# Veysel Sarı - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Neymar

B5kOo8XIIAAjLND.jpg

tarık 5 para etmez. Ama bu çocuğun kalmasından yanayım.

Çok iyi oynadıgı maçlar var sağ bekde Mesela bir beşiktaş maçı..

Sonradan bozuldu. Bunun sebebi birazda Stress üzerindeki baskı.

Güvenilirse her türlü sağ bek oynar. En kötü iyi bir yedek olur satılması taraftarı değilim...

Ayrıca bu çocuk bence orta sahada kullanılmalı.

Defansif orta saha olarak geçen sene mancini kupa maçlarında oynatmısdı gayetde iyiydi.
+ sı oyunu okuyabiliyor atakları başlamadan bitirebilecek kesiciliği var.

umutlar furkanlar falan kalacağına bu cocuk kalsın

tarık 5 para etmez. Ama bu çocuğun kalmasından yanayım.

Çok iyi oynadıgı maçlar var sağ bekde Mesela bir beşiktaş maçı..

Sonradan bozuldu. Bunun sebebi birazda Stress üzerindeki baskı.

Güvenilirse her türlü sağ bek oynar. En kötü iyi bir yedek olur satılması taraftarı değilim...

Ayrıca bu çocuk bence orta sahada kullanılmalı.

Defansif orta saha olarak geçen sene mancini kupa maçlarında oynatmısdı gayetde iyiydi.
+ sı oyunu okuyabiliyor atakları başlamadan bitirebilecek kesiciliği var.

umutlar furkanlar falan kalacağına bu cocuk kalsın
Çamdal 3.lig topçusu bence, Veysel 2.lig. Nereden tutarsan tut elinde kalıyor maalesef. Tek artısı fazla bir bonservis ödemedik. Bu arada FB'yi Veysel-Tarık-Dzemaili-göbekli Olcan ve ofsayt kralîyla yenmiştik. Bugün Hamza hocayla derbi oynasak 4 tane sallarız. Ne komik bu Prandelli valla. Şanş bile bir yere kadar ama bunu gösterdi bize.

Çamdal 3.lig topçusu bence, Veysel 2.lig. Nereden tutarsan tut elinde kalıyor maalesef. Tek artısı fazla bir bonservis ödemedik. Bu arada FB'yi Veysel-Tarık-Dzemaili-göbekli Olcan ve ofsayt kralîyla yenmiştik. Bugün Hamza hocayla derbi oynasak 4 tane sallarız. Ne komik bu Prandelli valla. Şanş bile bir yere kadar ama bunu gösterdi bize.

Görücez hocam hamza hocayla 4 mü atıcaz 4 mü yiyeceğiz..

Hamza hocayı tutuyorum güveniyorum seviyorum ama dur bakalım hemen havaya girmeye gerek yok.

Hamza hoca 1 tane büyük maç oynadı ondada Arsenalden 4 yedik. yedeklerinden.
Akhisara nasıl çıkdıysa öyle çıkdı Arsenale...

Biraz büyük maçlar oynasın bakalım bu takım nasıl oynayacak ne olacak görelim öyle karar verelim.

İnşallah dediğin gibi 4 atarız.

Yazın gerçekten umutluydum Veysel konusunda, bizi bu sezon idare eder diye düşünüyordum ama tamamen yanılmışım :D

I am the one who knocks!

hamit ten daha iyi sağ kanat sağ bek ve orta saha oynardı. hamit kaldı o gitti. e tabi amit kazığını çıkarmak zor, veysel gibi kıymığı çıkarmak daha kolay.

Tarık yeteneksizini de postalamak lazım ama 4,5 m£ verecek enayi takımı nerden bulacaksın? Gerçi 1-2ye de razı olmak lazım elde patlamaktansa.

Zamanında bu yorumu yapan Şansal efendi ve medyadaki satılık kalemler, dün akşam ki maçtan sonra neredeler...

Şansal Büyüka: “Veysel Sarı nerede oynadığını karıştırdı herhalde..”Şansal Büyüka, Kasımpaşalı Veysel Sarı için “Veysel heralde Galatasaray’dan Kasımpaşa’ya geldiği için bazen karıştırdı nerede oynadığını.” dedi.

Üst Alt