# Volkan Şen


Bursasporlu Volkan Şen 'in büyük ihtimalle Galatasaray ile anlaştığı bugün içinde birçok kez kulağımıza geldi, geldi ancak basının yer vermesini bekledik, Lig Radyo da az önce Volkan Şen 'in Galatasaray ile anlaştığını geçti.Volkan Şen yüksek bir ihtimalle Galatasaray 'da arkadaşlar.Az sonra internet siteleride haberi geçmeye başlayacaktır.Biz yinede kaynağı GSCimbom olarak değil, Lig Radyo olarak verelim.:-)
 
Cevap: Volkan Şen Galatasaray'da..Hatta söylenenlere göre 3 milyon avro + Aydın Yılmaz+ Aykut'a gerçekleştirildiği söyleniyor :)
 
Cevap: Volkan Şen Galatasaray'da..1606316059.jpg
:)
 
Cevap: Volkan Şen Galatasaray'da..dogru olabilir basinda hep sercanin haberi geciyorduaynisi keita transferindede olduydu lyonlu govou yerine keita yi aldik :D
 
Cevap: Volkan Şen Galatasaray'da..Yani en gereksiz ve kuvvetli bölgemiz olan Keita hattına transfer yaptık diyorsunuz. Bize her gol atanı transfer edecek olursak işimiz var.
 
Cevap: Volkan Şen Galatasaray'da..Şu an ekipteki kimse 10 sene daha top oynayacak değil şu takımda... Volkan Şen henüz 23 yaşında... Aşı tutarsa senelerce oynar. Aydın'dan da kurtulduysak büyük transfer.
 
Cevap: Volkan Şen Galatasaray'da..Umarım doğrudur diyeceğimde bu Arda veyahut Kewell'ın gidiş biletinin kesinleşmesi demek olur.
 
Üst Alt