Volkan Demirel, Soma'da Şehit Madenci Yakını Ailelerin Borcunu Ödedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel, Soma'da Şehit Madenci Yakını Ailelerin Borcunu Ödedi!

Tecrübeli futbolcunun yardımı gizli tutmak için istediği ancak madenci yakınlarının durumu paylaşması üzerine ortaya çıktığı bildirildi

page_volkan-demirel-somada-sehit-madenci-yakini-ailelerin-borcunu-odedi_431281348.jpg

13 Mayıs 2014'te 301 madencinin yaşamını yitirdiği Soma Maden Faciası'nda kredi borcunu ödeyemeyen madenci ailelerinin borçları, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel tarafından ödendiği öğrenildi.

CNN Türk'ün haberine göre, Soma'da 13 Mayıs 2014'teki faciada ölen 301 madencinin kredi kartı borçları ailelerinin üzerine kalmıştı. Yoksul aileler bu borcu ödeyemiyordu.

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ve eşi Zeynep Demirel 940 bin liralık borcun büyük kısmını verdi.

Bir bölümünü de Fenerbahçeli futbolculardan topladılar ve borcu kapattılar.

Madenci yakını açıkladı

Tecrübeli futbolcunun bu yardımı gizli tutmak için özel bir çaba sarf ettiği ancak madenci yakınlarının durumu paylaşması üzerine ortaya çıktığı bildirildi.

Bu da doğru mu yalan mı belli değil, iki sene önce ortaya çıkmış ama bankaların zaten bu borçları sıfırladığı söylenmişti.

{taptap}

Ayı mayı ama helal olsun gerçekten.

Gizli tutmaya çalışması da bir ayrı güzel bence eğer doğruysa.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

ben bu adamdan nefret ediyorum.
adını bile söylememek için "ayı" diyorum ama
eğer haber doğruysa
helal olsun deyip ayakta alkışlıyorum.

940 bin olmasaydı şov yapıyor diyecektim ancak ayı bu sefer şaşırttı..

keşke her parası olan 900 binlik yardım ile şov yapsa..

edit: şu da var bu madencilerin hala borcu olması devletin ve dinci haramilerin büyük ayıbıdır

Son düzenleme:
Ben inanmiyorum. Milli takima cagrilmadigi zamanda bu haberin ortaya cikmasi fener medyasinin uc kagitciligi. Bak bu adam bu ulke icin neler yapiyor, siz milli takimdan uzaklastiriyorsunuz mesaji veriliyor.

Üst Alt