volkan demirel - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
götüyle top tutan
melo için belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin (bu arada çok iyi bir insan köpek zehirlemekten bahsediyor)

galatasaray taraftarını her maç kışkırtan
hasan şaş'a kadıköyde küfürler edilmesini sağlayan şahıs

iyiydi ancak biz onu kötü olarak gördük
yersek tabii

melo da baktığımız zaman antipatik bir futbolcuydu ama kötü bir insan diyebilir miyiz? hayır, altın gibi kalbi olan bir insan. biz galatasaray taraftarı olduğumuz için melo'nun hareketleri bize sempatik geliyordu ama rakip taraftarlar için antipatikti. volkan da öyle. volkan, melo gibi adamlar duygusal insanlar. sevinçlerini de üzüntülerini de uçlarda yaşıyorlar.

melo da baktığımız zaman antipatik bir futbolcuydu ama kötü bir insan diyebilir miyiz? hayır, altın gibi kalbi olan bir insan. biz galatasaray taraftarı olduğumuz için melo'nun hareketleri bize sempatik geliyordu ama rakip taraftarlar için antipatikti. volkan da öyle. volkan, melo gibi adamlar duygusal insanlar. sevinçlerini de üzüntülerini de uçlarda yaşıyorlar.
yukarıda yazdım bu konuda daha fazla yazmayacağım

1 tane cesur gazeteci istiyoruz neden 3lü oynamadınız neden geriden ısrarla pasla çıkmadınız neden 17 yaşındaki çocuk oynamadı diye soracak

fener maçındaki şaibesine çok güzel cevap verdik maşallah.

ülkedeki mağdurlar böyle enayi olursa zorbalar da 40 yıl kasa kasa ekmek yer tabi.

Hatay depreminde kendisine feci şekilde reaksiyon gösterdik. Kendi ailemizden biri gibi. Acıdık.

Eğer FB'ye karşı başka GS'a karşı başka oynattıysa, allah anasının babasının taksiratını affetsin. O ağladığı görüntülerini de çocuğuna miras bıraksın.

Bu adam karakter olarak iyi insan olabilir ama futbol camiası içinde çok sinsi bir herif. Aslında başka bir sey demek istiyorum ama ceza yemek istemiyorum.

Bize karşı güzel oynadı eyvallah dersini çalışmış sevinmeleri de normal.

Ama ben adama sorarım: fener maçında neden 3lu defans oynadın? Neden hiç forma vermediğin genci oynattın?

Fenere yattın bize oynadın.

Fenere yatıp, 3 lü dener, baskı defans yapmaz maçı adeta satarsın bize gelince de Yunan'a karşı gibi mücadele edersin. Aynı mücadeleyi Fenere karşı oynasaydın bu satırları yazmaz bizi yendiğin için de seni tebrik ederdim ama sen dürüst değilsin.

Fenere 3’lu cikti ve geri den pas la cikmaya calistilar

Bize ise 4’lu defans ve uzun top oynadilar

Iki maca da farkli sekilde hazirlamasi takimini tabiki skandal ama beklenen birseydi bu

Hatir sikesi dedikleri bu olsa gerek

Fenere 3’lu cikti ve geri den pas la cikmaya calistilar

Bize ise 4’lu defans ve uzun top oynadilar

Iki maca da farkli sekilde hazirlamasi takimini tabiki skandal ama beklenen birseydi bu

e yani işte - beklenen şeye hazırlanılmamışsa artık takitik miii mental miiii yorgunluksa yapılmayan rotasyon mu başka bişey mi bilemem - hiç ne primi ne ayı volkanı konuşmaya gerek yok.

iki top oynayamadık ilk 10 dk paslaşma hareketlilik hariç. 3 pası yapamayan takımdanda 2 gol yedik (hakikaten galiva hiç 3 4 pası yok üst üste hatayın valla hatırlamıyorum )

Karakterini sevdiğim seni.Fenere 6-3-1 çıkıp ne denediysen bizde de deneseydin ya.Hayır bok gibi takımın bok gibi taktiğin vardı ama gaza getirecek medya sen de gaza geleceksin yendim diye.Dua et bizim takımın yorgunluğuna kaçan mal gollere

Üst Alt