# Veysel Sarı - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evlenmiş mutluluklar.

CXX2jqKWsAADbHm.jpg

yabancı sınırının kaldırıldığı bi ortamda hala bu salağı alıp oynatan küme düşmeyi hak ediyodur zaten. gözzurna ve erzurna biraz maç alsa da bu salaklar düşse keşke.

ksımpaşa kalan haftalarda 0 çeker. son hafta vodafon parka gidecekler ki orda rencide olurlar zaten. bjk 8 ya da 9-0 yener bunları

"Hala Galatasaray’da oynuyor olabilirdim"

Veysel Sarı: "Genç oyuncuların zamanında yaptığımız hataları yapmalarını istemiyorum. Futbola başladıkları günden itibaren uykularına dikkat etsinler, sporcu gibi yaşasınlar. Antrenmanlarını laubali yapmasınlar. Ben 4,5 yıl önce bu mantık ve kafa yapısında olsaydım, belki hala Galatasaray’da oynuyor olabilirdim. Eskişehir’den Galatasaray’a geldiğim günlerde o formayı mental olarak o baskıyı kaldıramadım ve bu performansıma yansıdı. Hem mental hem fiziki olarak kaldıramadım demek ki hazır değilmişim. 4 yıl önce evlenip baba olunca hayatım değişti. İstikrarımın altında yatan gerçekte budur. 36-37 yaşına kadar da oynamak istiyorum."

Üst Alt