Volkan: "Dünyanın en iyilerinden biriyim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan: "Dünyanın en iyilerinden biriyim"

Cevap: Volkan: "Dünyanın en iyilerinden biriyim"

840.jpg

İlk 10 içerisindedir kesinlikle.

Kaleciliği 10 üzerinden 8,5 adamlığı 10 üzerinden 0,5

Katılıyorum en iyi on kaleciden biri bana kalırsada ama şunu bi düşünmek lazım febeğ taraftarları tarafından yuhalanan , idmanlara elleri jole ile gelen taraftarlar tarafından aşağılanan bu adamdan dünya çapında bir kaleci yaratmayı başardıda biz neden Türkiyenin en iyi genç kalecisi ufuktan veya almanya alt yapısından yetişmiş aykuttan hatta orkundan Türkiye standardında bir kaleci yaratamadık .

İyi ki bir şampiyon oldular ...

Şekip Mosturoğlu: Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez...

Dia: Messi çok iyi ama bir Alex değil...

Volkan : Dünyanın en iyilerinden biriyim...

Görmemişlik böyle birşey işte...

Bir de bize diyorlar : "İyi ki UEFA şampiyonu oldunuz...10 yıldır lafını ediyorsunuz, görmemişsiniz" falan filan...fb aynı başarıyı yakalasa ne demeçler verirlerdi,kaç yıl lafını ederlerdi acaba...Aman Allah'ım düşünemiyorum...

Aynaya bakmaları lazım..Sanki kıtalararası şampiyon oldular...Esas görmemişliğin kitabını yazıyorlar :)

Bende bu düşüncedeyim. En basit örneği kazandıkları bir müsabakanın lafını hala yapıyorlar. 9 yıl önce bize attıkları 6 golü ismimizin başına koyuyorlar. Forumlarında normal biçimde Galatasaray yazınca tepki görüyorsun. Bizim forumumuzda ise 6 yıl önce ki 5 farklı galibiyeti hatırlatsın diye kimse "Fenerbeşçe" veya "F5" gibi isimlendirmeler kullanmıyor. Çünkü biz günlük başarıları geçtik, Türkiye'de hiç bir kulübün yanına bile yaklaşamadığı Avrupa'dan kupa getirme başarımızı bile fazla dillendirmiyoruz, sadece yıldönemlerinde gündemde oluyor. Eskiden Avrupa'da mücadele eden Türk takımlarını desteklemeyen olunca ayıplardım. Ancak Fenerbahçe'nin böyle demeçleri, bu üstelemeleri, bu garip tavırları sahidende siz başarılı olmayın be kardeşim dedirtiyor.

dünyanın en iyi kalecisisinde neden hala yerinde sektiriyon yıllardır fb den başka teklif eden yok

İyi ki bir şampiyon oldular ...

Şekip Mosturoğlu: Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez...

Dia: Messi çok iyi ama bir Alex değil...

Volkan : Dünyanın en iyilerinden biriyim...

Görmemişlik böyle birşey işte...

Bir de bize diyorlar : "İyi ki UEFA şampiyonu oldunuz...10 yıldır lafını ediyorsunuz, görmemişsiniz" falan filan...fb aynı başarıyı yakalasa ne demeçler verirlerdi,kaç yıl lafını ederlerdi acaba...Aman Allah'ım düşünemiyorum...

Aynaya bakmaları lazım..Sanki kıtalararası şampiyon oldular...Esas görmemişliğin kitabını yazıyorlar :)

Şekip ne anlar dünya futbolundan.Onun dünya futbolu dediği Edirne den Karsa kadar.

9EB734E2384C4F49BBD9FD77A609205E.jpg

[video=youtube;EaZnHNVN6Po]https://www.youtube.com/watch?v=EaZnHNVN6Po[/video]

Nasıl varmış bu kanıya anlamadım.Bucaspor maçında mı yoksa gençlerbirliği maçında mı ? Ya da kendi sahalarında ender gelişen rakip ataklarını savuştururken mi ? Akıllarda kalan cümleler bile senin çok iyi olmadığını gösteriyor ; Yapma Volkan, Naaaptın Volkan ?

Volkanın kontrolünde ağlarla buluşan o kadar çok top oldu ki, onlara bakmak yeterli karar vermek için.

Üst Alt