Volkan Şen, Galatasaray ile Prensipte Anlaştı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Şen, Galatasaray ile Prensipte Anlaştı İddiası!

Volkan Şen demecinde " Ay doğru olabilir mi , lütfen doğru olsun.Galatasaray benimle ilgilenirse çok hoş olur" ifade ettiği iddia edildi.

Onu bunu bilmem de bu çocukta bana kalırsa bir hastalık var, ikide bir baygınlık geçiriyor gibi durumlar yaşıyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Tekrar yineliyorum. Yasin ve Sinandan cok daha iyi oyuncu. Rotasyonda ise yarar. Senelik 1.2 m. euroluk teklifi kabul ederse gelsin

Ben her maç sürekli suç işlemiş gibi ezik ezik bakan, dokunsan ağlayacakmış gibi duran, özgüvensiz ve bir o kadar da oyun zekasından yoksun, tüm bu negatiflikleri nötrleyecek hiçbir özellik barındırmayan bir oyuncuyu takımımda istemiyorum. Çünkü ne zaman bir GS maçı izlesem (ki olağanüstü bir durum olmazsa hep izlerim) o meymenetsiz suratını görmek istemiyorum.

Ben de bayilmiyorum Yasin'e :D Ama bu Volkan Yasin'e göre daha salak birisi. Ve son vurus özürlüsü.

benim anlamadığım bu yasin böyle değildi hamzalı dönem.. her sene bir garipleşiyor ne zaman kadro dışı yedek filan bırakıyoruz o zaman performansı düzeliyor. bir müddet sonra yine mala bağlıyor şuanda mesela o döneminde..

benim anlamadığım bu yasin böyle değildi hamzalı dönem.. her sene bir garipleşiyor ne zaman kadro dışı yedek filan bırakıyoruz o zaman performansı düzeliyor. bir müddet sonra yine mala bağlıyor şuanda mesela o döneminde..

Riek gittikten sonra iyice bi dibe vurdu, Tudor döneminde neredeyse sifir katki ile oynadi. Önce tamamen cizgiye bagladi adami 3lü savunma sacmaligi yüzünden sonra da sakatlandi sezon sonuna dogru Sinan show basladi.

Ben bu Yasini cözemedim, biraz daha fazla beyni olsa ligimizin üstünde bir adam olabilirdi acikcasi.

Rezalet bir transfer olur.Takımda yeterince gerizekalı yokmuş gibi birde bu ağlak suratlıyımı çekecez.Ayrıca Yasinden nefret ederim fakat Volkan bundanda daha mal bir oyuncu.

Üst Alt