinleştirerek kriz' i kaşımaktadır.

Su akar yolunu bulur inşallah, rahat olalım.

Adnan Polat iyi giden herşeyi bozmakta meşhur biridir. Hem kurar hem kendisi bozar. Her sene sayısız niteliksiz futbolcu getirir, takımın dengisini bozar. Teknik direktörde Kalli hariç istikrarı yok. Bundan sonra 1 yıl daha kalıp neyi başaracak? Ünal Aysal'ın çekilmesini sağlamak için kendisini piyon diye tutarlar ancak. O 1 yılda da yerle bir ettiği kulüp bütçesini daha da beter hale getirir, Galatasaray'ın geleceğini yakar. Yapacağı iş; mali kongrede seçim kararı almaktı. Bunu yapsaydı bunların hiçbiri yaşanmayacaktı. Bunun yerine ''1 hafta düşünelim karar verelim'' diye çocuk kandırmaya kalktı. Yazık, çok yazık.

Tamamen atmasyondur:

Abdullah Avcı ile anlaştı. Takımdan gereksizleri gönderdi. Transfer döneminde akıllı transferler yaptı. Takımda sezona iyi başladı ve iyi gitti.

O zaman ne olacak?

Bu kadar hakaret ve küfrü yalacaklar mı bazıları? Veya başarılı giderse seçim istencek mi tekrar?

Kimseyi kızdırmak, germek derdinde değilim. Ama görünen köy odur ki, Polat devam edecek. En erken seçim Haziran'dan sonra olacak. O zamana kadar da yeni antrenör ve futbolcularla anlaşılması gerekiyor. Peki doğrular yapılırsa, o zaman ne olacak? Neyim seçimi istenecek o zaman?

Polat mali yönden hatalı bulunmuyor. İdare yönden beğenilmedi. Ama seçim ertelendikten sonra olabilecekler rüzgarın yönünü değiştirse ne olacak?

bu mesaja yazacak iki sozden ibaret cumlem ol;caktida burasi yeri degil

Nereye kaliyor yahu. Hangi suratla oturacak o koltuga, ben Galatasaray baskaniyim diyebilecek. Rezil rüsva oldu iyice aleme.

Bunun farkinda mi degilmi ama onu cözemedim dogrusu. Ne yaparsa yapsin, Adnan Polat diye birini cogu kisi silmistir camia icinde.

Fatih Altaylı' dan...

Polat, ÖSYM Başkanı gibi

ADNAN Polat ve saz arkadaşları, Galatasaray'ı iyice çirkinleştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Kendileri gitmeyip yakın çevrelerine konuyu mahkemelere taşıttılar.

Kongre iptal oldu.

Şimdi de kendi aldıkları seçim kararından dönmeye çalışıyorlar.

"Hâkim seçim yapılamaz" demiş.

Hâkim durduk yerde bunu demez. Demek ki, birileri bunu da mahkemeye götürüyor.

Ama hâkim yanılıyor.

Galatasaray'da kongre kararı genel kurulun ibra etmemesi üzerine alınmadı.

Öyle olsaydı bir ay içinde seçime gitmek gerekirdi.

Alınan karar, yönetim kurulu kararıdır.

Buna hiçbir mahkeme karışamaz.

Karar usulüne uygundur.

Hâkim ille de "Kongreye gidemezsiniz" derse, o zaman çözüm yine basittir.

Yönetim istifa eder ve kulüp seçime gider.

Buna karşılık da "Ama kulüp kayyuma kalır" tezini öne sürüyorlar.

Öyle bir şey olmaz. En kötü ihtimalle başkan istifa eder, seçime kadar yönetim devam eder.

Ama Adnan Polat her nedense o koltuktan ayrılmak istemiyor.

Adam sanki Galatasaray Başkanı değil de ÖSYM Başkanı.

Basiretsiz yine basiretsizdir. Adnan Polat bu kafa yapısıyla, bu bakış açısıyla basiretsizlikten kurtulamaz.

Cevap: Velev ki kaldı diyelim Polat

Adam tüneli bırakıp AY'a fırlattıgım Mekiği gördünüzmü der Görürseniz Biz o zaman Yıldız'lar takımı oluruz der der der der ...

Sadece DER.. ama o zaman GS BİTER..

Yarım kalan hedeflerimizi tamamlayacağız der.

Anladınız siz onu...

Bana kalırsa da kalacak başımıza. Ben seçmelere falan katılcam Florya'da. Yaş 32 oldu ama belki alırlar takıma. Seneye banko oynarım Balta'nın yerine

Cevap: Velev ki kaldı diyelim Polat

Bucaspor Cenk İşler ile yolları ayırma kararı almış. Adnan Polat duymasın, tam aradığımız golcü:)

Üst Alt