vincenzo montella - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Neymiş oyun planı tam olarak?
İzlediysen bana neden soruyorsun dostum. Herkesin gördüğü bir gerçek var. Hiç abartmadan söylüyorum maçı izlerken sıkılmadım. Takımda yardımlaşma üst seviyede, presle kazandığımız her topu kontra atak ile hızlı bir şekilde sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Montella dokunuşu yapmış. Zamanla daha iyi olacağını düşünüyorum. Yersiz övme ve gömme işlerini bırakalım. Gayet iyi bir başlangıç.

Takımda yardımlaşma üst seviyede, presle kazandığımız her topu kontra atak ile hızlı bir şekilde sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Montella dokunuşu yapmış. Zamanla daha iyi olacağını düşünüyorum. Yersiz övme ve gömme işlerini bırakalım. Gayet iyi bir başlangıç.
Farklı maçlar izlemiş olabiliriz. Topu ayağına alanın 3-4 dokunuş yapmadan pas veremediği, kağnı temposunda bir maç izledim ben.

Farklı maçlar izlemiş olabiliriz. Topu ayağına alanın 3-4 dokunuş yapmadan pas veremediği, kağnı temposunda bir maç izledim ben.
Mükemmeliz demiyorum. Ama Kuntz'un ne idüğü belirsiz futboluyla kıyas yapınca ikide iki ile başlayan, takımdaşlık olgusunu geliştiren ve takım ruhunu tekrar geri kazandıran böyle bir hocayı olumsuz anlamda eleştirmem. Henüz iki maçta bunları başarıyorsa geleceğe umutla bakabiliriz.

bu herif 10 yıl önce bile büyük hoca adayıydı zaten fiorentina günlerinden, buralarda olması şaşırtıcı değil. zamanında saçma prandelli hamlesi yerine bu adama gitsek belki 2010'ların ortasını o kadar traş geçirmezdik.

yusuf yazıcı gibi garip hamlesine karşın ego yapmayıp okan hocadan tecrübe ettiği 6 numara kaan hamlesiyle almanya'yı da yendi. iyi hoca, daha da önemlisi egosu olmayan hoca.

yolun açık olsun montella hocam.

Ali koç tam dogumu disinda hayatındaki ikinci dogru kararini verecekti ki kongrede garip şeyler oldu ve anlastigi Gerçek Imparator yerine ismail adli orta okul beden hocasını getirdi.

Üst Alt