vincent aboubakar - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen sene bal gibi de alırdın.

1 sene oynadığı yere vefa mı hissedecek

Hissetse zaten Porto'da yan çizerdi gittiği sezon.

Fırsat transferi diye bir olgu var ve değerlendiremiyoruz bunu hiç.
Onyekuru mevzusuna benzetiyorum ben bu adamı. Gittikten sonra filanda teması olmuştu taraftar ile. Ayrıca oynadığı o 1 senelik dönem Bjk'de baya iyiydi keyif almıştır takımdan. Geri Bjk'ye direk dönmesi şaşırtmadı beni.

Onyekuru mevzusuna benzetiyorum ben bu adamı. Gittikten sonra filanda teması olmuştu taraftar ile. Ayrıca oynadığı o 1 senelik dönem Bjk'de baya iyiydi keyif almıştır takımdan. Geri Bjk'ye direk dönmesi şaşırtmadı beni.
Sanmam

Porto'da son 2 sezon çokça yedek kaldı, gelmek isterdi öyle olsa.

Kuru Monaco oyuncusuyken PSG forması giydi delirtmek için. Abou parasına bakar, başka isteyen olsa zaten bunlara gelmezdi, ciddi riskli bir sözleşmeyi kabul etti çünkü, tek taraflı fesih hakkı var Tjk'nin.

Besiktas´in sansi var. Porto´da iki yildir mac oynayayaman Adam burada sekmeden devam ediyor.
Son iki senede bizde kac oyuncu majör sakatlik yasadi bende saymadim bile. Buna sakatlar, ve aslinda hic sakatlanmayanlar da dahil.

kariyerinde ciddi sakatlıklar olan rosier, josef, ghezzal ve 40'lık atiba tabanca gibi oynuyorsa ortada tesadüften fazlası var demektir.

Aboubakar´in durumu hepsinden farkli da. Diger üc oyuncu sakatlansa biraz sanssizlik olur. Onyekuru´da agir sakatlik yasayip gelmisti bize sorunsuz devam etti. Onun disinda sorunlu sorunsuz aldigimiz envai cesit dönemde oyuncularin yasadigi envai cesit sakatliklar var, Ki bunun kimisi darbeler sonucu oldu. Kastim ufak sakatliklar da degil. Yattara ligin belkide en flash ismiyken bacaklarini eline verdiler, özellik ile bu tarz kivrak oyunculara normalde cok sert giriyorlar.

BJK´da bu konuda herhangi özel bir calisma yapmiyor, sürekli ayni saglik ekibi de yok. Premierleague ve büyük kulüplerin kullandigi o illegal maddelerden bile kullansalar yine Aboubakar gibi bir oyuncunun o baglari her an yeniden kopabilir. Bu sezon sonrasi gönderip, gittigi yerde yine patlama ihtimali yüksek.

Gomez´de yillarca özellik ile dizinden sorun cekti, gitti Besiktas´da sorunsuz bir sezon gecirdi. Sakatlanmaya megilli Demba Ba da sorun yasamadi ki, ta ki adami cine sattilar herifin bacagi kirildi. Aboubakar´da yine ayni durum var. Sezon sonu satarlarsa, muhtemelen gittigi takimda patlayacak yine.

Aboubakar´da birisi ters bastigi vakit o diz patlar. Birinin basmasini isteyecek durumumum yok. En ufak darbede kivraniyor adam yerde...

Besiktas´in bu kadrosunun bir seneden fazla gitme sansi da yok. Basari gelse de, gelmese de gelecek sezon her türlü pertler.

Üst Alt