Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'na Gösterilecek Tepki Nasıl Olmalı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'na Gösterilecek Tepki Nasıl Olmalı?

Cevap: Volkan Demirel ve Emre Belezoğlu'na Gösterilecek Tepki Nasıl Olmalı?

yahu ben geçen seneden beri bu maçı bekliyorum.Ettiğim küfürleri önce anaları sonrada mezardaki akrabaları hissedecek inşallah.

bence iyi yapmassin artik GS taraftari kendini asmasi lazim emre ile volkan a konsantre olucagina maca konsantre oll ve GS destekle,volkan a emre e küfür ettin sana ne kazandiracak ya da GS a ne faydasi olucak dahada zarari olucak

tepki göstermeye gerek yok adamlar daha bi motive oluyorlar öyle olunca.geçen sene semih'e maçtan önce hareketler yapılmış galiba adam girdi oyuna attı golünü sonrada çekti hareketini.maçı kazanırsak maçtan sonra en güzel tepki verilmiş olur zaten.tribünlere çağırmak bile ona pis koyar.

Benim vermek istediğim mesaj da tam olarak bu işte.Verilen tepki bugüne kadar hep ters tepti.Maç sonrasın da ise üzülen ve daha çok kederlenen biz oluyoruz.

hıc gerek yok boyle seylere en guzel cevabı sahadaki futbolcular verecektır. Stattakıler o karaktersızlere yogunlasacagına takıma yogunlassın.!

volkan ayısına tepki verecek kadar küçük düşürmemeliyiz kendimizi ki diğerlerinden bir farkımız olsun.

maçı kazanalım, gerisi boş iş

hem macı kazanalım hem volkana basalım kalayı daha iyi olur

Genel olarak bir tepki gösterilse daha iyi olur bence.

Küfür etmeyelim diyorum ama ilk önce küfürü onlar etti iki şerefsiz ondan once sadece tepki amaçlı alkışladılar volkanı daha sonra o iki itin küfürleri gedi neymiş karısına küfürlü pankart açmışlar oldu canım milli maçta izin verirler o pankarta ilginçtir 55bin kişi görmedi bi sen gördün pankartı küfrüne kılıf hazırlamaya çalıştın birde yalan söylerek çifte hata :)

€mre şerefsizi senide unuttuk sanma senin küfürlerinde açıkca okunuyordu azından senin azını ben.... neyse görücen zaten 2 hafta sonra :) (tabii soğuk algınlığı geçirmezsen.)

volkan ve emre yerine volkan ve alexin üzerine oynanmalı

rakibin atanı ve tutanı bunlar

bunlar olmadan fener=0

morallerini bozabilecek her türlü şey yapılabilir

daha önceki maçlara bakarak hassasiyetleri anlaşılabilir

volkana traş köpügü atalımda sakalları kesip adama benzesin o ne lan öyle hayvanat bahçesi yakınından geçse goril kaçmış sanarlar

ben söverim bu heriflere.takımada bağırırım.tüm ses tellerim kopsun.şimdiden,Bizim İçin Fenerede Kooooooy.tezahuratlarına başladım evde.

Şahan Gökbakar İvedik kılığında maça gelsin Volkan alır mesajı :D

İnşallah yenersek volkanın arkasındaki tribün maç sonuna doğru şöyle 3-0 falan olursa yükseklere kar yağıyoru hababam modunda söylemeli volkiye.:lol:

Drogba gelsin Volkanin kalesinin arkasinda dursun.

Konsantrasyonu bozulur :asd:

Gerginlik Fenerbahçe'nin işine gelir.Top bizdeydek takımımıza destek verip,Fenerbahçe'ye geçtiğinde ıslıklamak en doğrusu olur.

Gerginlik Fenerbahçe'nin işine gelir.Top bizdeydek takımımıza destek verip,Fenerbahçe'ye geçtiğinde ıslıklamak en doğrusu olur.

Gerginlik Ev sahibine yarar...

Her derbi maçından önce maç bizim sahamızdaysa medya tansiyonu düşürmeye çalışır..... ne zaman maç karıköy'de olur tansiyon tavan yapar...

Volkan sakallarıyla maymuna benziyor.maymun sesi iyidir

Üst Alt