volkan demirel - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Elma ile armutu karıştırıyoruz "biz seni yanlış tanımışız " ne. Volkan normal bir insan ne bekliyordunuz Volkandan elinde viski şişesiyle kahkahalar atıp "beter olun" felan demesini mi bekliyordunuz?

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
götüyle top tutan
melo için belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin (bu arada çok iyi bir insan köpek zehirlemekten bahsediyor)

galatasaray taraftarını her maç kışkırtan
hasan şaş'a kadıköyde küfürler edilmesini sağlayan şahıs

iyiydi ancak biz onu kötü olarak gördük
yersek tabii

insanların saha içi ve saha dışı davranışlarını normal hayattaki acı olaylara karşı tepkilerini kısaca sapla samanı karıştırmayalım

antifener

Volkan hepimizin malumu iyi fenerlidir, zamanında gençliğinde getirdiği ateşle holiganlık derecesinde bazı sınırları aşmıştır. Artık yaşından mıdır, baba olduktan sonra mıdır bilmem ama karakteri bence biraz evrilmiş bu büyük felakette de çoğu insanın takdirini kazandı. Umarım bundan sonrada yakaladığı bu çizgiyi devam ettirir.

götüyle top tutan
melo için belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin (bu arada çok iyi bir insan köpek zehirlemekten bahsediyor)

galatasaray taraftarını her maç kışkırtan
hasan şaş'a kadıköyde küfürler edilmesini sağlayan şahıs

iyiydi ancak biz onu kötü olarak gördük
yersek tabii
İşte yine yanlış karşılaştırma. Ya hepimiz birilerine hakaret ettik, küfür ettik densiz laflar ettik. Bu durumla o durum bir değil. Gerçekten de sabikasinda hırsızlık olan biri de bu depreme üzülmüş olabilir hatta yardım etmiş de olabilir.

İşte yine yanlış karşılaştırma. Ya hepimiz birilerine hakaret ettik, küfür ettik densiz laflar ettik. Bu durumla o durum bir değil. Gerçekten de sabikasinda hırsızlık olan biri de bu depreme üzülmüş olabilir hatta yardım etmiş de olabilir.

burada karşılaştırma yapmıyorum
biz volkan'ı yanlış tanımışız diyenlere diyorum ki; hayır volkan böyleydi yıllardır yaptı onun cezasını çekti o kadar

yaptıkları için yapacakları için mücadelesi için teşekkür edilir

burada karşılaştırma yapmıyorum
biz volkan'ı yanlış tanımışız diyenlere diyorum ki; hayır volkan böyleydi yıllardır yaptı onun cezasını çekti o kadar

yaptıkları için yapacakları için mücadelesi için teşekkür edilir
İşte bunu anlatmaya çalışıyorum o yaptığı hareketler saygısızcaydı ama volkan yardimseverdir bu belli yani. İnsanların karakterleri farklıdır adam çok iyidir herkesle iyi geçinir çok saygılıdır ama cimridir kimseue 5 kuruş koklatmaz yardim da etmez böyle insanlarda var

Nasil saha ici hareketlerini abarttiysak son olayida abartiyoruz...
Iyisiyle kötüsüyle ülkemiz insani iste...
Konusmasi gözlerimi yasartti ve yasamak zorunda kaldigi olaylar üzdü beni o baska ama abartmayalim...

yani galibiyet sevinciyle belediye sokak köpeklerini zehirlesin yoksa bu iş bana kalacak diyen de aynı kişiydi. yanlış tanımamışız.
Evet ama olay şu, bu durum Volkan"in karakteriyle de alakalı. Gerçekten o ağlaması o acizliği çok samimiydi Volkan'i öyle görmemiz hepimizi etkiledi, sevmediğimiz birisiydi ama işte onun o hali hepimizi çok kötü yaptı. Ha bu adama da artık ayı deyip durmayalım artık bence

Önceden ayı diyordum çünkü öyleydi ya da öyle davranıyordu.
O videodan sonra insan olduğunu anladım ama geçmişte yaptıklarını da asla unutmam.

Bundan dolayı, ne yerin dibine sokun ne de göklere çıkarın Volkan'ı.

duygusal adamlarız gerçekten depreme üzülmeyen ağlamayan var mı eminim herkes ağlamıştır bu adamı başımıza çıkarmaya gerek yok

Üst Alt