Verilecek Cezaların Takipçisi Olacağız! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Verilecek Cezaların Takipçisi Olacağız!

Hani bir insan huyunu ve davranislarini begenmeyebilir ya, dersin bosver 10 tanesi begeniyor. Arkadas kimse begenmiyor, insani düsündürmez mi biraz? Özelestiri.
Genel türk iste maalesef, kendisinden baska herkesin sucudur ama kendisini asla suclamaz. Jesus.

Herkes sergilenen dusuncelere saygiyla ve farkliliklarin normal olacagi dusturuyla yaklasirsa , ve yaftalama yoluyla satasma vs gibi davranislara girmezse hic bir sorun kalmaz

bazi kisiler bu davranislara devam ettikleri surece bu forumda bu tartisma bitmez . Dikkat ettim gecen , hic benim icimde olmadigim bazi konusmalarda bile hemen biraz boyle kendi fikriyle sivrilen biri oldu mu fb li , kus , yok trol vb salak sacma ergen yakistirmalar basliyor

aslinda yonetimden ricamdir , boyle kanitlanmasi imkansiz olan yakistirmalara bir kisitlama getirsinler

cunku bu yayginlastikca ve o lafin muhattabi da cevap verdikce bir cok basligin amacindan uzaklasiliyor ve forum yolundan sapiyor

bu manasiz cocukca islere son vermek gerekli

Özledik be Özledik, agiz tadi ile döner bicaklari ile maclara gittigimiz günleri özledik. Günümüzün gencleri gidiyor oradan ekmek arasi döner aliyor oturuyor yiyor, biz rakip taraftarindan döner bicagi ile kesip aldigimiz bir parcasini saklayip, mac sonrasi atese atip, makarasini yapardik, ziyafet var diye . Lakin öyle ekmek arasi döner yigecek paramiz cebimizde yoktu. Sinan Bilgin unutma bu günleri.

Son düzenleme:
Tehdit etmiyorum . Gerektigi sekilde uyariyorum . Bak sen beni en sert elestiren hatta zaman zaman kafayi takan , hala illa alintilama ihtiyaci duyan birisin ama bu uyari ornegin seni kapsamiyor , en azindan artik kapsamiyor

ama burada bazi tipler var tutturmus giden , insanlara mizahi kisve altinda ana baci soven , kisilik takim vs sorgulayan eden

bu kisilere artik dur demenin vakti geldi . birini kibarca uyarmak tehdit degil , bilakis catismalari onlemek icin olabildigince iyi niyetli bir cabadir , girisimdir

Yavru Kartal'a bak hele forumdaki uyeleri uyarıyormus. Yavru Kartalda buyumus abileri bak hele su laflara ya. Hadi beyler soyleyin neremizle gulelim bu yavru Kartala?

Son düzenleme:
Dostlar okudugunuzu anlama sorunu mu yasiyorsunuz ?

kufur ve sahaya madde atmanin cezasi o maca gelip de ilgili tribunlerde oturan kisilerin elektronik olarak kartlarinin bloke edilmesi sekline donusturuldu diyorum

3 mesaj sonra yine ve hala saha kapatma yaziyorsunuz

Arkadaş millet seni engelledi, mesajlarını görmüyor. Gören de seni şeyine takmıyor işte anla.

bu kartalisca yine kimin avukatlığını yapıyor. adam galatasarayın hiç bi olayına fener ve bjk ninki kadar dertlenmiyor

sinanın olaylara yaklaşımı şu şekilde bir şey ne kadar etik yada vicdan dışı olursa olsun kurallar veya yasalarla himaye edildiği sürece doğrudur mantığı.Şu kafadan ayrıl artık yada küfür yemeye devam et seçim senin sinan.

her boku bildiğini sanıyor da ondan

Cezalar aciklanana kadar mesaj atmayip ,aciklandiginda bu basligi gundeme getirecegimi soylemistim , talimatlarin degistigini ve artik saha olaylarindan da tumden kapatma yapilamadigini da yazdim , bir cogunu atip tuttunuz sirf bana laf etmis olmak icin ..

2- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 23.09.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN F,G,H,N,O,P bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişlerinin engellenmesine,Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

1- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 23.09.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KALE ARKASI OKUL AÇIK ÜST A,B,C,D,E,F, KALE ARKASI OKUL AÇIK ALT J,K,L,M,N,O, KALE ARKASI MİGROS ÜST A,B,C,D,E,F, KALE ARKASI MİGROS ALT J,K,L,M,N, MARATON ÜST G,H, FENERIUM ALT H,I, bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Hani nerede seyircisiz mac ? hani goremiyorum ? Bu sezon disiplin talimatinda degisiklik yapildi . Tekrarliyorum .

Cezalar aciklanana kadar mesaj atmayip ,aciklandiginda bu basligi gundeme getirecegimi soylemistim , talimatlarin degistigini ve artik saha olaylarindan da tumden kapatma yapilamadigini da yazdim , bir cogunu atip tuttunuz sirf bana laf etmis olmak icin ..

2- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 23.09.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN F,G,H,N,O,P bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişlerinin engellenmesine,Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

1- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 23.09.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KALE ARKASI OKUL AÇIK ÜST A,B,C,D,E,F, KALE ARKASI OKUL AÇIK ALT J,K,L,M,N,O, KALE ARKASI MİGROS ÜST A,B,C,D,E,F, KALE ARKASI MİGROS ALT J,K,L,M,N, MARATON ÜST G,H, FENERIUM ALT H,I, bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Hani nerede seyircisiz mac ? hani goremiyorum ? Bu sezon disiplin talimatinda degisiklik yapildi . Tekrarliyorum .
Sinan doğru haklısın kural değişmesine rağmen sana bunlar söylendi ama sen mevzuyu yine anlamamışsın. Baktığın zaman Fenerbahçe ve Beşiktaşa para cezası dışında hiç bir ceza verilmemiş, sadece yapanların kartları bloke olmuş. Biliyorum muhtemelen kuralda kulüplere sadece para cezası ön görülüyor ama sana samimi bir şekilde soruyorum, eski kural olsa ya hiç ceza verilmezdi, yada aynı böyle kartları bloke edilenlerde olduğu gibi bir maç ile cezalandırılırlardı. Bu evet varsayım ama aslında değil, Şenol Güneşe verilen ceza ortada.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben bu konuda hic bir mesajimda "su olmali bu olmali" demedim , degisen talimatlara bakarak verilebilecek cezalari yazdim , bin bir sekilde ustume gelindi , ben de cezalar aciklaninca gorecegiz dedim

sezon basinda super kupa macindan oturu sanirim bjk , onceki senelerde diger takimlarin saha olaylari sebebiyle seyircisiz mac cezalari olmustu

aslinda disiplin talimatinda halen saha kapatma ,seyircisiz mac cezalari duruyor , ek bir madde olarak bu kart blokajini getirdiler , ve bunu uyguluyorlar , toplumda seyircisiz maca cok elestiri var diye bu yolu sectiler

ben hic bir mesajimda bu dogrudur haklidir demedim , olacak olan budur dedim , guruh halinde saldiri basladi ... ben de simdi soruyorum , ne oldu arkadaslar diye

mesele budur

"sana samimi bir şekilde soruyorum, eski kural olsa ya hiç ceza verilmezdi, yada aynı böyle kartları bloke edilenlerde olduğu gibi bir maç ile cezalandırılırlardı." demissin .

konya bjk macinda hem konya hem de bjk ye seyircisiz mac cezasi verildi

verilir miydi verilmez miydi cevap vermek papatya fali acmak olur .. verildigi de oldu verilmedigi de , disiplin ve hukuk kurullarinin neyi neden yaptigini anlamak mumkun degil ki

Üst Alt