# Vincenzo Grella - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincenzo Grella

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Vincenzo Grella

fft1mm1125042.jpg

Transfer sezonunun başında Cim Bom'un gündeminden düşmeyen Avustralyalı orta saha oyuncusu tekrar listeye girdi. İngiliz basını, Blackburn Rovers'lı ön liberonun birkaç gün içinde Galatasaray'a imza atacağını ileri sürdü.

Teknik direktör Frank Rijkaard’ın transfer sezonunun başında alınmasını özellikle istediği Avustralyalı ön libero Vince Grella, Galatasaray’ın gündemine tekrar girdi. Uzun süre Sarı-Kırmızılı ekibin transfer listesinde yer alan ve yöneticiler tarafından da ismi doğrulanan Grella için İngiliz ekibi Blackburn Rovers’la Galatasaray’ın sıkı temas halinde olduğu ifade edildi. Dünya Kupası’nda Avustralya Milli Takımı’yla boy gösteren ancak kötü performansı sonrası gözden düşen orta saha oyuncusunun da Blackburn Rovers’tan ayrılmaya sıcak baktığı kaydedildi.

Neill ve Kewell faktörü

Milli takımdan kaptanı olan Lucas Neill’in yanı sıra bir başka vatandaşı Harry Kewell’ın da Cim Bom’la yeni sözleşme yapmasının ardından Grella’nın Türkiye macerasına atılmakta ısrarcı olduğu kaydedildi. Transferle ilgili görüşmelere geniş yer ayıran Ada basını ise anlaşmanın çok kısa sürede imzalanacağını ileri sürdü. Daily Mirror, Galatasaray’ın Grella için Blackburn Rovers’a 2 milyon Sterlin teklif ettiğini yazıp, tarafların şimdiden el sıkıştığını iddia etti.

Cim Bom'da hedef Grella - www.fanatik.com.tr

Madem Kewell ve Neill faktörü bu kadar önemli gidin Cahill'i alın.

Ah ulan Adnan Sezgin

Eskiden Haldun üstünel varken Gazetelerde Robinho,Pavlyuchenko gibi adamların isimleri geçiyodu

Şimdi ise Polak,Grella tarzı adamların isimleri geçiyor

bu sezonki transfer döneminde değişik duygular içerisindeyim, aklıma yine 3.lük 4.lük geliyor, katlanamıyorum buna, ayhan,sabri,servet,barış,adnan sezgin,hakan balta,mustafa sarp gibi adamların galatasarayda işi yok, floryaya bile girmeleri yasaklanmalı, olan rijkaard'a oluyor, madem takımı küçülteceksiniz bülent korkmazla yola devam etseydiniz.

dünya kupasında izledim standart bi adam bizim mustafa sarp ayhan için ne kadar gereksiz diyorsam bu adamda öyle olur

Tam Adnan Sezgin'lik transfer olur... Adamın bir oyuncuyla ilgilenmesinin ön şartı; oyuncunun, diz kapağını sırt çantasında taşıyor olması.. :lol:

grella ile coşarız artık, ayrıca polakı da alsınlar hatta barışla ayhanı klonlasınlar bide finki alalım bjk den hatta inceman'ı başka kim kaldı ??? ha unutuyodum aurelio da gelsin..ne güzel olur.. bakın demedi demeyin bu kafayla en geç sene sonu (bence devre arası) rikard gider ardından yönetim..

marek heinze geri gelse

defansa venisson, forvete ali lukunku, gelecek vaad eden oyuncu olarakta fabio pinto yu alalim

haa birde sol bek olrak mutlaka ibo uzulmez,

Burun kıvırmıyorum ama Topal gitti aldığımız oyuncu nerdeyse aynısı üstelik aynı fiyata adnan sezginin transfer yeteğini bilmeyen yoktur heralde

insallah gelmez. baris-sabri-ayhan-sarp dörtlüsüne birde bu adam eklenmesin. kalede de aykut. takim evlere senlik.

Burun kıvırmıyorum ama Topal gitti aldığımız oyuncu nerdeyse aynısı üstelik aynı fiyata adnan sezginin transfer yeteğini bilmeyen yoktur heralde

Topal'dan daha ucuza üstelik 1-2 gömlek üstü, lider, agresif, taş gibi bir oyuncu aldık. İzlediğimiz 1-2 hazırlık maçınının ya da Rıdvan Dilmen'in abuk subuk yorumlarının etkisinde kalarak değerlendirmeyin gelen adamları, "Kewell bayağı yopçuymuş yaa." diyen adam bu sonuçta. Ayrıca Adnan Sezgin'in transfer yeteneği neymiş? 2-3 milyon euro'luk bütçeyle gidip İnamoto'yu, Carrusca'yı, Topal'ı almak mı? Sanki adama bir oyuncuya 7-8 milyon euro verme hakkı tanındı da adam bunca oyuncu arasında İnamoto'yu seçti. Keza bu sene de oldukça kısıtlı bir bütçeyle iyi işler yapılmaya çalışılıyor, transferlerin bu kdar uzamasının da sebebi bu olsa gerek. Ben de sevmem, etmem Adnan Sezgin'i ama forumda böyle ön yargılı, mantıksız suçlamalar, yorumlar yüzünden adamın avukatı kesilicem sonunda. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt