Haber - Volkan Demirel: "Galatasaray'da oynasaydım, Galatasaray taraftarı beni çok severdi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Volkan Demirel: "Galatasaray'da oynasaydım, Galatasaray taraftarı beni çok severdi"

Şampiyonluk verdiği 2 sezon vardır bizde olsa direk kovulurdu fenerde hathut yaptığı için kaldı senelerce aynısı mhy yapıyor şimdi inceden söğüşlüyor fenerliler enayidir

Neyini sevecekti lan kerkenez, 3 kuruşluk top oynardın 10 kuruşluk hamaset yapardın.
O kadar da değil Sevgili Targutay.Tamam sevmiyoruz ama 3 kuruşluk kadarda değil.Yıllarca bir takımın ve Milli takımın kalesini korudu.Kaç defa şampiyonluk gördü.Taraftarının sevgilisi oldu.3 kuruşluk lafı fanatiklik ötesi.Hayır okadarda değil.bizde olsa çok fazla diyeceğin futbolcuya o tabir olmadı.Tamam gerçekten sevmedik ama bir değerdi.Şimdi deprem sonrası o değerini katlamaya devam ediyor.

Bu rakip takinda forma giyen oyuncularin yanlamaların nedeni nedir arkadaslar ?

Cunku futbolcular hoca olduklari an anliyorlar ki bu sistemde sadece Galatasaray'da basariya ulasabileceklerini görüyorlar. Futbolcuyken kaoslu takımlar işlerine geliyordu

Ne demek istediğini anlamadin mi ya! Fener'e hiç gitmeyip bizde olsaydı tamamen Fenerbahçe'de olduğu gibi. Fenerbahçe'nin topcusuna köpek dese, götüyle top kurtarsa terbiyesiz saygısız diyecek miydiniz?
geçtim bunun şerefsizlik üstüne inşa kariyeri, sen karşıdaki tüm medyadaki gücü ve ahlaksız algıyı biraz olsun kırmak için arada kafasını uzatan erden timur'a bile burda yapılan eleştirileri okumadın heralde.

Üst Alt