volkan demirel - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe'nin madem biz 100 yıldır bir halt olamıyoruz, bari Galatasaray olmaya çalışalım çabasını takdir ediyorum. İnşallah önceki denemeleriniz gibi yine rezil rüsva olursunuz.

EaqF57YXgAEWy2V

ne tahiri koçum biz yönetiyoruz takımı

Volkana ayı falan diyorlar aslında o kadar iri değil..
Aşağı yukarı benim boylarımda ama kolları 30-32 cmden fazla gelmez
Ekranda bana da öyle geliyordu kaleci kazağıyla
Taaa ki görene kadar

Adın çıkıcağına canın çıksın bizim ülkede : D

30-32 ne üstat yav, o kadar az değildir.

Valla 20 seneye yaklaştı sporun içinde olduğum süre..3 aşağı 5 yukarı baktığımda bana öyle geldi.Belki 1-2cm yanılsam diyeceğim gene de o boyda birisi için bariz zayıftı..Ama diyorum ya, aynı adam saha içinde çok kilolu tipik bir endomorf gibi duruyor..

Ben de şaşırdım valla..

Sporu bıraktı da kilo mu verdi diyeceğim ama gördüğümde de daha yeni bırakmıştı..

Ağırlık vs de çalışmıyor demekki..

Adam da haklı..

Düşünüyorum da Fenerli olsam ben de öyle olurdum heralde..

Sürekli stres ve moral bozukluğu..Hiçbir şey yapmak istemezsin..

Ben koşu bandında bile Galatasaray 2012-2013 maç özetlerini izleyen adamım..

Düşünsene fenerli olduğunu..Cumhuruyet Kupası 2.lik kupası törenini mi izleyeceksin...

Valla 20 seneye yaklaştı sporun içinde olduğum süre..3 aşağı 5 yukarı baktığımda bana öyle geldi.Belki 1-2cm yanılsam diyeceğim gene de o boyda birisi için bariz zayıftı..Ama diyorum ya, aynı adam saha içinde çok kilolu tipik bir endomorf gibi duruyor..

Ben de şaşırdım valla..

Sporu bıraktı da kilo mu verdi diyeceğim ama gördüğümde de daha yeni bırakmıştı..

Ağırlık vs de çalışmıyor demekki..

Adam da haklı..

Düşünüyorum da Fenerli olsam ben de öyle olurdum heralde..

Sürekli stres ve moral bozukluğu..Hiçbir şey yapmak istemezsin..

Ben koşu bandında bile Galatasaray 2012-2013 maç özetlerini izleyen adamım..

Düşünsene fenerli olduğunu..Cumhuruyet Kupası 2.lik kupası törenini mi izleyeceksin...
herif en az 2 yıldır salmış vaziyette reis o da var. zaten çalışma disiplini olan bi tip değildi
nisanda şampiyon olduk geyiği varken fb taraftarı ersunun çalıştırıdğı volkan aykutun çalıştırıdığı volkan diye bi paylaşımı vardı orada bile baya belli adamın hemen kaytarabildiği.
edit. zaten ersunu ilk döneminde yeme nedenlerinden biri de bu olduğunu söylüyorlardı

Üst Alt