Volkan Şen, Galatasaray ile Prensipte Anlaştı İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Şen, Galatasaray ile Prensipte Anlaştı İddiası!

Valla Yasin'den daha kabul edilebilir geliyor Volkan. Bursa'da oynadığı dönemde dahi hakkında çok sıkı Galatasaray'lı olduğu söylemleri çıkmıştı zati. Hatta Sercan'ın alındığı dönemde keşke bunun yerine Volkan'ı alsalardı demişliğim bile vardır. Yerli oyuncu bulundurma zorunluluğun olduğu bu sistem içinde makul bir ücrete gelebilir.

Trabzonda adama ana bacı sövdüler ağlayarak sahayı terketti imkansız yani
Belli olmaz herşey unutulur hemen.

Buraka da sövüyorlardı bize geldi diye şimdi istiyorlarmış yine tekrardan. Beşiktaşlılar da emek hırsızı diyordu onlar da ilgileniyordu Burakla geçen.

Alpere Eskişehir deyken dümdüz gitti Fener tribünleri sonra Alper Fenere transfer oldu.

Belli olmaz yani. Hemen olmaz bu iş dememek lazım.

sent via GSC

Fb'den sorunlu ayrılan Tomas ve Kazım bizde iyi işler yaptı.Volkan da bunlardan biri olabilir.Sinan'ı 3.5'a dehleyip bu herifi imza parası vermeden alırsak mantıklı ve karlı bir iş yapmış oluruz.İmza parası verirsek mallık olur.Anadolu'da alabileceği en fazla 750 bin euro civarı.

gelmesini istedim ve elimizdeki kanatlardan iyi dedim diye fenerli ilan edilmiştim feghouli'nin gelecegine inananlarcA. rahatlayın artık bu da gelmez kaosun içine, kargalar alır büyük ihtimal.

Hey Allahim ya sanki takim yeteneksizlerle dolu degilmis gibi su gerizekaliyi takima istiyorsunuz bir de.

Sonra da niye futbol görmüyoruz yillardir diye aglar durur herkes.

Haklısınız bu da ayrı bir gerzek. Ama o kadar bıktım ki yasin ve sinan'ın hem gerzek hem karaktersiz olmasından, triplerinden, onlar oynayacagina bu oynasin diyorum. su dakikadan sonra zaten yabancı eli yüzü düzgün adam gelmez

BiP SPOR ÖZEL HABER!
Igor Tudor şu anda Volkan Şen ve menajeri ile Maçka'da bir otelde transfer görüşmesi yapıyor!

Üst Alt