Haber - Volkan Demirel: "Galatasaray'da oynasaydım, Galatasaray taraftarı beni çok severdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Volkan Demirel: "Galatasaray'da oynasaydım, Galatasaray taraftarı beni çok severdi"

831bfa52can00185.jpg

Volkan Demirel: "Muslera benim için çok değerli. Doğum günlerinde, önemli günlerinde birbirimizi ararız. Yine böyle bir yardım ortamında, bir telefonumla desteğini vermişti. Jübilesinde forma giyerim dedim. Aslında futbolu bırakırsa bir gün seve seve giyerim"

Volkan Demirel: "Ben Beşiktaş'ta oynasaydım, Beşiktaş taraftarı beni çok severdi. Galatasaray'da oynasaydım, Galatasaray taraftarı çok severdi. Çünkü ben o formanın değerini bilerek mücadele ediyordum."

[TRT Spor]

Mert hakanda irfanda çirkef herifler, iyi değilsen taraftarinda sevmez. Emre Volkan Melo seviliyordu çünkü aynı zamanda dominant oynuyorlardi. Jöleli zamanları hariç tabi volkanin

Mücadeleye lafim yokta ama fazla cirkeflik yapiyordu maclar icinde, ondan dolayi kendi taraftarina bile itici gelebilirdi, sirf fenerliler sever böylelerini

Topçumuza köpek deyip, götüyle top kurtaran saygısız tiplere burada yer yok, olmadı da.

Çirkeflik ayrıdır rakibe saygı ayrıdır, sonra kendisine küfredilince milli formayı yere atıp kaçanlara da yer yok bu camiada.
Ne demek istediğini anlamadin mi ya! Fener'e hiç gitmeyip bizde olsaydı tamamen Fenerbahçe'de olduğu gibi. Fenerbahçe'nin topcusuna köpek dese, götüyle top kurtarsa terbiyesiz saygısız diyecek miydiniz?

Ne demek istediğini anlamadin mi ya! Fener'e hiç gitmeyip bizde olsaydı tamamen Fenerbahçe'de olduğu gibi. Fenerbahçe'nin topcusuna köpek dese, götüyle top kurtarsa terbiyesiz saygısız diyecek miydiniz?
ben derim. şov, taraftar beni sevsin gazlasın,karşıyı sinir ettikçe kazanırım mantalitesi.

belhandayı fener maçlarında o nedenden dolayı hiç sevmedim.

Melo çok ince çizgide yürüyordu ama saha içinde provake olayı iyiydi - taktikti yani full şov değil.

Evet istemezdim kimseye köpek denmesini. Bunun sonu gelmez çünkü.

Özellikle futbol gibi mesleklerde saha dışında şerefsizlik yapmak saha içindekinden çok daha büyük olaydır.

Köpek lafını maç sonrası etmişti.

Galatasaray'da oynasaydın o götünle top durdurduğun zaman yönetim biletini keserdi. sen tam da ait olduğun yere gittin zaten.

Ben sevmezdim, nasıl Mustafa Sarp'ı sevemediğim gibi bunu da sevmezdim.
Öyle fazla abartılacak bir kaleci de değildi. Sadece derbilerde hatasız oynuyordu, yumurtladığı 10 maç rahat sayarım.
Bizim camia biraz farklı bu konuda, Volkan bizde 30 yaşını göremeden kovulurdu.

Üst Alt