Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"


847057487876.jpg


Fenerbahçeli futbolcu Volkan Demirel, Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz" dedi ve şöyle konuştu:

"Bu akşam buradan yenilerek gitseydik üzülürdüm. Daha çok gol pozisyonumuz var. Yenilmemek bu sezon bizim için çok önemli. Rakiplerimizin puan kaybetmesiyle bu beraberlik daha da anlam kazanmıştı. Zor bir deplasman Beşiktaş deplasmanı. Bu sezon yenilmemek için uğraşıyoruz. Bazı insanlara bazı şeyleri söyletmemek için yenilmememiz gerekiyor.

kaynak: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz" - Fotomaç
 
Cevap: Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"hiçbişey olmamış gibi herşey çok iyi çok güzel edasında devam ediyolar :eek:
 
Cevap: Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"Bi insanın tipi bu kadar mı antipatik olur yahu? Gördükçe sinirlerim tepeme zıplıyor.

Bu adamın söylediklerini zaten ciddiye almaya gerek yok. Yüz ifadesindeki mana ile söylediklerindeki mana doğru orantıda.
 
Cevap: Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"o değilde yerli yersiz havlayan köpekler de çok çoğaldı bu mahalle de, yüz bulduklarından mıdır nedir !
 
Cevap: Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"Volkan sakalları bırakınca ara geçiş formu olduğu iyice ortaya çıkmış
 
Cevap: Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"Bize kadar el değmeden tertemiz gelin ve beyaz formanızla çıkın maça. Şikecileri ŞİKE...
 
Cevap: Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"Bazi gorilleri bøgurtmemek icin dusurmeliyiz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt