Volkan Yaman Es-Es Yolunda - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Yaman Es-Es Yolunda

Cevap: Volkan Yaman Es-Es Yolunda

Umarım transfer gerçekleşir Volkan Galatasaray'da bekleneni veremedi ve bu kulübe zararı olan kim olursa olsun gönderilmeli.

Neyse Fenerli veya degil farketmez. Sorun cikarirsa gonderilir, aksi taktirde kalir. Bu kadar basit bu.

Onur, Alparslan 4. ligden gelmedi, Werder'in B takimindan geldi.

Burak Eren, benim bildigim Servet icin 8 milyonu kabul edildi fakat Marsilya geri adim atti veya iste 8 milyon istendi ama verilmedi. Neyse farketmez.

Werder Bremen´in B takimi Almanya´da Regionalliga da oynuyor.Bu da 4.lig oluyor.Onu demek istedim.

Werder Bremen Amateure diyorlar.Werder Bremen´in amatör takimi yani.Ordan gelip de simdi bu kadroda ilk 11 oynamayi beklemesi biraz abartili geldi bana.

Dedikodudur diye düsünüyorum.Öyle problem cikartacak kadar olmadi daha Alpaslan.

Volkan ilk geldiğinde gerçekten iyiydi, sonradan düşüş yaşadı. Rijkaard'ın kadrosunda yer bulamayacak ve yedek kalacak gibi, Sürekli oynayabileceği bir takıma gitmesi halinde Galatasaray kadar kendisi içinde hayırlı olacaktır.

Werder Bremen´in B takimi Almanya´da Regionalliga da oynuyor.Bu da 4.lig oluyor.Onu demek istedim.

Werder Bremen Amateure diyorlar.Werder Bremen´in amatör takimi yani.Ordan gelip de simdi bu kadroda ilk 11 oynamayi beklemesi biraz abartili geldi bana.

Dedikodudur diye düsünüyorum.Öyle problem cikartacak kadar olmadi daha Alpaslan.

Sagol bilgilendirdigin icin renktas. Neyse dedigin gibi, problem cikartacak seviyeye gelmedi kendisi henuz.

Volkan cok bile dayandi. Gecen sezon devre arasinda gonderilmeliydi. Oyle kebap yemekle futbolcu olunmuyor.

Su ligde fener ve sivastan sonra en sevmedigim 3. takimdir eskisehir.

Insallah dogrudurda gider.

volkan ilk geldiginde iki macta iki frikik golu atıp sustu kaldı iyi niyetli beyfendi futbolcu ama galatasarayda oynayabilecek kapasitede degil yalnız alparslan giderse ne olacak bilmiyorum

2 Sol bekimiz giderse yerlerine yenisi gelir arkadaslar ama bu devirde yerli olarak kim kaldi ki adam gibi? Malum pek bek cikmaz Tr'den ...

Ilk geldigi sene sezona iyi baslamisti. Hakanin transferinden sonra bayagi kotuye gitti formu.Oynayabilecegi bir takima gider insallah.

Alparslan gitmedi, hala takimda. Volkan Yaman gidecek gibi. Alparslan'da giderse yeni sol bek alinir ama umarim Alparslan takimda kalir ki oyle olacak bence.

Caglar nasil bir oyuncu acaba? Bir kez falan milli takima alindi ama sonra bidaha alinmadi? Baska bir bilgim yok :D

Alparslan gitmedi, hala takimda. Volkan Yaman gidecek gibi. Alparslan'da giderse yeni sol bek alinir ama umarim Alparslan takimda kalir ki oyle olacak bence.

Caglar nasil bir oyuncu acaba? Bir kez falan milli takima alindi ama sonra bidaha alinmadi? Baska bir bilgim yok :D

Bizden uzak dursun Çağlar, kapı gibi Alpaslan'ımız var bizim. :D

Antalyanın bize büyük kazıgı 2. kazıgıda atıcaklardı Ali Bilginle iyiki onu almadık onu alsaydık kafayı yerdim

Alpaslan Hakan balta icin iyi bir alternatif olamaz. Volkan giderse yeni bir sol bek lazim.

Üst Alt