Volkan Demirel, Soma'da Şehit Madenci Yakını Ailelerin Borcunu Ödedi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel, Soma'da Şehit Madenci Yakını Ailelerin Borcunu Ödedi!

Bankalar kredi verdiğinde hayat sigortası yapıyor. Allah rahmet eylesin madencilerimiz vefat ettiğinde zaten sigorta krediyi kapatıyor..
Kredi kartlarında böyle bir mevzuat yok. Bir bankacı olarak söylüyorum.

Kredi kartı borcu olabilir....Ya da palavra

Euro 2016 öncesi kadro dışı kalan adam hakkında iyilik meleği temalı haberler..

Ben yemedim yiyene afiyet bal şeker olsun

Haber doğruysa helal olsun FAKAT benim bildiğim şehit ailelerine hatırı sayılır bir maddi yardım yapılmadı mı?Hatta tüm banka borçları filan devlet tarafından ödenmişti diye hatırlıyorum.Haberin yalan olma ihtimali de var.Haber umarım gerçek değildir çünkü o borçları ödemek devletin göreviydi.

CjIOmR7WEAAAeQq.jpg

avuç içlerimiz patlayıncaya kadar alkışlayalım bu toplum bunları yaşamalı ve konuşmalı işte tebrik ediyorum kendisini

Helal olsunda bu madencilere zamanında milyonlarca liralık yardım toplanmıştı. Hatta chelsea, fener, beşiktaş özel turnuva düzenlemişti somadaki madencilere yardım için. bunun 3-4 katıda diğer yerlerden yardım gelmiştir eminim. Buna rağmen hala bu madencilerin ödenecek kredi borcu olması bu yardım paralarına devletin içindeki bazı şerefsizlerin el altından cebe indirdiğini gösteriyor. Umarım yetim hakkına göz diken kenelerin Allah en kısa zamanda belalarını verir gözü doymadı adamların.

Miktarda baya yüksekmiş güzel bir davranısta bulunmus

Ayı falan ama bu davranışı özellikle bu yardımı yapıp gizlemek için uğraşmasına falan helal olsun denir :)

Devlet ödememiş miydi zaten o zamanlar öyle haberler çıkmıştı? Helal olsun az bir para değilmiş.

Bu arada başlığa tepki göstereceğim muhtemelen haberi aldığı yerde bu şekilde girilmiştir. Şu "Şehit" kelimesini sömürmekten, tepkileri azaltmak için kullanmaktan vazgeçin artık. 301 madenci şehit olmadı, gözünü para bürümüş, arkasında siyasi güç olan bir kodaman ailenin daha fazla kazanması uğruna gerekli önlemleri almadığı maden ocağında göz göre göre kurban edildi. Ve o aile bireylerine bir bok olmadı, hiçbir bedel ödemediler paralarına para katmaya devam ediyorlar, insanların hayatlarını tehlikeye atmaya devam ediyorlar. Sırf tepkileri azaltmak için her tepki çekecek ölüme şehit diyorlar tepkileri azaltmak için sadece bu olayda değil bir çok olayda tepki gösterince de farklı yerlere çekiliyor.

Son düzenleme:
Üst Alt